برای خرید آپارتمان در منطقه اشرفی اصفهانی چقدر باید هزینه کرد؟ +جدول
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اقتصادی

برای خرید آپارتمان در منطقه اشرفی اصفهانی چقدر باید هزینه کرد؟ +جدول

خبرگزاری میزان- برای خرید یک واحد آپارتمان ۷۶ متری نوساز در منطقه اشرفی اصفهانی، خیابان زیتون، کوی اخوان باید در حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه کرد.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، بررسی‌های میدانی نشان می‌دهد برای خرید یک واحد آپارتمان ۷۶ متری نوساز در منطقه اشرفی اصفهانی، خیابان زیتون، کوی اخوان باید در حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه کرد.

قیمت سایر واحدهای آپارتمانی مستقر در این منطقه به شرح زیر است:

برای خرید آپارتمان در منطقه اشرفی اصفهانی چقدر باید هزینه کرد؟ +جدول - 3

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با منطقه، اشرفی اصفهانی، قیمت مسک و جدول قیمت از تلگرام

خودرو روند کاهشی به خود گرفت

💢براساس مشاهدات میدانی، در ادامه روند کاهشی قیمت خودرو، پژوپارس اتوماتیک به ۱۱۷ میلیون تومان رسید.

جدول قیمت روز خودروها👇


پژو ۲۰۶ صندوق دار ۹۸ میلیون‌تومان

🔹گزارش امروز خودرو حکایت از کاهش ۱ تا ۳ میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد.

آخرین تحولات بازار خودروی پایتخت + جدول قیمت


🔻شهرداران مناطق ۱۰ - ۴ - ۱۴ و ۸ تغییر کردند

🔹طی احکامی جداگانه از سوی پیروز حناچی شهردار تهران:

▫️محمد محمد دوست به عنوان شهردار منطقه ۴

▫️حسین بحیرایی به عنوان شهردار منطقه ۱۰

▫️عباسی به عنوان شهردار منطقه ۱۴

▫️استقامتی به عنوان شهردار منطقه ۸ تهران منصوب شدند


🔻سرلشکر صفوی: حضور آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها منشاء نا‌امنی و تنش در منطقه غرب آسیا است

🔹سرلشکر یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: امنیت منطقه غرب آسیا توسط کشورها و ملت‌های منطقه برقرار می‌شود و حضور آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها منشاء نا‌امنی و تنش در منطقه غرب آسیا است/ ایلنا

#سیاسی


🔻سپاه صاحب بزرگترین ناوگان پهپاد بمب‌افکن تهاجمی منطقه شد

🔹رزمایش بزرگ پهپاد تهاجمی-رزمی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام «الی بیت المقدس ۱» در منطقه عمومی خلیج فارس برگزار و با طلوع قدرت هوایی جدید کشور، نیروی هوافضای سپاه صاحب بزرگترین ناوگان پهپاد بمب افکن تهاجمی منطقه شد/ ایسنا

#دفاعی


سقوط پراید به قیمت ۴۷ میلیون تومان

♨️در بازار امروز خرید و فروش خودرو پراید ۱۱۱ با کاهش ۳ میلیون تومان با قیمت ۴۷ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۷۷ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با کاهش ۱ میلیون تومانی با قیمت ۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پژو ۴۰۵ با کاهش ۱ میلیون تومانی با قیمت ۷۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، استپ وی با قیمت ۱۵۶ میلیون تومان و H۳۰ با قیمت ۱۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

آخرین تحولات بازارخودروی تهران + جدول قیمت👇


در ادامه بخوانید

ویدئو / نتیجه ممنوعیت درج قیمت خودرو و مسکن در سایت‌ها چه شد؟

ایسناایسنا22 ساعت قبل
التهاب در بازار خودرو و مسکن از حدود یک سال پیش آغاز شد و در چند ماه اخیر به اوج خود رسید. به دنبال آن، اواسط اردیبهشت درج قیمت آنها در بازارهای آنلاین و سایت‌های درج آگهی مجاز مانند دیوار و شیپور ممنوع شد؛ اقدامی که قرار بود این قیمت‌ها را کاهش دهد. در این ویدئو به بررسی نتیجه این تصمیم می‌پردازیم. خبرنگار: سارا سبزی / تدوینگر: جواد علیزاده
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ رضا رحمانی در متن حکم محمد حسین چراغی آورده است: نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون امور حقوقی، مجلس و استانها، به موجب این حکم به عنوان «مدیر کل امور مجلس» منصوب می‌شوید.

سیرکاران، برنده بزرگ جنگ تجاری در آمریکا

5+
عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبر گزاری صدا و سیما، محسن کوهکن نماینده مجلس و موافق طرح تفکیک وزارت بازرگانی از صمت در برنامه تیتر امشب شبکه خبر گفت: زمانی وزارت صمت امروز متشکل از ۴ وزاتخانه بود. وزارت صنایع سنگین، وزارت صنایع، وزارت معادن و وزارت بازرگانی که در اولین اقدام با ادغام وزارت صنایع سنگین و وزارت صنایع به وزارت صنایع تبدیل شد، در گام بعدی وزارت معادن در وزارت صنایع ادغام و به وزارت صنایع و معادن تبدیل شد، در گام سوم وزارت بازرگانی حذف و وزارت صمت تشکیل شد. کوهکن نماینده موافق تفکیک وزارت بازرگانی از صمت گفت: باید به نظر کارشناسانه دولت نیز توجه کرد و وقتی دولت اصرار بر تفکیک دارد اگر مجلس در اجرا همکاری نکند دولت بعدا اعتراض خواهد کرد بنابراین باید بخش اعمال حاکمیتی را احصا کنیم و بعد اعمال مسئولیت را بخواهیم. محمدرضا منصوری نماینده مجلس مخالف طرح تفکیک گفت: اکنون ۱۷ وزارتخانه داریم و معتقدم باید وزارت اقتصاد نیز که وابستگی به وزارت صمت و بازرگانی دارد در دل این وزارتخانه ادغام شود نه اینکه وزارتخانه‌ها دوباره تفکیک شود. مظفر علیخانی کارشناس در ارتباط تلفنی گفت: ما به عنوان بخش خصوصی با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت به دو وزارتخانه مخالف هستیم.

نظرها

اخبار بیشتر