1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. فرهنگ
فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس اهواز سال ۹۹ افتتاح می‌شود

فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس اهواز سال ۹۹ افتتاح می‌شود

خبرگزاری تسنیم |
‌‌مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: اوایل سال ۹۹ فاز اول باغ موزه دفاع مقدس افتتاح می‌شود.

- اخبار استانها -

سردار محمد علی‌پور گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: برای مستند سازی سیره شهدا خاطرات دوستان، خانواده و مناطق عملیاتی که در آنجا حضور داشتند علی الخصوص در رابطه با مدافعین حرم پیگیر هستیم که آن را به یک کتاب تبدیل و برای نسل‌های آینده ماندگار کنیم.

وی گفت: امسال با همکاری شهرداری برای شهدای محوری استان خوزستان که شهدای ملی نام گرفتند ۶ سردیس ساخته و در سطح شهر نصب می‌شوند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس افزود: راهیان نور یک فرصتی است که از سراسر کشور وارد خوزستان می‌شوند بنابراین همه ساختارهای دولتی و نیروهای مسلح آمادگی دارند در یادمان‌های دفاع مقدس و سطح شهر خدماتی که لازم است به زائرین ارائه دهند.

سردار علی پور بیان کرد: باغ موزه دفاع مقدس در حال ساخت است و معماری آن تا کنون حدود ۲۰ درصد پیشرفت کار داشته است و طی قرارداد بسته شده اوایل سال ۹۹ فاز اول افتتاح می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | سیل شیراز از زاویه‌ای دیگر (هشدار تصاویر ناراحت‌کننده)

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
سیل سهمگین شیراز که از حوالی ۱۱ صبح امروز آغاز شد، تاکنون دست کم ۱۷ کشته و ۷۴ مصدوم در پی داشته است. ویدئویی که می‌بینید، زوایای تازه‌ای از این سیل را نشان می‌دهد. این ویدئو حاوی تصاویر ناراحت کننده است.

تصاویر «تخت جمشید» بعد از فروکش کردن سیلاب!

12+
خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل

فیلم | خوزستان هم سیلابی شد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
بعد از طغیان رودخانه‌ها و سدها در استان‌های لرستان، کرمانشاه و فارس، بارش شدید باران در بیشتر مناطق استان خوزستان هم سیل و آبگرفتگی به راه انداخته است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
حالا تیم ملی کلمبیا برای دیداری دوستانه با کره راهی سئول شده و کی روش با موضعی متفاوت مقابل رسانه‌ها حاضر شده است. کی روش در کنفرانس مطبوعاتی خود در سئول گفت: "من واقعا نمی‌خواهم زمان زیادی را صرف صحبت در مورد گذشته کنم. در آن زمان، برخی از گزارش‌های اغراق آمیز از رسانه‌ها منتشر شده و باعث بروز سوء تفاهم شد. من به کره جنوبی و طرفداران این تیم احترام می‌گذارم و خاطرات بسیار خوبی اینجا دارم. برابر کره جنوبی فوتبالی ساده ارائه خواهیم داد.
خبرآنلاینخبرآنلاین6 ساعت قبل
در پیام وزارت خارجه آمده: «از طرف مردم آمریکا به خانواده‌های قربانیان سیل‌های اخیر ایران تسلیت می‌گوییم. همچنین برای مجروحین و سیل‌زدگان آرزوی بهبودی سریع داریم. ما مانند همیشه آماده کمک هستیم، همانطور که در سایر نقاط جهان در این گونه شرایط پیشتاز هستیم.» ویل پارکس، نماینده یونیسف در ایران نیز به خانواده قربانیان سیل در ایران تسلیت گفته و اعلام کرده «سازمان ملل آماده است از تلاش‌های دولت [ایران] برای نجات و کمک حمایت کند.»
خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در ادامه کمک‌ها و همدردی‌های اهالی ورزش به مردم سیل زده استان‌های مختلف کشور این بار نوبت به سپاهانی‌ها رسید. امیر قلعه‌نویی و مهدی کیانی، سرمربی و کاپیتان سپاهان در محل جمع آوری کمک‌های مردمی این باشگاه برای آسیب دیدگان حادثه سیل کشور حاضر شدند. پیش از این هم اعلام شده بود فردا همه پول جمع آوری شده از طریق بلیت فروشی دربی اصفهان به کمک برای مناطق سیل زده اختصاص خواهد یافت.

اخبار بیشتر