(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. حوادث

(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز

فراروخبرگزاری فرارو |

در حادثه انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز ۴ خودرو حاضر در محل حادثه دچار آتش سوزی شدند که بر اثر آن متأسفانه ۴ نفر جان خود را از دست دادند و ۶ نفر مجروح شدند.

(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 1(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 2(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 3(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 4(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 5(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 6(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 7(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 8(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 9(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 10(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 11(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 12(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 13(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 14(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 15(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 16(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 17(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 18(تصاویر) انفجار خط لوله نفت اهواز به رامهرمز - 19

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با حوادث، انفجار، خط لوله و نفت از تلگرام

📣 انفجار لوله‌های گاز در مسیر آزاد راه اهواز به ماهشهر

▪️مدیرعامل آتش‌نشانی اهواز از انفجار لوله‌های گاز اهواز به ماهشهر خبر داده است. رئیس مرکز اورژانس خوزستان هم خبر داده که در این حادثه تا کنون ۵ نفر کشته شدند و ۶ نفر زخمی شدند.

👈 در خبر تکمیلی فارس، تعداد کشته‌ها در نهایت ۴ نفر اعلام شد، شامل ۲ نفر از خودروی سمند، ۲ نفر از خودروی بونکر.

◾مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان هم گفته: انفجار خط لوله گاز در منطقه برومی به علت نشتی در لوله‌های گاز ناشی از فرسودگی خط لوله اتفاق افتاده و چند دستگاه خودروی عبوری به علت حرارت ناشی از آتش‌سوزی دچار حریق شدند.


🔻مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان:

🔹انفجار خط لوله گاز در اهواز ناشی از فرسودگی خط لوله بوده است.

🔹در این حادثه کاروان یا خودروهای حامل زائران راهیان نور حضور نداشتند. /ایسنا

#اجتماعی


🔻استانداری خوزستان: آتش سوزی خط لوله گاز در منطقه برومی اهواز خاموش و به طور کامل مهار شد.

#حوادث


🔻نشتی و فرسودگی لوله‌های گاز علت آتش‌سوزی خط لوله در برومی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان:

🔹انفجار خط لوله گاز در منطقه برومی به علت نشتی در لوله‌های گاز ناشی از فرسودگی خط لوله اتفاق افتاد.

🔹چند دستگاه خودروی عبوری به علت حرارت ناشی از آتش‌سوزی دچار حریق شدند.

🔹کشته‌شدگان شامل ۲ نفر از خودروی سمند، ۲ نفر از خودروی بونکر گزارش شد؛ اتوبوس مسیر اهواز -کرمان تلفات جانی نداشت.

🔹مصدومین به بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز منتقل شدند و عملیات اطفای کامل تا ساعاتی دیگر به پایان می‌رسد/ فارس

#حوادث


در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، سردار محمود معین‌‎پور امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت آزادسازی خرمشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مشکل سیل خوزستان همچنان بر روی دوش مردم بوده و در رنج و سختی به سر می‌برند. وی با اشاره به این‌که برخی روستاهای استان خوزستان همچنان زیر آب است ادامه داد: اگر آب از برخی مناطق استان تخلیه شده باشند اما منازل سیل‌زدگان غیرقابل سکونت است و نیازمند بازسازی و تعمیر هستند. جانشین سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان با اشاره به حساسیت منطقه سیل‌زده مگران از توابع شهرستان شوش ادامه داد: با توجه به گرمای طاقت فرسا، زندگی مردم در چادر بسیار سخت و استفاده از منازلشان نیز امکان‌پذیر نیست که در همین راستا با هماهنگی با استاندار و فرماندهی سپاه استان خوزستان برای آنها کانکس تهیه شد. وی با اشاره به تأمین کانکس و کولر توسط سپاه، بسیج و برخی دستگاه‌های استان خوزستان خاطرنشان کرد: بخشی از مردم منطقه مگران شوش در کانکس‌ها مستقر هستند و مابقی نیز بعد از تأمین کانکس اسکان پیدا می‌کنند. جانشین سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان با اشاره به آماده‌سازی گروه‌‌های جهادی و آغاز فعالیت‌ها همزمان با اجرای تفاهم‌نامه با دستگاه‌ها، افزود: فعالیت‌های جهادی به صورت خودجوش در بسیاری از مناطق شروع شده است و در این راه افراد خیر را نیز مشارکت داده‌ایم.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز15 ساعت قبل
اینجا شهرستان بافق یکی از شهرهای پررونق گردشگری ایران است. هنر دست مردمانش به برگ‌های خرما و حصیر گره خورده و حتی بادبزن‌هایش از میراث ملی ایران محسوب می‌شوند. در این شهر خبری از چاه‌های نفت و رودهای پرآبی همچون کارون نیست اما آنچنان شبیه خوزستان است که شاید اگر لهجه خاص مردمانش به گوش مردم خوزستان، غریب نمی‌آمد اینجا را خوزستانی در جنوب شرقی یزد می‌نامیدند. خوزستان کوچک یزد از دیرباز چنان از نظر زورگویان و منفعت طلبان غنی بوده که بارها مورد هجوم یاغیان و کشورگشایان قرار گرفته است و وجود موقعیت استراتژیک و خاص بافق حتی در موقعیت کنونی، این حقیقت را بازگو می‌کند. زیبایی این درختان هر بیننده‌ای را بر این میراث گرانبها واقف می‌کند، میراثی که شاید جا دارد در لیست آثار ملی جای بگیرد.
زوم‌جیزوم‌جی1 روز قبل
جالب است بدانید این اولین باری نیست که یک نفر در حین پرواز می‌میرد! فکر نکنید اگر تا به حال در یکی از پروازهایتان شخصی در حین پرواز نمرده است چیز مهمی را از دست داده‌اید یا از دنیا عقب هستید؛ هدف از بیان این مطالب صرفا این است که در جریان باشید اگر شخصی در حین پرواز جان خود را از دست داد، دقیقا چه اتفاقی خواهدافتاد؟ شخصی در حین پرواز شدیدا بیمار می‌شود؛ در قدم اول چه اتفاقی خواهد افتاد؟ بیایید از اول شروع کنیم؛ هنگامی که شخصی در حین پرواز به‌شدت مریض شده یا در حال مرگ است، کادر پرواز چه کاری انجام خواهند داد؟ پاسخ ساده است! از سوی دیگر، اگر پزشک حین پرواز نیز این مسئله را اعلام کند، مسئولان خطوط هوایی شدیدا با وی برخورد خواهند کرد. پس با این حساب احتمال به وقوع پیوستن مرگ فردی در حین پرواز من و شما تقریبا صفر است. صرفا برای حفظ آرامش مسافران در طول پرواز، بسیار کم پیش می‌آید که خدمه در مورد مرگ شخصی در طول پرواز صحبت کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
سرپرست فرمانداری داورزن گفت: باران شدید و سیل مسیر ارتباطی ۲ روستای داورزن که در کنار رودخانه قرار گرفته‌اند را مسدود کرد. علیرضا عبدالهی بید با بیان اینکه بارش باران شدید از عصر روز گذشته در این شهرستان آغاز شده و همچنان نیز ادامه دارد، گفت: باران شدید و سیل مسیر ارتباطی ۲ روستای داورزن که در کنار رودخانه قرار گرفته‌اند را مسدود کرد. سرپرست فرمانداری داورزن با بیان اینکه در دو روستای «علی‌آباد» و «نهال‌دان» در این شهرستان به دلیل وقوع سیل حدود ۱۳ منزل تخریب شده و باران شدید به قنات‌ها و باغات این روستاها آسیب وارد کرده است، ادامه داد: هلال احمر ۹ بسته غذایی و ۶۸ تخته پتو در اختیار مردم روستای علی‌آباد قرار داده است، همچنین، با توجه به اینکه تعدادی از مدارس و مساجد در منطقه کوهستانی داورزن قرار گرفته و مردم در این مناطق از رودخانه سیلابی فاصله دارند، بنابراین ۲۳ خانوار در مساجد و مدارس مذکور اسکان یافته‌اند. وی بیان کرد: در حال حاضر هنوز دستور تخلیه روستاهای سیل‌زده داورزن به ما اعلام نشده، همچنین، با توجه به نبود اداره راهداری در داورزن، از اداره مذکور در سبزوار درخواست ادواتی همچون برای بازگشایی راه‌های این دو روستا داشته‌ایم که با توجه مسیر دور آن و بارش باران شدید اجرای این درخواست زمان‌بر است.
خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
محمدشریف حسینی، رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهدشت گفت: با تلاش یک تیم غواصی که از استان کرج به این شهرستان اعزام شدند، جسد غرق‌شده رئیس سابق هیئت کوهنوردی کوهدشت در رودخانه سیمره پیدا شد. حسینی اظهار داشت: با تلاش یک تیم غواصی که از استان کرج به این شهرستان اعزام شده‌اند، عصر امروز جسد سیدرضا نقوی رئیس سابق هیئت کوهنوردی کوهدشت پس از هشت روز در حدود یک کیلومتری محل غرق‌شدگی مشاهده و از رودخانه سیمره بیرون کشیده شد. وی افزود: در ساعات اولیه حادثه تیم جست‌وجو و نجات جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهدشت به‌همراه نیروهای مردمی به‌صورت شبانه‌روزی اقدام به جست‌وجوی جسد فرد غرق‌شده کردند، اما طغیان رودخانه سیمره و گل‌آلود بودن آب آن عملیات جست‌وجو را دشوار کرده‌بود و با تلاش آنان جسد رئیس سابق هیئت کوهنوردی این شهرستان پیدا نشد. رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهدشت عنوان کرد: در هشت روز اخیر یک تیم غواصی از جمعیت هلال‌احمر شهرستان دورود و هم‌چنین بهمن پرورش یکی از غواصان بین‌المللی به منطقه شیرز اعزام شده‌بودند تا عملیات جست‌وجو برای یافتن جسد غرق‌شده رئیس سابق هیئت کوهنوردی کوهدشت را بتوانند با قدرت و سرعت بیش‌تری پیگیری کنند.
تسنیمتسنیم23 ساعت قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، ابراهیم رضایی در اینستاگرام خود نوشت: لابد ماجرای تصادف دختر پورشه سوار اصفهانی و فریادهای طلبکارانه‌اش را شنیده‌اید. #دختر_پورشه‌سوار و پسر پرایدسوار هر دو نماد یک جریان و یک تفکر هستند، یکی نماد تفکر اشرافی‌گری و کاخ‌نشینی و دیگری نماد مردم معمولی این جامعه، نماد پابرهنگان و کوخ‌نشینان. اگر چه این هیولاهای انسان‌نما همیشه در زمین زیست داشته‌اند اما اینکه امروز جسارت و جرات جرم و قانون‌شکنی آن هم در بالاترین سطح آن یعنی آدم‌کشی را یافته‌اند، زنگ خطری جدی است که نیازمند رسیدگی فوری دارد: کشتیم که کشتیم! نباید حتی برای اندک زمانی خودروی همایونی در پارکینگ قانون بماند! جنگ_فقروغنا ادامه دارد؛ نباید بگذاریم اکثریت نجیب و باشرف این دیار اسیر هوس‌رانی و زیاده‌خواهی اقلیت اشرافی شود.

نظرها

اخبار بیشتر