۶ عنوان برتر جشنواره مطبوعات خراسان شمالی به ایرنا رسید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. فرهنگ
۶ عنوان برتر جشنواره مطبوعات خراسان شمالی به ایرنا رسید

۶ عنوان برتر جشنواره مطبوعات خراسان شمالی به ایرنا رسید

ایرناخبرگزاری ایرنا |
بجنورد- ایرنا- خبرنگاران ایرنا خراسان شمالی 6 عنوان برتر پنجمین جشنواره مطبوعات استان را در بخش های مختلف از آن خود کردند.

به گزارش ایرنا؛ در آیین پایانی این جشنواره که پنجشنبه شب در سالن اجتماعات بانک ملی در بجنورد برگزار شد، بتول صارمی و ربابه صانعی عناوین نخست و دوم بخش ویژه و کبری علی آبادی عنوان دوم بخش گزارش را به خود اختصاص دادند.

همچنین مرضیه طاهری و بتول صارمی در بخش خبر و وحید خادمی در بخش عکس این جشنواره شایسته تقدیر شناخته شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در آیین تجلیل از خبرنگاران برتر با بیان اینکه هر سال با اراده جمعی اصحاب رسانه فضای زیست رسانه‌ها بهتر خواهد شد، گفت: تلاش می‌شود تا این فضا آرام و پویا بوده و هم افزایی در آن رقم بخورد.

حسین فرخنده افزود: خانه مطبوعات استان در سال ۸۴ تشکیل شده که تاکنون اقدامات موثری انجام داده و امیدوار هستیم هر سال گام‌های استوارتری بردارد و اتفاقات بهتری را رقم بزند.

وی با تقدیر از استاندار خراسان شمالی در راستای حمایت از رسانه‌ها و خبرنگاران گفت: در زمینه بیمه و مسکن خبرنگاران نیز برنامه هایی در دست اجرا است که با اختصاص اعتبار، برای حمایت از این قشر پرتلاش، اقداماتی انجام شده است.

وی افزود: این در حالی است که خانه مطبوعات استان در زمینه آموزش و به روز رسانی رسانه‌ها نیز اقدامات خوبی برداشته است.

دبیر پنجمین جشنواره مطبوعات خراسان شمالی نیز در این آیین گفت: ۳۵۰ اثر در ۹ بخش به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد ۲۵۹ اثر به مرحله داوری رسید.

در خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

اکرم اسعدی افزود: پس از داوری، ۲۴ اثر در هشت بخش برگزیده و به عنوان آثار برتر معرفی شدند.

به گزارش ایرنا در پایان این جشنواره در بخش گزارش محمد آگاهی از روزنامه خراسان شمالی، کبری علی آبادی از ایرنا و فروزان بهروز از روزنامه خراسان شمالی در بخش گزارش، علی خادمی از هفته نامه نسیم، سیدپوریا مسلمی از هفته نامه سیاحت شرق و حسن ستایش از هفته نامه نسیم در بخش یادداشت عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین سیدپوریا مسلمی از هفته نامه سیاحت شرق، مرضیه طاهری و بتول صارمی از خبرگزاری ایرنا عنوان شایسته تقدیر بخش خبر را به خود اختصاص دادند.

در بخش مصاحبه نیز محدثه حیدری از روزنامه اتفاقیه و مریم ضیغمی و فضیلت مرتضوی از روزنامه خراسان شمالی حائز رتبه‌های برتر شدند و عناوین برتر بخش تیتر به سمانه محمدزاده از روزنامه قدس و پروانه شیری و نسیم شیرازی از روزنامه خراسان شمالی رسید.

در بخش ویژه نیز فضیلت مرتضوی از روزنامه خراسان شمالی و ربابه صانعی و بتول صارمی از خبرگزاری ایرنا، در بخش عکس حسین معمری از خبرگزاری فارس، مریم داورنیا از خبرگزاری مهر و حمیدرضابهمنیار از روزنامه خراسان شمالی عناوین اول تا سوم شدند و وحید خادمی عکاس ایرنا نیز شایسته تقدیر شناخته شد.

عنوان سوم بخش صفحه آرایی نیز به محمود قاسمی از روزنامه خراسان شمالی رسید و هادی اسدی از هفته نامه سیاحت شرق نیز شایسته تقدیر شناخته شد.

ط/۵۱۳۲

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با فرهنگی، ایرنا، جشنواره مطبوعات و خراسان شمالی از تلگرام

🔻#هواشناسی

🔹بارش باران و وزش باد، در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، تهران، البرز، قزوین، قم، همدان، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، شمال فارس، شرق خوزستان، شرق لرستان، یزد، برخی نقاط کرمان، شمال سیستان و بلوچستان و شمال هرمزگان پیش‌بینی می‌شود.


استان‌هایی که امروز برف و باران دارند

▫️بارش باران و وزش باد، در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، تهران، البرز، قزوین، قم، همدان، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، شمال فارس، شرق خوزستان، شرق لرستان، یزد، برخی نقاط کرمان، شمال سیستان و بلوچستان و شمال هرمزگان پیش‌بینی می‌شود.


کدام استان‌ها بیشترین و کمترین تورم را داشته‌اند؟

🔹نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به بهمن ۱۳۹۷ در حوزه مواد خوراکی و آشامیدنی به ویژه برای استان‌های کمتر توسعه یافته از جمله هرمزگان، بوشهر و چهارمحال و بختیاری به مراتب بالاتر از میانگین کل کشور بوده است.

🔹بالاترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان‌های کردستان، چهارمحال و بختیاری و خراسان شمالی و پایین‌ترین نرخ تورم در این شاخص مربوط به استان‌های قم، هرمزگان و کرمان است.


▪️درصد تغییرات شاخص قیمت کل کالاها در بهمن ماه

▫️کدام استان‌ها بالاترین تورم را داشتند و کدام استان‌ها پایین‌ترین؟

🔺ایلامی‌ها، لرستانی‌ها و ساکنان استان چهارمحال و بختیاری در ۱۲ ماه اخیر بیشترین نرخ تورم را داشته‌اند. اهالی کردستان، چهار محال و بختیاری و خراسان شمالی نیز بالاترین تورم نقطه به نقطه را تجربه کرده‌اند.

👈 اینفوگرافیک آماری معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران را اینجا دریافت کنید:


✅اخبار کنگره چهارم

شعب ایلام، بوشهر، خراسان شمالی، چهارمحال و بختیاری، سمنان، گلستان، لرستان و مازندران نیز همراه با باقی شعب استانی حزب لیست شرکت کنندگان در کنگره چهارم را به دبیرخانه ستاد برگزاری کنگره ارسال کردند.

پیش از این ۱۶ استان دیگر نیز اسامی اعضای حزب برای شرکت در کنگره را به دفتر مرکزی حزب ارسال کرده بودند.

@nedafori

👆👆👆👆


📸خانه تکانی مردم روستای «اسفیدان» - بجنورد خراسان شمالی

عکس‌های بیشتر در لینک زیر 👇👇


در ادامه بخوانید

فیلم | حمله تند مجری صدا و سیما به رامبد جوان و نگار جواهریان

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل

این ستاره‌های هالیوود پیر نمی‌شوند + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل

اجراى متفاوت دو برادر دوملیتى در عصر جدید

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
علیرضا و على یعقوبى دو برادر دوملیتى افغانستانى و ایرانى بود که با اجراى متفاوتی رای مثبت داوران را دریافت کردند. باشگاه خبرنگاران جوان: علیرضا و على یعقوبى دو برادر دوملیتى افغانستانى و ایرانى بود که با اجراى متفاوتی رای مثبت داوران را دریافت کردند. در این قسمت مراسم عقد این زوج را به در برنامه پخش کردند. البته همسر علی یعقوبی روی صحنه حضور پیدا کرد و علیخانی درباره شرایط زندگی آن‌ها سوال کرد و او گفت: در این دوماه از ۱۰ خواسته‌ای که من می‌خواستم فقط به دو مورد آن عمل کرده است. همین صحبت باعث شد داوران عکس العمل نشان بدهند.

شمارش معکوس ۱۰ روزه برای ثبت ۳۰۰ کیلو اورانیوم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خبر در حال بروزرسانی است …به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی در نشستی خبری به تشریح آخرین اقدامات فنی این سازمان در راستای اجرای بیانیه اخیر شورای عالی امنیت ملی در توقف برخی تعهدات برجامی پرداخت. شمارش معکوس ۱۰ روزه برای ثبت ۳۰۰ کیلو اورانیومسازمان انرژی اتمی ایران براساس تصمیات مسئولان نظام اقدام خواهد کرد
تسنیمتسنیم1 روز قبل
حجت‌الاسلام احمد سالک در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا درباره عملکرد نیروی انتظامی در مسئله حجاب و برخورد با بی‌حجابی اظهار کرد: هر دستگاهی بر اساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، مأموریت برخورد با ولنگاری فرهنگی و بی‌بند و باری را برعهده دارد. نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: تا جایی که ما کنترل کردیم و اطلاع داریم، نیروی انتظامی در حد توان، وسع و منابع مالی در زمینه عفاف و حجاب خوب برخورد کرده و باید تقویت شود. وی با بیان اینکه فقط یک دستگاه نمی‌تواند در برخورد با ولنگاری فرهنگی پاسخگو باشد، متذکر شد: برخورد با این ولنگاری فرهنگی نیاز به عزم ملی دارد و تمام دستگاه‌ها اعم از حاکمیتی، قضایی، مقننه، مجریه و نهادهای مربوطه باید دست به دست هم دهند و نیاز به فرهنگ‌سازی قوی در زمینه عفاف و حجاب داریم. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی درباره اختصاص سامانه‌هایی برای معرفی متخلفان در زمینه حجاب به دادستانی و پلیس، یادآور شد: این اقدام خوب و یک نوع نظارت ملی است، با انجام این کار، امور در این رابطه به مردم واگذار می‌شود که تخلفات نیز از این طریق به دستگاه‌های مربوطه منعکس می‌شود. انتهای پیام/

کارگاه سیاستگذاری ترویج علم، فناوری و نوآوری

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
کارگاه بین المللی سیاستگذاری ترویج علم، فناوری و نوآوری با حضور منصور غلامی وزیر علوم و ۲۰ اندیشمند خارجی برگزار شدکارگاه سیاستگذاری ترویج علم، فناوری و نوآوریکارگاه سیاستگذاری ترویج علم، فناوری و نوآوریبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگاه بین المللی سیاستگذاری ترویج علم، فناوری و نوآوری با حضور منصور غلامی وزیر علوم و ۲۰ اندیشمند خارجی برگزار شد.

نظرها

اخبار بیشتر