تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر

تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر

انتخابخبرگزاری انتخاب |
بخش‌های مختلف در الجزایر در اعتراض به کاندیداتور عبدالعزیز بوتفلیقه برای انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور دست به اعتصاب زدند. این درحالی است که عبدالعزیز بوتفلیقه امروز از ژنو به کشورش بازمی‌گردد.
تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 0تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 1تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 2تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 3تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 4تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 5تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 6تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 7تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 8تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 9تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 10تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 11تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 12تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 13تصاویر: اعتصاب سراسری در الجزایر - 14

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با الجزایر، اعتصاب و بوتفلیقه از تلگرام

📣یک شعار سیاسی با طعنه‌های عاشقانه علیه حکومت ۲۰ساله عبدالعزیز بوتفلیقه، ‌ حاکم الجزایر؛ «می‌خواهم مثل «بوتفلیقه» باشد، هرزمان ازش خواستم که برود، بیش‌تر وابسته شود.»

▫️بوتفلیقه رییس‌جمهور الجزایر، برای دوره پنجم می‌خواهد نامزد ریاست‌جمهوری بشود و مردم اعتراض دارند.


🔵 مخالفان رئیس جمهور الجزایر کوتاه نمی‌آیند

هزاران الجزایری در سومین جمعه متوالی به اعتراضات خود علیه عبدالعزیز بوتفلیقه، رئیس جمهور ۸۲ ساله الجزایر، ادامه دادند. تظاهرکنندگان با تجمع در خیابان‌های اصلی الجزیره، پایتخت این کشور، شعار سرنگونی بوتفلیقه را دادند.

روز جمعه ۱۷ اسفند (۸ مارس) هزاران تظاهرکننده در مرکز شهر الجزیره در اعتراض به پنجمین مرتبه نامزدی عبدالعزیز بوتفلیقه برای ریاست جمهوری الجزایر به خیابان‌ها رفتند.


🔷 تظاهرات دانشجویان الجزایری علیه نامزدی بوتفلیقه

🔻 تظاهرات گسترده در شهرهای مختلف الجزایر علیه نامزدی بوتفلیقه در انتخابات ریاست جمهوری ‌هم‌چنان ادامه‌ دارد. دانشجویان هم در اعتراض به خیابان‌ها ریختند. این درحالی‌ست که بوتفلیقه درخواست نامزدی خود را رسما تقدیم کرد.

🔻 رئیس جمهوری ۸۲ ساله الجزایر یکشنبه ۱۲ اسفند (۳ مارس) رسما اعلام کرد برای پنجمین دوره نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده ‌است.

📌 گزارش را در اینجا بخوانید:

t. me/iv?url=https: //p. dw. com/p/۳EOCq&rhash=eda۹۶f۳۶fc۸۰e۰


🔶 تظاهرات گسترده در الجزایر علیه نامزدی مجدد بوتفلیقه برای ریاست‌جمهوری

ده‌ها هزار نفر در شهرهای مختلف الجزایر به خیابان آمدند تا علیه نامزدی مجدد رئیس جمهوری ۸۲ ساله این کشور اعتراض کنند. عبدالعزیز بوتفلیقه قصد دارد برای پنجمین دوره نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود.

📌 متن کامل خبر را بخوانید:

t. me/iv?url=https: //p. dw. com/p/۳ELs۱?maca=per-Red-Telegram&rhash=eda۹۶f۳۶fc۸۰e۰


⭕️ تظاهرات علیه عبدالعزیز بوتفلیقه در الجزایر

روز جمعه هزاران نفر از مردم الجزایر بار دیگر در الجزیره پایتخت این کشور به خیابان‌ها رفتند و علیه کاندیداتوری عبدالعزیز بوتفلیقه، رئیس جمهور ۸۱ ساله در انتخابات آتی دست به اعتراض زدند.

نیروهای پلیس برای متفرق کردن معترضین از گاز اشک‌آور استفاده کردند.

بوتفلیقه نزدیک به ۲۰ سال است که رئیس جمهور الجزایر است. او به‌رغم اینکه شش سال پیش دچار سکته شد و کمتر در انظار عمومی ظاهر می‌شود، اکنون می‌خواهد برای پنجمین بار کاندیدا شود.

از تظاهرات امروز خبری در سانه‌های الجزایر منتشر نشده است. خبرنگاران رسانه دولتی گفته‌اند که به آن‌ها دستور داده شده، اجازه تهیه گزارش از اعتراض‌ها را ندارند.

https: //bit. ly/۲IK۸TNS

📌 اخبار دویچه وله در اینجا:

https: //p. dw. com/p/۳EHwf


🎥 پیر ریاست‌جمهوری

🔹آیا نامزدی بوتفلیقه، الجزایر را وارد بحران می‌کند؟ / ایرنا


در ادامه بخوانید

گفتگوی متفاوت با زن خائن کرجی + فیلم

رکنارکنا23 ساعت قبل
تو دستور قتل دادی؟ نه من هرگز نمی‌خواستم شوهرم به قتل برسد. باور می‌کردی؟ نه، باور نمی‌کردم، زنگ زدم به شوهرم جواب نمی‌داد و در آن لحظه خودم را بدبخترین آدم روی زمین دیدیم. تصمیم داشتی با حمید ازدواج کنی؟ نه، میخواهم یک جا دنیا بروم که هیچ کسی نباشد و با فرزندانم در آرامش زندگی کنم من یک روز خوش در زندگی ام ندیدم. به نظرت خانواده شوهرت برای حمید رضایت می‌دهند؟ نمی دانم، مادرشوهرم زنی دلسوز و مهربان است. قبل از ادواج به حمید علاقه داشتی؟ نه، من زیاد حمید را ندیده بودم و بچه بودم که ازدواج کردم.

ورود سامانه بارشی به کشور

مهرمهر1 روز قبل

فیلم | شاهکار جدید احمدی‌نژاد؛ آموزش ساخت ماسک ضد کرونا، پای صندوق رای!

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل

فیلم/ اعلام تعداد آرای نهایی ۱۹ حوزه انتخابیه دیگر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

همخوانی قطعه مرغ سحر مقابل محل بستری محمدرضا شجریان +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

تعطیلی مدارس تهران به دلیل پیشگیری ار شیوع کرونا

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین17 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر