1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ

آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا

خبرگزاری ایسنا |
زیارت اهل قبور در آخرین پنجشنبه سال از سنت‌هایی است که از سال‌های دور در ایران جاری است. مردم در این روز به زیارت قبور رفتگان خود می‌روند، قبور را با گلاب شست‌وشو می‌دهند و با گذاشتن سبزه و گل بر مزار آنها، یادشان را گرامی می‌دارند.آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 0آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 2آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 3آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 4آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 5آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 6آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 7آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 8آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 9آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 10آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 11آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 12آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 13آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 14آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 15آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 16

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 18آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 19آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 20آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 21آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 22آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 23آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 24آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 25آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 26آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 27آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 28آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 29آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 30آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 31آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 32آخرین پنج‌شنبه سال در بهشت زهرا - 33

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم هوایی از فاجعه سیل در آق قلا

خبرآنلاینخبرآنلاین6 ساعت قبل

ویدیو/ اولین تصاویر از گریم بازیگران «هیولا» و ویدیوی تبریک سال نو: سال ۹۸ بیشتر به هم رحم کنیم!

انتخابانتخاب12 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها22 ساعت قبل
طناز طباطبایی، بازیگر فیلم‌های مرهم، صداها و.. در یادداشتی به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۸ نوشته است: "عمو نوروز، امیدوارم راه کوچه‌های شهر مرا بدانی. شهری که مردمش را سیاه کرده‌اند و همه حاجی فیروز شده‌اند تا بگویند: ارباب خودم … تا لقمه‌ای نان به کف آرند و به غفلت نخورند …. «اعتماد: طناز طباطبایی، بازیگر فیلم‌های مرهم، صداها و.. در یادداشتی به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۸ نوشته است:» عمو نوروز، امیدوارم راه کوچه‌های شهر مرا بدانی. شهری که مردمش را سیاه کرده‌اند و همه حاجی فیروز شده‌اند تا بگویند: ارباب خودم … تا لقمه‌ای نان به کف آرند و به غفلت نخورند …. "طناز طباطبایی در ادامه نوشته است: ‎در انتظار بهار نشسته‌ام و امید می‌بافم …. ‎نوروز هنگام درخشیدن گلهای امید است. غنچه‌های لبخندشان شکوفا و عزت و اعتبارشان در خانه و بیرون افزون. سال درخشان سینما باشد، و خورشید فرهنگ و هنرمان گرم‌تر و تابان‌تر، سال نو بر همگی مبارک.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهناز افشار، بازیگر سینما، عکسی از خود سوار بر دوچرخه را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او در توضیح این عکس نوشت: «عید تهران با هوای عالی» چندی پیش، مهناز افشار برای بازی در فیلم «نوشین» به کارگردانی تاکه فومی تسوتسویی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی به ژاپن سفر کرده بود.
فارسفارس18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، تصاویری که در زیر مشاهده می‌کنید شاید به نظر سنگ‌های مرمر صورتی باشند اما در واقع اینها تخم‌های یک دوزیست هستند. براساس گزارش «دیلی‌میل»، توپ‌های کوچکی که در این تصاویر وجود دارد حاوی موجوداتی است که متعلق به خانواده «کورسمندرهای هندی» است. از آنجایی که این موجودات در زیر زمین به طور پنهانی زندگی می‌کنند مانند دیگر دوزیستان مشهور و شناخته شده نیستند. آنها چشم دارند اما بینایی آنها به دلیل بودن در زیر خاک بسیار محدود است و حدود ۱۰ سانتی‌متر رشد می‌کنند. همچنین سر آنها به گونه‌ای است که حتی می‌توانند در مناطقی با خاک سفت و سخت حرکت کنند.
خبر فوریخبر فوری12 ساعت قبل
سوگل طهماسبی بازیگر فیلم داستانی «هنگامه» گفت که به دلیل بازی در این فیلم با مضمون شهدای مدافع حرم، خیلی از همکارانم مرا مسخره کردند و قلبم را شکستند! سوگل طهماسبی بازیگر سینما و تلویزیون که در ویژه برنامه تلویزیونی «سیاهپوش» حضور یافته بود، به بیان خاطراتی از بازی در فیلم داستانی «هنگامه» با موضوع شهدای مدافع حرم پرداخت. جالب بود که خیلی از همکارانم مرا مسخره کردند و قلبم را بابت این موضوع شکستند! اما همان آدم‌ها که مرا مسخره کردند، بعدا اتفاقی افتاد و پست گذاشتند و از مدافعان حرم دفاع کردند. به خاطر دارم وقتی در جشنواره عمار به همراه ۵ خانواده از عزیزان شهدای مدافع حرم فیلم را می‌دیدم، به یک باره مادر یا همسر یک شهید می‌آمد مرا بغل می‌گرفت و می‌گفت: «این منم!

اخبار بیشتر