1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. تکنولوژی

لحظه انفجار موبایل در صورت کارمند زن +فیلم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
حادثه‌ای غیرمنتظره کارمند زنی را که مشغول صحبت کردن با تلفن همراه خود بود، غافلگیر کرد.

کارمند زنی مشغول صحبت کردن با موبایل در حال شارژ بود که ناگهان گوشی در صورت او منفجر شد. زن پس از انفجار وحشت‌زده از صندلی خود بلند شد و به سمت همکارانش فرار کرد. لحظاتی از این ماجرا نگذشته بود که یکباره این کارمند در اثر شوک در آغوش همکارش بیهوش شد.

بنا بر اعلام اخبار الساعة به نظر می‌رسد که زن مصری آسیب چندانی ندیده باشد. همانطور که در ویدئوی زیر مشاهده می‌کنید گوشی این کارمند نیز تکه تکه شد. در ادامه جزئیات ماجرا را تماشا می‌کنید.

در خبری بخوانید: بهترین اخبار تکنولوژی جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل
در شبکه‌های اجتماعی تصویری دست به دست می‌چرخید که نشان می‌داد مالک خودرو، پسری متولد سال ۱۳۷۱ است. تا آنجا که من خبر دارم، پدر راننده خبر نداشته که پسرش پورشه او را بیرون برده. آنگونه که ما شنیدیم وقتی که او خواب بوده، پسرش به طور مخفیانه پورشه او را بیرون می‌برد و تصادف می‌کند. یک خودروی پورشه متعلق به پدر دختر بوده و یک خودروی پورشه متعلق به پدر پسر. مادرش به «هفت‌صبح» می‌گوید از چهارشنبه شب که پسرش به خانه برنگشته تا روز جمعه از هیچ چیز خبر نداشته‌اند.
عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل
عکاسان صنعتی به شکلی مخفیانه و غیر رسمی، تصاویر ب‌ام‌و گرن‌کوپه سری ۸ را در حین سوار شدن به خودروبر و بدون پوشش‌های استتاری منتشر کردند. به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از «کارسکوپ»، این اولین شانس برای دیدن بدنه توسعه یافته گرن‌کوپه سری ۸ است. این خودروهای جدید و جذاب قرار است جایگزین ب‌ام‌و‌های گرن کوپه سری ۶ شوند. فضای درونی این خودرو نیز تقریبا همان فضای درونی مدل‌های کانورتیبل و کوپه سری ۸ جدید را حفط کرده است. این فضای درونی شامل صفحه دیجیتالی ۱۲٫۳ اینچی پشت آمپر، صفحه اطلاعات و سرگرمی ۱۰٫۲۵ اینچی می‌شود.
دنیای خودرودنیای خودرو23 ساعت قبل
افرادی که دلال هستند زمانی که احراز هویت در سایت‌ها وجود داشته باشد به سمت سایت‌ها نخواهند آمد. قیمت پراید ربطی به فضای مجازی ندارد! ‍وی در پایان درباره بازگشت قیمت‌ها به سایت‌ها چنین گفت: مشخص نیست قیمت‌ها چه زمانی به سایت‌ها برگردد اما احتمالا این اتفاق در هفته جاری خواهد افتاد. تمامی این موارد باعث بروز شرایط حال حاضر شده است و بسیاری از مشکلات را بر گردن فضای مجازی می‌اندازند. احراز هویت در بحث سایت‌های آگهی قطعا تاثیر خواهد داشت و تا ۸۰ درصد مراجعه‌کنندگان واقعی خواهند شد. حال اگر قیمت پراید ۸۰ میلیون یا بالاتر بشود ربطی به فضای مجازی نخواهد داشت.
فردا نیوزفردا نیوز23 ساعت قبل
مرد آلمانی که خود را کلکسیونر خودرو‌های قدیمی معرفی کرده بود به بهانه خرید خودرو پشت فرمان یک فراری ۲ میلیون یورویی نشست و آن را دزدید. روزنامه ایران: پلیس دوسلدورف می‌گوید این مرد گفته است می‌خواهد این فراری مدل ۲۸۸ «جی تی او» ساخت سال ۱۹۸۵ را بخرد. پلیس می‌گوید قیمت این «خودرو تاریخی» که بیش از ۴۳ هزار کیلومتر راه را طی کرده ۲ میلیون یورو است. سایت مرکز دلالی فروش خودرو می‌گوید این فراری زمانی متعلق به ادی ایروین، راننده ایرلندی مسابقات فرمول یک بوده است. تا کنون تنها ۲۷۲ عدد فراری مدل ۲۸۸ جی تی او ساخته شده است.
مهرمهر4 ساعت قبل
وی گفت: سهام دولت در صنعت خودرو سازی ۲۰ درصد است اما با احتساب سهام عدالت سه عضو هیئت مدیره خودرو سازان دولتی هستند. وی گفت: این طرح ابتدا ساماندهی بازار خودرو بود که به طرح ساماندهی صنعت خودرو تبدیل شد. وی با بیان اینکه عرضه و تقاضا در بازار خودرو باید متعادل شود گفت: مسئول بدهی انباشته شده خودرو سازان نیستیم. وی گفت: قطعه ساز باید پولش را بگیرد اما خودرو ساز به دلیل بدهی پول قطعه ساز را نمی‌دهد. رضیان گفت: تأمین قطعات وارداتی که ۳۰ درصد قطعات صنعت خودرو سازی را شامل می‌شود از مشکلات جدی تولید خودروست.

نظرها

(3)

یارو شانس آوورده که هنوز دماغش سر جاشه

2 ماه قبل

علت ؟

2 ماه قبل

علت ؟

2 ماه قبل

اخبار بیشتر