فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس اهواز سال ۹۹ افتتاح می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. فرهنگ
فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس اهواز سال ۹۹ افتتاح می‌شود

فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس اهواز سال ۹۹ افتتاح می‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
‌‌مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: اوایل سال ۹۹ فاز اول باغ موزه دفاع مقدس افتتاح می‌شود.

- اخبار استانها -

سردار محمد علی‌پور گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: برای مستند سازی سیره شهدا خاطرات دوستان، خانواده و مناطق عملیاتی که در آنجا حضور داشتند علی الخصوص در رابطه با مدافعین حرم پیگیر هستیم که آن را به یک کتاب تبدیل و برای نسل‌های آینده ماندگار کنیم.

وی گفت: امسال با همکاری شهرداری برای شهدای محوری استان خوزستان که شهدای ملی نام گرفتند ۶ سردیس ساخته و در سطح شهر نصب می‌شوند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس افزود: راهیان نور یک فرصتی است که از سراسر کشور وارد خوزستان می‌شوند بنابراین همه ساختارهای دولتی و نیروهای مسلح آمادگی دارند در یادمان‌های دفاع مقدس و سطح شهر خدماتی که لازم است به زائرین ارائه دهند.

سردار علی پور بیان کرد: باغ موزه دفاع مقدس در حال ساخت است و معماری آن تا کنون حدود ۲۰ درصد پیشرفت کار داشته است و طی قرارداد بسته شده اوایل سال ۹۹ فاز اول افتتاح می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سخنان انتقادی رائفی پور علیه فردوسی پور / نگذاشتند برنامه تلویزیونی داشته باشم

فردا نیوزفردا نیوز22 ساعت قبل

قلبم درد گرفت؛ حسین علیزاده و مسعود کیمیایی را نمی‌شناسند!

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
در بخشی از برنامه عکس‌هایی از شخصیت‌های معروف کشورمان چون هادی ساعی (تکواندوکار)، بهنام محمودی (والیبالیست) را در مونیتوری بزرگ به این زوج نشان داده و نظرشان را راجع به آنها می‌گفتند، ۲ عکس دیگر هم نشان داده شد که نشناختند حسین علیزاده (آهنگساز، نوازنده و موسیقیدان) و مسعود کیمیایی (نویسنده و کارگردان). این نوشتار به هیچ عنوان در مواخذه یا شماتت این زوج ورزشکار نیست، که احتمالا به دلیل درگیری در مسابقات و تمرینات ورزشی (در سطح تیم ملی) فرصت آشنایی با چهره‌های شاخص فرهنگی نداشته‌اند، ولی به مدیران و مسئولان فرهنگی و هنری کشور باید گفت که کلاه‌تان را بالاتر بگذارید که ۲ جوان دهه شصتی و هفتادی کشور حسین علیزاده و مسعود کیمیایی را نمی‌شناسند! هیچ گلایه‌ای از حضور این هنرمندان هم نداریم اما اگر معادل ۱۰ درصد این مهمانان را به هنرمندان تاثیر گذار و ماندگار این مرز و بوم اختصاص می‌دادیم قطعا با چنین اتفاقاتی مواجه نمی‌شدیم. در این جهان امروز که انفجار ارتباطات و سلطه شبکه‌های اجتماعی بر زندگی همه ما سایه افکنده است، اگر تمهید و تغییری در حد اتفاقات کلان کشور اتخاذ نشود به سرعت هر آنچه که داریم و نداریم از یادها خواهند رفت. مسئولین و مدیران، حتی پدر و مادران این تلنگر را جدی بگیرید والا به سرعتی فراتر از انتظارمان از یاد خواهد رفت که این کشور فرهنگ و هنری هم داشته است.

کتاب خاتم (ص)

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

بسته فرهنگی

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

فیلم | رفتار آماتور گزارشگر صدا و سیما روی آنتن زنده

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
مداحان کم سواد و بی سواد یا بی توجه به گستره مخاطبان همین اند و از آنها انتظاری نیست. هر قدر صدای نخبگان را از تلویزیون کمتر بشنویم ناگزیریم سیمای این گونه مداحان را ببینیم. عذرخواهی تلویزیون را هنگامی می‌توان باور کرد که این قدر به بی سوادان میدان ندهد. در رسانه‌ای است که فرهنگ را همان ایدیولوژی می‌داند و ایدیولوژی را هم قرائتی خاص و تنگ. تا درهاشان براین پاشنه می‌چرخد هم از این اتفاق‌ها رخ می‌دهد و هم باز باید عذرخواهی کنند.

نظرها

اخبار بیشتر