فیلم/ درخواست کودکان از پیامبر (ص): حق ما داده نشده!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. فرهنگ

فیلم/ درخواست کودکان از پیامبر (ص): حق ما داده نشده!

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |

به گزارش مشرق، کانال تلگرامی حجت الاسلام انصاریان با انتشار فیلمی از سخنرانی ایشان با عنوان «درخواست کودکان از پیامبر (ص): حق ما داده نشده!!!» نوشت:

تهران / حسینیه هدایت

سال ۱۳۷۵ / ماه رمضان

لینک دانلود

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با تلگرام، سخنرانی و شیخ حسین انصاریان از تلگرام

قوه قضائیه به هاتگرام و تلگرام طلایی فرصت داد

معاون فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی:

🔹 به اهدافمان از فیلتر تلگرام رسیده‌ایم.

🔹 قوه قضائیه به هاتگرام و تلگرام طلایی فرصت داده است و درباره مسدودسازی آنها هم این قوه باید تصمیم بگیرد.


🔻علت فیلتر تلگرام از زبان معاون فضای مجازی دادستانی کشور

جواد جاویدنیا:

🔹تلگرام قرار بود ارز دیجیتال خود با نام «گرام» را عرضه کند. در صورتی که این موضوع اتفاق می‌افتاد شاهد یک غارت ۵۰ میلیارد دلاری در اقتصاد کشور بودیم. به همین دلیل به این جمع بندی رسیدیم که فیلتر تلگرام اتفاق بیافتد. /مهر


🔻 توییت عباس عبدی در واکنش به حملات تلگرام:

🔹حملات هماهنگ در روز جمعه به تلگرام و مدیریت زیرساخت اینترنت چند چیز را ثابت می‌کند‌. اول این که از شکست فوری و فاحش فیلترینگ درس نمی‌گیرند. دوم کفگیرشان به ته دیگ خورده و سوم استیصال بر آنان حاکم شده. چون غریق به هر چوب خشکی چنگ می‌زنند.


🔻بازپرسی که دستور فیلتر تلگرام را داد، تبرئه شد

🔹 بیژن قاسم زاده بازپرس سابق شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه که دستور فیلترینگ تلگرام را صادر کرده بود، از شکایتی تحت عنوان اقدام خلاف قانون تبرئه شد.

▫️مساله فیلترینگ تلگرام به این علت بحث برانگیز است که آیا مدعی العموم می‌تواند دستور فیلتر یک پیام رسان یا به طور کلی فضای مجازی را به بازپرس بدهد؟ در هیچ جای قانون این امر جزو حوزه اختیارات دادستان نیست.

▫️ پیشتر هم تعدادی از وکلای دادگستری از اقدام بازپرس سابق شعبه دوم دادسرای فرهنگ مبنی بر صدور دستور فیلترینگ تلگرام شکایت کردند که این شکایت رد شد. / ایرنا

جزییات بیشتر:


🔴علت فیلتر تلگرام از زبان معاون فضای مجازی دادستانی کشور

جواد جاویدنیا:

تلگرام قرار بود ارز دیجیتال خود با نام «گرام» را عرضه کند. در صورتی که این موضوع اتفاق می‌افتاد شاهد یک غارت ۵۰ میلیارد دلاری در اقتصاد کشور بودیم. به همین دلیل به این جمع بندی رسیدیم که فیلتر تلگرام اتفاق بیافتد. /مهر


۳ میلیون کاربر جدید برای تلگرام فقط در ۲۴ ساعت!

پاول دوروف (مدیر تلگرام) در کانالش نوشت:

🔹 در ۲۴ ساعت اخیر، ۳ میلیون کاربر جدید به تلگرام پیوسته‌اند. این خوبه، ما امنیت و فضای نامحدودی برای همه داریم.

🔹در روزهای اخیر سرورهای فیسبوک دچار اشکال شده‌اند که موجب اختلال و قطعی‌هایی در زیرمجموعه‌های فیس‌بوک شده از جمله اینستاگرام و واتساپ شد که همین امر موجب سرازیر شدن کاربران به تلگرام شده است.


در ادامه بخوانید

عصر جدید، خانم جوان بازیگر و یک سوژه واقعی

عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
عصر ایران - «عصر جدید» در برنامه ۳۰ اردیبهشت خود شاهد یک اجرای اثرگار درباره یک موضوع حاد اجتماعی و سیاسی بود. فاطمه رادمنش یکی از شرکت کنندگان برنامه استعدادیابی «عصر جدید» که در مرحله مقدماتی نقش یک مادر شهید رزمنده آزاده را بازی کرد و به خاطر نقش‌آفرینی قابل قبولش از این مرحله صعود کرد، شب گذشته هم اجرایی درباره فرزندانی داشت که مادرشان ایرانی است و پدرانشان تابعیتی غیر ایرانی دارند. آنها به همین دلیل از دریافت شناسنامه محروم می‌شوند و در این بی هویتی به مشکلات عدیده دچار می‌شوند. اصطلاحا به این‌ کودکان، فرزندان بی شناسنامه می‌گویند.
همشهریهمشهری12 ساعت قبل

موسیقی متن فیلم سلا‌ح‌های سن سباستین؛ انیو موریکونه

تابناکتابناک22 ساعت قبل
فیلم سینمایی «سلا‌ح‌های سن سباستین / توپ‌های سان سباستین / توپ‌های سان سباستین» به کارگردانی آنری ورنوی محصول سال ۱۹۶۸ مترو گلدوین مایر است. یاغی فراری، لئون آلاستری به کشیشی پیر به نام پدر جوزف پناه می‌برد. پدر جوزف چون از تحویل دادن لئون به مأموران خودداری می‌کند، به‌دست تکلو، راهزن دورگه، که همراه سرخ‌پوستان است، گرفتار می‌شود تا به دار آویخته شود. آنتونی کوئین، آنجانته کامر، چارلز برانسون، سام جافی و سیلویا پاینل در این فیلم مقابل دوربین آرمان تیرار بازی کردند. انیو موریکونه موسیقی متن این اثر را ساخت که قطعه اصلی آن را بر روی تصاویری از این فیلم می‌بینید و می‌شنوید.

سقف انسولین

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما43 دقیقه قبل
وی درخصوص اهداف آموزش دوگانه (آموزش- کار) گفت: هشت هدف کلی را در اجرای این طرح دنبال می‌کنیم که به این شرح است. مرحله پنجم: پس از تأیید قرارداد توسط مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان لازم است داوطلب از بخش «چاپ کارت مهارت آموزی» نسبت به خرید کارت مهارت آموزی اقدام و مشخصات آن را در سامانه ثبت کند. سپس اطلاعات ان‌ها به طور خودکار به پورتال انتقال می‌یابد و همزمان می‌تواند کارت مهارت آموزی خود را از سامانه دریافت کند. معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور درخصوص شرایط مهارت آموز در این طرح گفت: شرایط مهارت آموزان در این طرح علاوه بر داشتن شرایط عمومی کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای به این شرح است:۱-داشتن تابعیت ایرانی ضرورت دارد. وی همچنین درخصوص شرایط بنگاه اقتصادی پذیرنده کارآموز (شرکاء مهارت آموزی دوگانه) گفت: بنگاه‌های اقتصادی باید ۶ ویژگی را برای اجرای این طرح داشته باشند که شامل این موارد است:

نظرها

اخبار بیشتر