1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
۶۴ غرفه عرضه میوه در شهرستان قزوین دایر می‌شود

۶۴ غرفه عرضه میوه در شهرستان قزوین دایر می‌شود

ایرناخبرگزاری ایرنا |
قزوین - ایرنا - معاون برنامه ریزی فرمانداری قزوین گفـت: 64 غرفه عرضه میوه شب عید شامل سیب و پرتقال در شهرستان قزوین دایر می شود.

به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری قزوین، محمد نصیری افزود: با هماهنگی‌های به عمل آمده مکان و محل توزیع میوه شب عید مردم شامل ۲۴ غرفه در پنج بخش شهرستان و حدود ۴۰ غرفه در شهر قزوین مشخص شده است.

وی اظهار داشت: افزایش غرفه‌ها به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت و سهولت دسترسی مردم جهت تهیه میوه انجام شده است.

معاون برنامه ریزی فرمانداری افزود: مکان‌های توزیع به صورت عادلانه در تمامی نقاط شهرستان تقسیم بندی شده تا امکان تهیه میوه برای همه مردم میسر شود.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده قرار است توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند ماه آغاز شود..

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با اقتصاد، نوروز ۹۸، میوه و قزوین از تلگرام

بلیط قطار در نوروز ۹۸ گران نمی‌شود

🔹مدیرکل راه آهن جنوب با اشاره به خدمات رسانی روزانه به چهار هزار و ۵۲۸ نفر مسافر درایام نوروز ۹۸ گفت: در این برهه بلیط قطار هیچگونه افزایش قیمتی نخواهد داشت.

شنبه ۱۸ اسفند ۹۷؛


📷 پروژه در حال اجرای رینگ شمالی جاده سراسری محور رستمکلا - بهشهر

🔹 با توجه به نزدیک شدن نوروز ۹۸ و حضور مسافرین نوروزی در #مازندران و تردد آنها از این محور، انجام هر چه سریعتر پروژه در دستور کار قرار گرفت.


🔴 ساخت «پایتخت» برای نوروز ۹۸ منتفی شد

الهام غفوری، تهیه‌کننده پایتخت:

🔹با توجه به حال و روز بچه‌ها، فکر می‌کنم باید به ما فرصت دهند تا خودمان را پیدا کنیم؛ نمی‌توانیم بدون خشایار فعلا «پایتخت» را بسازیم


میوه‌های شب عید ۹۸ چقدر برای خانواده‌ها آب می‌خورد؟ + جدول

💢در روزهای اخیر و با نزدیک شدن به ایام عید، نوسان قیمت میوه نیز به یکی از دغدغه‌های بسیاری از خانواده‌های طبقه متوسط بدل شده است. با نگاهی به قیمت‌های این روزهای میوه در میادین تره‌بار و مقایسه آن با قیمت‌های سال پیش می‌توان تا حدودی تصویری واقع‌بینانه از اقتصاد خانوار در سال ۹۷ دست یافت.

مقایسه قیمت‌های امسال و سال گذشته 👇


شهرداری تهران بین محرومان سبزی پلو با ماهی توزیع می‌کند

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اعلام کرد: طرح «عید مهربانی» با اهدای سبد کالا، بن خرید ویژه پوشاک و توزیع سبزی پلو با ماهی در محلات محروم پایتخت به استقبال نوروز ۹۸ می‌رود. /ایرنا

Asriran. com


نظرها

اخبار بیشتر