1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. سیاسی
ادعای محکومیت سنگین نماینده مجلس دهم بعد از خودکشی زهرا نوید پور

ادعای محکومیت سنگین نماینده مجلس دهم بعد از خودکشی زهرا نوید پور

خبرگزاری عصر ایران |
پس از پیگیری های دادستان ملکان و تماس با س خ و احضار وی به دادگاه مشخص شد دفتر بیمه ای که دختر آزار دیده از این مکان نام برده متعلق به این نماینده مجلس است.ادعای محکومیت سنگین نماینده مجلس دهم بعد از خودکشی زهرا نوید پور - 0

رکنا مدعی شد یک نماینده مجلس که با افشاگری زنی مطلقه در برابر اتهامات سنگین اخلاقی قرار گرفته بود از سوی دادگاه کیفری استان تهران به مجازات شدیدی محکوم شد. س. خ نماینده مجلس دهم از آذربایجان شرقی در این حکم به ۲ سال انفصال از خدمت، ۲ سال تبعید و تحمل ۹۹ ضربه شلاق بخاطر رابطه نامشروع با یک زن مطلقه محکوم شده است.

به گزارش رکنا، اواسط دی ماه امسال بود که جسد زن مطلقه‌ای ۲۹ ساله در منزلش پیدا شد. اعلمی نماینده ادوار مجلس مدتی پس از خبر خودکشی اظهار کرد: این خانم همان فردی است که پیش از این مدعی بوده که س. خ که نماینده مجلس است او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

اعلمی در کانال تلگرامی اش نوشت: در فایل صوتی که قبلا در فضای مجازی منتشر شده بود، مکالمه‌ای با زبان ترکی انجام می‌شود که در آن حاشیه‌هایی همچون رفتن این خانم به «دفتری در میدان ولیعصر» مطرح می‌شود. صدایی که گفته شده منتسب به س. خ است، به خانم می‌گوید چرا به دفتر میدان ولیعصر رفته و او را تهدید کرده است.

به گزارش رکنا، مهدی علیمرادی دادستان شهرستان ملکان نیز خبر درگذشت زن مطلقه را تایید کرد و گفت: برای بررسی بیشتر، جسد به پزشکی قانونی اعزام شده است.

پس از پیگیری‌های دادستان ملکان و تماس با س خ و احضار وی به دادگاه مشخص شد دفتر بیمه‌ای که دختر آزار دیده از این مکان نام برده متعلق به این نماینده مجلس است.

صبح امروز این نماینده مجلس در شعبه ۵ دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد و این درحالی بود که در پرونده ادعاهای زن مطلقه به صورت کتبی موجود است که قبل از خودکشی اش با قرص برنج پرده از سرنوشتش در دفتر س. خ در خیابان ولیعصر تهران برداشته و در نوشته هایی عنوان داشته بعد از شکایت توسط متشاکی که همان س. خ است تحت فشار بوده تا شکایتش را پس بگیرد و مرتب تهدید به مرگ می‌شده است.

س. خ امروز صبح درحالی همه اتهاماتش را منکر شد که در مدارک دادگاه مشخص است ایشان ۲ سال با زن مطلقه در ارتباط بوده است.

پس از دفاعیات این نماینده مجلس در برابر هیئت قضایی شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران، قضات وارد شور شدند و س. خ را گناهکار شناخته و وی را بخاطر رابطه نامشروع با زن مطلقه به ۹۹ ضربه شلاق، ۲سال تبعید و ۲ سال انفصال از خدمت محکومکردند که این حکم هنوز قطعی نیست و در صورت اعتراض طرفین پرونده در دادگاه تجدید نظربررسی و درباره قطعیت آن تصمیم گیری خواهد شد.

این حکم بعد از صدور در اختیار خبرنگاران خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های حاضر در دادگاه کیفری یک استان تهران قرار داده شد.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با نماینده مجلس، خودکشی و دادگاه از تلگرام

🔺خبرگزاری رکنا از محکومیت سلمان خدادادی، نماینده مجلس شورای اسلامی به۲ سال انفصال از خدمت و تبعید و ۹۹ ضربه شلاق برای «ارتباط نامشروع» با زهرا نویدپور از سوی شعبه ۵ دادگاه کیفری استان تهران خبر داد.

خانم نویدپور که آقای خدادادی را به «تجاوز» متهم کرده بود، چندی پیش ناگهانی و مشکوک درگذشت.

این حکم هنوز قطعی نیست و در صورت اعتراض طرفین پرونده در دادگاه تجدید نظر بررسی و درباره قطعیت آن تصمیم‌گیری خواهد شد.


تکذیب خودکشی دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز

مدیر خدمات دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز درباره خبر خودکشی یک دانشجو اظهار داشت: این خبر را تکذیب می‌کنم و هیچ مورد اقدام خودکشی از دانشجویان این دانشگاه به ما گزارش نشده است. /ایلنا


🗣 وکیلی نماینده مجلس:

◀️ حقوق هر نماینده مجلس ماهی ۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است که به سختی زندگی را می‌گذرانیم. /فارس


🔻بیکاری‌خطر‌‌ خودکشی را تا ۶ برابرافزایش می‌دهد

هشدارهای رئیس سابق جمعیت علمی پیشگیری از خودکشی ایران:

🔹آمارها نشان می‌دهد بیکاری خطر خودکشی را ۳تا۶ برابر افزایش می‌دهد و در بین آنهایی که خودکشی می‌کنند افراد بیکار تا ۶برابر نسبت به افراد دیگری که اقدام به‌خودکشی کرده‌اند خودکشی موفق داشته‌اند؛ یعنی جدی‌تر اقدام می‌کنند و دیگر شانس برگشت ندارند. این آمار و ارقام باید گفته شود.

🔹به گفته سیدکاظم ملکوتی «استان‌های ایلام، لرستان، آذربایجان غربی و کردستان استان‌هایی هستند که بیشترین آمار خودکشی در کشور را به‌خود اختصاص داده‌اند و سن خودکشی در کل کشور به ۱۵تا ۲۵سال رسیده است». /همشهری


🔶 نامه ۳۵ نماینده برای برگزاری علنی دادگاه حسین فریدون

۳۵ نماینده مجلس ایران در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار برگزاری علنی دادگاه حسین فریدون، برادر رئیس‌جمهور ایران به اتهام «فساد مالی» شدند.

به گزارش فارس، نویسندگان نامه با بیان این که دادگاه غیرعلنی «افکار عمومی را قانع نخواهد کرد» تأکید کرده‌اند: «اکنون که پرونده ایشان و سایر متهمان مربوط به این پرونده در محاکم ویژه مفاسد اقتصادی طرح نشده و این خود شائبه‌ای نسبت به نفوذ مقامات دولتی در دستگاه قضایی ایجاد کرده، تقاضا دارد … دستور فرمایید ادامه رسیدگی به پرونده ایشان به صورت علنی و با حضور خبرنگاران انجام شود.»

https: //bit. ly/۲U۰d۴pU

📌 اخبار روز دویچه وله را در اینجا دنبال کنید:

https: //p. dw. com/p/۳Dz۹۷


نظرها

(2)

حقش بیشتر از اینا بود مردک متجاوز!

1 هفته قبل

مجازات کسی که تجاوز به عنف کرده و با تهدید و بی آبرو کردن این خانم مظلوم موجب مرگش شده،آیا دو سال تبعید هستش؟؟یعنی نباید زندانی بشه؟؟اگر یه شهروند عادی اینکار رو میکرد به جرم زورگیری و تهدید به قتل و...یه مفسد فی الارض بهش میبستن و یا اعدام میشد یا حداقل بالای ده سال زندانی میشد

متاسفم واسه بی عدالتی در این پرونده و شائبه نفوذ این نماینده

لابد تو تبعید هم یه ویلا میسازه و تجارت میکنه تو اون منطقه

تازه اگه تو مرحله اعتراض تبرئه نشه

اگه یه لحظه خودمون رو جای اون خانم مظلوم بذاریم که حتی از طرف خانواده هم حمایت نشد بقول حضرت علی اگر بخاطر این فاجعه،مسلمانی از فرط ناراحتی بمیره حق داره

حضرت کندن خلخال از پای زن اسیر یهودی رو بر نتافت

سو استفاده این نماینده از فرهنگ حاکم بر جامعه نسبت به زن بیوه

و شرایط منطقه زندگی اون خانم کاملا بارز بود،حتی خانواده حمایت لازم رو نکردن و این خانم درد دل کرد از رفتارهای مسولین مرتبط و جانبداری از نماینده

این اتفاق اگه تو امریکا یا کلا غرب پیش میومد حداقل چند استعفا و کلی بازتاب داشت

رسانه های ما هم با آب و تاب از انحطاط در غرب مینوشتن

ترامپ دقیقا کجایی که رو دستت بلند شدن،حداقل قاتل زنان نیستی

1 هفته قبل

در ادامه بخوانید

فیلم هوایی از فاجعه سیل در آق قلا

خبرآنلاینخبرآنلاین6 ساعت قبل

گلستان در سیل، استاندار در خارج کشور!

آخرین خبرآخرین خبر18 ساعت قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدآخرین خبر/ عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در گفتگویی تلویزیونی اعلام کرد که استاندار گلستان از یک ماه قبل برای رسیدگی به مسایل خانوادگی در خارج از کشور حضور دارد و به همین دلیل در هنگام بروز سیل در این استان نتوانسته شخصا در محل حضور داشته باشد. صحبت‌های او را بشنوید.

ویدیو/ استاندار گمشده گلستان کجاست؟

انتخابانتخاب16 ساعت قبل

ویدیو/ ورود دیرهنگام استاندار معزول گلستان به جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان

انتخابانتخاب6 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
در اغاز، وزیر دفاع روسیه، یک روز بعد، وزیر دفاع عراق و رئیس ستاد مشترک نیروهای ملسح ایران، وارد سوریه شدند، و احتمالا در ادامه، هیئت هایی از دیگر دولتهای عربی برای بررسی امکان دعوت از سوریه برای بازگشت به نشست مجمع عربی که قرار است در تونس برگزار شود، به سوریه می‌روند. در اغاز، وزیر دفاع روسیه، یک روز بعد، وزیر دفاع عراق و رئیس ستاد مشترک نیروهای ملسح ایران، وارد سوریه شدند، و احتمالا در ادامه، هیئت هایی از دیگر دولتهای عربی برای بررسی امکان دعوت از سوریه برای بازگشت به نشست مجمع عربی که قرار است در تونس برگزار شود، به سوریه می‌روند. دو قدرت بزرگ که تجهیزات نظامی در اختیار دارند، مانع تکمیل سیطره اسد بر سوریه می‌شوند. طرفی که باید از عقب نشینی احتمالی روسیه از سوریه نگران باشد، اسرائیل است؛ چرا که روسیه را ضمانت مهمی برای جلوگیری از تمرکز ایران بر مرزهای سوریه با اسرائیل بویژه در تپه‌های جولان می‌داند. از سوی دیگر، اسرائیلیها امیدوارند از خروج نیروهای روسیه از سوریه، بعنوان عاملی برای فشار بر ایران استفاده شود، تا این کشور نیز در مورد خارج کردن نیروهای خود از سوریه اقدام کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهناز افشار، بازیگر سینما، عکسی از خود سوار بر دوچرخه را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او در توضیح این عکس نوشت: «عید تهران با هوای عالی» چندی پیش، مهناز افشار برای بازی در فیلم «نوشین» به کارگردانی تاکه فومی تسوتسویی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی به ژاپن سفر کرده بود.

اخبار بیشتر