جوان ۱۸ ساله: از قتل مادر و مادربزرگم پشیمان نیستم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. حوادث
جوان ۱۸ ساله: از قتل مادر و مادربزرگم پشیمان نیستم

جوان ۱۸ ساله: از قتل مادر و مادربزرگم پشیمان نیستم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
پسری جوان که به‌دلیل اختلافات خانوادگی مادر و مادربزرگش را به قتل رسانده است در حالی در انتظار جلسه دادگاه به سر می‌برد که در آخرین بازجویی‌ها گفته از این جنایت پشیمان نیست.

رسیدگی به این پرونده از زمانی آغاز شد که اهالی خیابانی در شیراز در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی گفتند از خانه همسایه‌شان صدای داد و فریاد به گوش می‌رسد و به نظر می‌رسد اتفاق تلخی رخ داده است. مأموران دقایقی بعد خود را به محل حادثه رساندند. این در حالی بود که در همان ابتدا مشخص شد اهالی محل جوانی را که لباسش خون‌آلود بود در حال فرار از خانه موردنظر مشاهده کرده‌اند.

مأموران وقتی داخل خانه رفتند خود را در برابر اجساد غرق در خون دو زن دیدند و موضوع را به کارآگاهان ویژه قتل اطلاع دادند.

به این ترتیب تیمی از کارآگاهان همراه با متخصصان بررسی صحنه جرم و پزشکی قانونی در محل حادثه حاضر شدند و بررسی‌های خود را آغاز کردند. در همان معاینه‌های اولیه از اجساد معلوم شد دو زن بر اثر اصابت ضربات چاقو دچار خونریزی شدید شده و جان سپرده‌اند.

کارآگاهان در ادامه پی بردند مقتولان مادر و دختری هستند که با هم زندگی می‌کردند. از آنجا که هیچ سرقتی از محل جنایت انجام نشده و نشانه‌ای از ورود فردی غریبه به این منزل موجود نبود شکی باقی نماند که این قتل یک جنایت خانوادگی است که با انگیزه‌های شخصی رقم خورده است.

افسران جنایی سعی کردند با کنکاش در زندگی مقتولان ردی از قاتل یا قاتلان به دست بیاورند. آنها پی بردند زن جوان با این‌که فرزند پسری داشت مدتی قبل به‌دلیل اختلافات خانوادگی از شوهر خود جدا شده بود و همراه مادرش زندگی می‌کرد. همچنین معلوم شد پسر او به‌تازگی به این خانه نقل مکان کرده و همراه مادر و مادربزرگش زندگی می‌کرد. این در حالی بود که هیچ اثری از این پسر ۱۸ ساله وجود نداشت و او از زمان قتل ناپدید شده بود. وقتی این اطلاعات در کنار حرف‌های همسایه‌ها که جوانی را در حال فرار مشاهده کرده بودند، قرار گرفت، پسر نوجوان به نام کامران به‌عنوان مظنون اصلی قتل شناخته و تحقیقات برای ردیابی و دستگیری او آغاز شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث ایران

کارآگاهان خیلی زود توانستند متهم را بازداشت کنند. او ابتدا وانمود کرد از قتل مادر و مادربزرگش اطلاعی ندارد اما از لابه‌لای حرف‌هایش کاملا پیدا بود که موضوعی بزرگ را پنهان می‌کند. به همین دلیل بازجویی از او ادامه یافت تا این‌که بالاخره کامران به ارتکاب جنایت اقرار کرد.

متهم گفت: وقتی پدر و مادرم از هم جدا شدند من نزد پدرم رفتم اما در آنجا مشکلات زیادی داشتم و زندگی‌ام کاملا به هم ریخته بود تا این‌که بعد از مدتی مادرم به من پیشنهاد داد با او زندگی کنم. مادرم گفت از نظر مالی نیز مرا کاملا تأمین می‌کند و مسئله خاصی رخ نخواهد داد اما از وقتی به خانه آنها رفتم اوضاع هیچ تغییری نکرد و من مشکل مالی داشتم و زندگی‌ام اصلا روی روال نبود. شب حادثه سر این موضوع با مادرم جر و بحث کردم. مادربزرگم جلو آمد و مداخله کرد همین هم باعث شد درگیری شدیدتر شود. من در حالی‌که عصبانی بودم با چاقو به آنها حمله کردم و هر دو نفرشان را کشتم. بعد هم از خانه فرار کردم و حالا هم از کاری‌ که کرده‌ام پشیمان نیستم و تصورم این است که آن دو باید کشته می‌شدند.

متهم در ادامه تحقیقات صحنه جنایت را بازسازی و بار دیگر بر پشیمان‌نبودن تأکید کرد.

در نهایت متهم روانه زندان شد و پرونده او بعد از صدور کیفرخواست در اختیار قضات دادگاه کیفری استان فارس قرار گرفت و کامران به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فراروفرارو1 روز قبل
مادر بهناز را یکی دو بار در مدرسه دیده بودم و زن موجهی به نظر می‌رسید. پدر و مادرم از این که دوست خوبی پیدا کرده بودم خوشحال بودند تا این که آن حادثه شوم رخ داد. آن روز خیلی خوشحال بودم و با پیشنهاد و اصرار مادر بهناز با لباس راحتی روی مبل نشستم تا به قول خودشان راحت باشم! مادر بهناز در برابر نگاه‌های نگران و سوال برانگیزم گفت: نگران نباش دوست بهناز است. بهناز در حالی که فریاد می‌زد «سورپرایز!» به طرف یکی از آن دو رفت و به او دست داد.
موجموج1 روز قبل
مقام‌های محلی پلیس پاکستان گفتند: محمد بلال خان، یکشنبه شب به قتل رسیده است. پلیس پاکستان روز دوشنبه (۲۷ خردادماه) گفت: یک فرد ناشناس از بلال خان درخواست کرده تا به منطقه‌ای در اسلام آباد برود. فرد همراه بلال خان در وضعیت اورژانسی به سر می‌برد. محمد بلال خان یک روزنامه نگار آزاد بود. این قتل اندکی پس از آن رخ داده که بلال خان از انتصاب ژنرال فیض حمید به سمت ریاست دستگاه اطلاعاتی پاکستان انتقاد کرده بود.
الفالف1 روز قبل
الف/ دوشنبه هفته گذشته، علیرضا شیرمحمدعلی، زندانی سیاسی و امنیتی در زندان فشافویه تهران با ۳۰ضربه چاقو به قتل رسید. علیرضا شیرمحمدعلی فارغ از اتهامش از حق و حقوقی به عنوان یک زندانی سیاسی و امنیتی برخوردار بوده که با این قتل مشخص می‌شود نادیده گرفته شده است. آیا با این اتفاق نباید به مثابه یک زنگ هشدار برخورد کرد تا دوباره چنین وقایع تلخی رخ ندهد. در نهایت باید گفت علل وقوع قتل علیرضا شیرمحمدعلی نیاز به بررسی و پاسخگویی دارد و در این بین خود قوه قضائیه باید پیشقدم باشد و به ابهامات پاسخ دهد. در صورتی که چنین روندی طی شود اعتماد مردم به قوه قضائیه بیش از پیش تقویت خواهد شد.
برنابرنا10 ساعت قبل
کارگردان مجموعه تلویزیونی «عروس تاریکی» که از این پس با نام «بوی باران» روی آنتن می‌رود در خصوص تغییر نام این سریال توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، محمود معظمی کارگردان سریال «بوی باران» در خصوص تغییر نام سریال گفت: نام «بوی باران» با کلیت اثر سازگاری بیشتری داشت، لذا تصمیم گرفتیم عنوان سریال را از «عروس تاریکی» که ناظر بر بخش کوچکی از داستان می‌شد، به «بوی باران» که با حال هوای داستان بیشتر تناسب دارد تغییر دهیم. مجموعه تلویزیونی «بوی باران» به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان و کارگردانی محمود معظمی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۶۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید شده است. در خلاصه داستان سریال «بوی باران» که یک درام اجتماعی است، آمده است: فرشته در شب عروسی اش به قتل می‌رسد. گفتنی است این سریال از قسمت دوم با نام «بوی باران» به روی آنتن شبکه یک سیما رفته است.
برنابرنا14 ساعت قبل
مدیر کل بهزیستی استان خوزستان از ساخت و تعمیر ۴۰۰ واحد مسکونی ویژه معلولان و مددجویان بهزیستی در مناطق سیل زده این استان خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ غلامرضا صدیق راد در آیین کلنگ زنی ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در مناطق سیل زده استان که با حضور «سردار شاهوار پور» فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان و نماینده بنیاد مسکن کشور در منزل یکی از معلولان تحت پوشش بهزیستی در «روستای حموله» برپا شده بود، از ساخت و تعمیر ۴۰۰ واحد مسکونی مددجویان و معلولان بهزیستی در مناطق سیل زده خبر داد. صدیق راد با اشاره به اینکه این ۴۰۰ واحد در مرحله اول و در مراحل بعد مابقی منازل مددجویان ساخت و تعمیر خواهد شد افزود: در مرحله اول ۱۰۰واحد ساخته و ۳۰۰واحدمسکونی تعمیر می‌شوند. وی در پایان خاطر نشان کرد: برای ساخت هر واحد؛ مبلغ ۴۰۰میلیون ریال تسهیلات بانکی با تایید بنیاد مسکن و ۱۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض سازمان بهزیستی و ۱۰۰ میلیون ریال نیز کمک بلاعوض از طرف بنیاد مسکن پرداخت می‌شود. همچنین برای تعمیرات نیز مبلغ ۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض دولت وبنیاد مسکن و ۱۰۰ میلیون ریال وام کم بهره، توسط بنیاد مسکن پرداخت خواهد شد.
رکنارکنا20 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت ۱:۰۴ بامداد امروز، آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در محله پونک، خیابان عدل شمالی، خیابان کمالی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۵۵ و ۹۴ را به همراه نردبان هیدرولیکی ۳۲ متری و خودروی حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه اعزام کرد. رضا وفایی؛ معاون منطقه یک عملیات آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودرو سواری اسپورتیج در طبقه منفی یک و در قسمت پارکینگ ساختمان هشت طبقه مسکونی دچار آتش‌سوزی شده و لحظاتی بعد نیز دود بسیار غلیظ حاصل از این آتش‌سوزی، ساختمان را دربر گرفته بود. وفایی تصریح کرد: آتش‌نشانان توانستند با مهار سریع این حریق، از گسترش بیشتر آن جلوگیری کرده و آن را مهار و خاموش کردند. به گفته وی، گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز با رفتن به طبقات بالایی ساختمان، ساکنان گرفتار شده میان دود را به بیرون از ساختمان هدایت کردند. بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ کارشناسان آتش‌نشانی علت وقوع این آتش‌سوزی را در دست بررسی قرار داده‌اند و در این حادثه به هیچ یک از ساکنان ساختمان مسکونی آسیب جانی نرسید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

(2)

بدترین جنایت رامرتکب شده،وهنگام ناراحتی بایدزمنزل بیرون برودتاکار به اینجانکشد

3 ماه قبل

حماقت محض

3 ماه قبل

اخبار بیشتر