1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. اجتماعی

فیلم لحظه دستگیری دختر و پسر اراکی که در وسط پاساژ از هم خواستگاری کردند

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: زوج جوانی که در پاساژ گلستان اراک اقدام به درخواست ازدواج مغایر با شئونات اسلامی کردند، دستگیر و تا صدور حکم نهایی با قرار وثیقه آزاد می باشند.

در پی انتشار کلیپی از درخواست ازدواج مغایر با شئونات اسلامی، توسط دختر و پسری جوان در یکی از مراکز خرید در شهرستان اراک، با توجه به مطالبات مردم با ایمان و ولایتمدار شهرستان و با توجه به جریحه‌دار شدن عفت عمومی در این رفتار برگرفته از فرهنگ منحط غرب، بلافاصله برابر قانون بررسی موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت و این زوج جوان دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو/ آرزوی تلخ یک زوج عاشق در برنامه زنده: آرزو دارم دستش و بگیرم اما نمیتونم

انتخابانتخاب16 ساعت قبل

خلاقیت بدون هیچ امکاناتی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود.

حاشیه نشینی ۱۱ میلیون ایرانی و مهاجرت معکوس

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
مصاحبه اختصاصی با قاضی مسعودی مقام و نگاه تفصیلی به زندگی شخصی این قاضی پرونده‌های مفاسد اقتصادیجامعه و شهری: رئیس سازمان اجتماعی کشور گفت: بیش از ۱۱ میلیون نفر در مناطق حاشیه‌نشین کشور زندگی می‌کنند و ۸ میلیون نفر در بافت فرسوده و تاریخی ساکن هستند که درمجموع جمعیت زیادی را شامل می‌شوند و حدود ۱۹ میلیون نفر از جمعیت ۶۰ میلیون نفری شهرنشین، در محلات حاشیه‌ای زندگی می‌کنند
ایرناایرنا11 ساعت قبل
به گزارش روز یکشنبه سازمان اورژانس کشور، در سال ۹۶ حدود ۳۸۰ هزار مرگ در کشور گزارش شد که ۳۱۳ هزار مورد آن به دلیل بیماری‌های غیرواگیر بود. از این ۳۱۳ هزار مورد، ۱۶۱ هزار مورد به دلیل بیماری‌های قلبی و عروقی بود و حدود ۹۷ هزار مورد از مرگ و میر مردم ایران مستقیما به دلیل فشار خون بوده است. این گزارش می‌افزاید: با توجه به آمار بسیار بالای ایرانیان مبتلا به فشار خون، وزارت بهداشت با همکاری سایر سازمان‌های اجرایی کشور طرح بسیج ملی کنترل فشار خون را از روز جمعه (۲۷ اردیبهشت) در کشور آغاز کرد. وی افزود: آمبولانس‌ها، اتوبوس آمبولانس‌های پشتیبان و عملیاتی در روز نماز عید فطر و نمازهای جمعه در تاریخ اجرای طرح (۲۷ اردیبهشت لغایت ۱۵ تیر) جهت پایش فشار خون نمازگزاران مستقر هستند. رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: اورژانس آماده ثبت اطلاعات خدمت گیرندگان این طرح و ارجاع به مراکز بهداشتی و درمانی در صورت نیاز است.

امکان گزارش تخلفات احتمالی در محله‌ها

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
شهروندان تهرانی می‌توانند با ارتقای سامانه ۱۳۷ شهرداری، با ارسال عکس و موقعیت مکانی، تخلفات احتمالی در محله خود را اعلام کنندبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ شهروندان تهرانی می‌توانند با ارتقای سامانه ۱۳۷ شهرداری، با ارسال عکس و موقعیت مکانی، تخلفات احتمالی در محله خود را اعلام کنند. این کار موجب می‌شود مسئولان سریع‌تر به این تخلفات رسیدگی کنند.

نظرها

(6)

ایناپدر و مادر ندارند؟

بقیه دخترها هم که حجاب ندارند؟

مدیریت پاساژ اونجا چه کاره بوده که با خیال راحت تدارک دیدند؟

2 ماه قبل

اینجا ایرانه نه اروپا...باید پدرشون رو در بیارید

2 ماه قبل

عوامل به وقت شام عربده بکشن و باعث رعب و وحشت مردم بشن، هیچ ایرادی نداره..واقعیتو قبول کنیم در ایران خلاف مهم کسی که خلاف انجام میده مهمه.یکی میلیاردی اختلاس میکنه چون به یه آدم خاص یا نهاد خاص وابسته‌ست کاریش ندارن...اما یه آدم معمولی یه گوسفند میدزده دستو‌پای دزد قطع میشه....بنازم به عدالت اسلامی شما..😒😒😒

2 ماه قبل

خدایا ما را بکش تا این صحنه ها ر نبینیم مگر در مملکت چه شده اینها این کار میکنند مگر مادر ندارند مگر خطبه جاری شده ان حلقه مگر باعث محرم بودن است . خدا عذاب نازل کرد و دتسگیر شدند.

2 ماه قبل

عرض کنم خدمت اونایی که زمین خدا رو به فساد می کشن چه اقتصادی و چه جنسی و ....

اگر می بینید که ما بچه حزب اللهی ها چیزی نمی گیم نه اینکه از شما می ترسیم یا طرفدار ظلم هستیم. نه قضیه صبر و حلم و بردباریه. به موقع اش اگه امر بشه یکی از فاحشه هدی اقتصادی و جنسی و ... رو زنده نمی زاریم. گفتم یه موقع یابو ورتون نداره فکر کنید کسی هستید یا دیگه دنیا به کام شما میشه و خدا هم دیگه حریف شما نیستو....

2 ماه قبل

بچه حزب اللهی چند سالته ؟

2 ماه قبل

اخبار بیشتر