1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. فرهنگ
۶ عنوان برتر جشنواره مطبوعات خراسان شمالی به ایرنا رسید

۶ عنوان برتر جشنواره مطبوعات خراسان شمالی به ایرنا رسید

خبرگزاری ایرنا |
بجنورد- ایرنا- خبرنگاران ایرنا خراسان شمالی 6 عنوان برتر پنجمین جشنواره مطبوعات استان را در بخش های مختلف از آن خود کردند.

به گزارش ایرنا؛ در آیین پایانی این جشنواره که پنجشنبه شب در سالن اجتماعات بانک ملی در بجنورد برگزار شد، بتول صارمی و ربابه صانعی عناوین نخست و دوم بخش ویژه و کبری علی آبادی عنوان دوم بخش گزارش را به خود اختصاص دادند.

همچنین مرضیه طاهری و بتول صارمی در بخش خبر و وحید خادمی در بخش عکس این جشنواره شایسته تقدیر شناخته شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در آیین تجلیل از خبرنگاران برتر با بیان اینکه هر سال با اراده جمعی اصحاب رسانه فضای زیست رسانه‌ها بهتر خواهد شد، گفت: تلاش می‌شود تا این فضا آرام و پویا بوده و هم افزایی در آن رقم بخورد.

حسین فرخنده افزود: خانه مطبوعات استان در سال ۸۴ تشکیل شده که تاکنون اقدامات موثری انجام داده و امیدوار هستیم هر سال گام‌های استوارتری بردارد و اتفاقات بهتری را رقم بزند.

وی با تقدیر از استاندار خراسان شمالی در راستای حمایت از رسانه‌ها و خبرنگاران گفت: در زمینه بیمه و مسکن خبرنگاران نیز برنامه هایی در دست اجرا است که با اختصاص اعتبار، برای حمایت از این قشر پرتلاش، اقداماتی انجام شده است.

وی افزود: این در حالی است که خانه مطبوعات استان در زمینه آموزش و به روز رسانی رسانه‌ها نیز اقدامات خوبی برداشته است.

دبیر پنجمین جشنواره مطبوعات خراسان شمالی نیز در این آیین گفت: ۳۵۰ اثر در ۹ بخش به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد ۲۵۹ اثر به مرحله داوری رسید.

در خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

اکرم اسعدی افزود: پس از داوری، ۲۴ اثر در هشت بخش برگزیده و به عنوان آثار برتر معرفی شدند.

به گزارش ایرنا در پایان این جشنواره در بخش گزارش محمد آگاهی از روزنامه خراسان شمالی، کبری علی آبادی از ایرنا و فروزان بهروز از روزنامه خراسان شمالی در بخش گزارش، علی خادمی از هفته نامه نسیم، سیدپوریا مسلمی از هفته نامه سیاحت شرق و حسن ستایش از هفته نامه نسیم در بخش یادداشت عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین سیدپوریا مسلمی از هفته نامه سیاحت شرق، مرضیه طاهری و بتول صارمی از خبرگزاری ایرنا عنوان شایسته تقدیر بخش خبر را به خود اختصاص دادند.

در بخش مصاحبه نیز محدثه حیدری از روزنامه اتفاقیه و مریم ضیغمی و فضیلت مرتضوی از روزنامه خراسان شمالی حائز رتبه‌های برتر شدند و عناوین برتر بخش تیتر به سمانه محمدزاده از روزنامه قدس و پروانه شیری و نسیم شیرازی از روزنامه خراسان شمالی رسید.

در بخش ویژه نیز فضیلت مرتضوی از روزنامه خراسان شمالی و ربابه صانعی و بتول صارمی از خبرگزاری ایرنا، در بخش عکس حسین معمری از خبرگزاری فارس، مریم داورنیا از خبرگزاری مهر و حمیدرضابهمنیار از روزنامه خراسان شمالی عناوین اول تا سوم شدند و وحید خادمی عکاس ایرنا نیز شایسته تقدیر شناخته شد.

عنوان سوم بخش صفحه آرایی نیز به محمود قاسمی از روزنامه خراسان شمالی رسید و هادی اسدی از هفته نامه سیاحت شرق نیز شایسته تقدیر شناخته شد.

ط/۵۱۳۲

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با فرهنگی، ایرنا، جشنواره مطبوعات و خراسان شمالی از تلگرام

📸خانه تکانی مردم روستای «اسفیدان» - بجنورد خراسان شمالی

عکس‌های بیشتر در لینک زیر 👇👇


✅اخبار کنگره چهارم

شعب ایلام، بوشهر، خراسان شمالی، چهارمحال و بختیاری، سمنان، گلستان، لرستان و مازندران نیز همراه با باقی شعب استانی حزب لیست شرکت کنندگان در کنگره چهارم را به دبیرخانه ستاد برگزاری کنگره ارسال کردند.

پیش از این ۱۶ استان دیگر نیز اسامی اعضای حزب برای شرکت در کنگره را به دفتر مرکزی حزب ارسال کرده بودند.

@nedafori

👆👆👆👆


استان‌هایی که امروز برف و باران دارند

▫️بارش باران و وزش باد، در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، تهران، البرز، قزوین، قم، همدان، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، شمال فارس، شرق خوزستان، شرق لرستان، یزد، برخی نقاط کرمان، شمال سیستان و بلوچستان و شمال هرمزگان پیش‌بینی می‌شود.


کدام استان‌ها بیشترین و کمترین تورم را داشته‌اند؟

🔹نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به بهمن ۱۳۹۷ در حوزه مواد خوراکی و آشامیدنی به ویژه برای استان‌های کمتر توسعه یافته از جمله هرمزگان، بوشهر و چهارمحال و بختیاری به مراتب بالاتر از میانگین کل کشور بوده است.

🔹بالاترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان‌های کردستان، چهارمحال و بختیاری و خراسان شمالی و پایین‌ترین نرخ تورم در این شاخص مربوط به استان‌های قم، هرمزگان و کرمان است.


▪️درصد تغییرات شاخص قیمت کل کالاها در بهمن ماه

▫️کدام استان‌ها بالاترین تورم را داشتند و کدام استان‌ها پایین‌ترین؟

🔺ایلامی‌ها، لرستانی‌ها و ساکنان استان چهارمحال و بختیاری در ۱۲ ماه اخیر بیشترین نرخ تورم را داشته‌اند. اهالی کردستان، چهار محال و بختیاری و خراسان شمالی نیز بالاترین تورم نقطه به نقطه را تجربه کرده‌اند.

👈 اینفوگرافیک آماری معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران را اینجا دریافت کنید:


🔻#هواشناسی

🔹بارش باران و وزش باد، در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، تهران، البرز، قزوین، قم، همدان، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، شمال فارس، شرق خوزستان، شرق لرستان، یزد، برخی نقاط کرمان، شمال سیستان و بلوچستان و شمال هرمزگان پیش‌بینی می‌شود.


نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | سیل شیراز از زاویه‌ای دیگر (هشدار تصاویر ناراحت‌کننده)

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
سیل سهمگین شیراز که از حوالی ۱۱ صبح امروز آغاز شد، تاکنون دست کم ۱۷ کشته و ۷۴ مصدوم در پی داشته است. ویدئویی که می‌بینید، زوایای تازه‌ای از این سیل را نشان می‌دهد. این ویدئو حاوی تصاویر ناراحت کننده است.

تصاویر «تخت جمشید» بعد از فروکش کردن سیلاب!

12+
خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل

فیلم | خوزستان هم سیلابی شد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
بعد از طغیان رودخانه‌ها و سدها در استان‌های لرستان، کرمانشاه و فارس، بارش شدید باران در بیشتر مناطق استان خوزستان هم سیل و آبگرفتگی به راه انداخته است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
حالا تیم ملی کلمبیا برای دیداری دوستانه با کره راهی سئول شده و کی روش با موضعی متفاوت مقابل رسانه‌ها حاضر شده است. کی روش در کنفرانس مطبوعاتی خود در سئول گفت: "من واقعا نمی‌خواهم زمان زیادی را صرف صحبت در مورد گذشته کنم. در آن زمان، برخی از گزارش‌های اغراق آمیز از رسانه‌ها منتشر شده و باعث بروز سوء تفاهم شد. من به کره جنوبی و طرفداران این تیم احترام می‌گذارم و خاطرات بسیار خوبی اینجا دارم. برابر کره جنوبی فوتبالی ساده ارائه خواهیم داد.
خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
در پیام وزارت خارجه آمده: «از طرف مردم آمریکا به خانواده‌های قربانیان سیل‌های اخیر ایران تسلیت می‌گوییم. همچنین برای مجروحین و سیل‌زدگان آرزوی بهبودی سریع داریم. ما مانند همیشه آماده کمک هستیم، همانطور که در سایر نقاط جهان در این گونه شرایط پیشتاز هستیم.» ویل پارکس، نماینده یونیسف در ایران نیز به خانواده قربانیان سیل در ایران تسلیت گفته و اعلام کرده «سازمان ملل آماده است از تلاش‌های دولت [ایران] برای نجات و کمک حمایت کند.»
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در ادامه کمک‌ها و همدردی‌های اهالی ورزش به مردم سیل زده استان‌های مختلف کشور این بار نوبت به سپاهانی‌ها رسید. امیر قلعه‌نویی و مهدی کیانی، سرمربی و کاپیتان سپاهان در محل جمع آوری کمک‌های مردمی این باشگاه برای آسیب دیدگان حادثه سیل کشور حاضر شدند. پیش از این هم اعلام شده بود فردا همه پول جمع آوری شده از طریق بلیت فروشی دربی اصفهان به کمک برای مناطق سیل زده اختصاص خواهد یافت.

اخبار بیشتر