1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. فرهنگ

ساخت سریال‌های جذاب به امر گردشگری کشورکمک می‌کند

خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه ملی در چند سال اخیر با ساخت سریال‌های جذاب به امر گردشگری و معرفی فرهنگ و جغرافیایی نقاط مختلف کشور اهتمام کرده است.ساخت سریال‌های جذاب به امر گردشگری کشورکمک می‌کند - 0

احمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی میزان، گفت: رسانه ملی در چند سال اخیر با ساخت سریال‌های جذاب به امر گردشگری و معرفی فرهنگ و جغرافیایی نقاط مختلف کشور اهتمام کرده است.وی در حاشیه بازدید از پشت‌صحنه سریال نوروزی «نون. خ» که در رابطه با زندگی مردم کردنشین کشور ساخته شده است، با قدردانی از مدیران رسانه ملی، افزود: پیش از تماشای قسمت‌های آماده شده سریال نگران بودم که «نون. خ» به مردم کردزبان کنایه داشته باشد، اما خوشبختانه چارچوب‌ها در این مجموعه رعایت شده است که باید به همه عوامل، از بازیگران تا کادر پشت‌صحنه «خسته نباشید» گفت که چنین سریالی را به‌عنوان عیدی به مردم شریف ایران دادند.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با سریال نون. خ، رسانه ملی، احمد صفری و مردم کرمانشاه از تلگرام

کنایه‌های فردوسی پور به مدیر شبکه سه بعد از دریافت جایزه بهترین برنامه:

من فرزند رسانه ملی هستم و خوشحالم که در سخت‌ترین سال کاری ام در رسانه‌ام به من بی‌مهری شد، دو جایزه گرفتم.

Asriran. com


🔻کنایه‌های فردوسی پور به مدیر شبکه سه بعد از دریافت جایزه بهترین برنامه:

🔹من فرزند رسانه ملی هستم و خوشحالم که در سخت‌ترین سال کاری ام در رسانه‌ام به من بی‌مهری شد، دو جایزه گرفتم

#اسکان_نیوز


📽 کنایه‌های فردوسی پور به مدیر شبکه سه بعد از دریافت جایزه بهترین برنامه:

من فرزند رسانه ملی هستم و خوشحالم که در سخت‌ترین سال کاری ام در رسانه‌ام به من بی‌مهری شد، دو جایزه گرفتم


🔻توئیت خبرنگار اصولگرا درباره سانسور رسانه ملی

محمد مهاجری:

🔹 سانسور خبر انفجار مجدد ماهواره‌بر توسط سیمای ملی آبروی کشور را می‌برد.


🔻#اعتمادآنلاین از تازه‌ترین حاشیه نظرسنجی‌های ستاره مربعی رسانه ملی گزارش می‌دهد

🔹هزارتوی رای‌گیری‌های تلویزیونی و شرکت توسکا

🔹ماجرای توییت وزیر ارتباطات چه بود؟

🔹از ادعای اختلال در نظرسنجی رسانه ملی تا کلید خوردن طرح تحقیق و تفحص از ارزش افزوده صداوسیما

🔹توپی که به زمین صداوسیما برگشت


نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | ماجرای دختر جوانی که از سیل آق‌قلا نجات پیدا کرد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
دختر جوان گمشده در سیل آق‌قلا نیمه‌شب گذشته توسط جمعیت هلال احمر سالم پیدا و به مرکز امدادی منتقل شد. ماجرای نجات دادن دختر را در این ویدئو ببینید و بشنوید.
فارسفارس4 ساعت قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری فارس، کدام برنامه تلویزیونی را سراغ دارید که در همه این سالها با عبور از خط قرمزهای تعیین شده، پیکان تیز انتقاداتش را به همه کس و همه چیز گرفته باشد؟ از جمله اتفاقاتی که در برنامه عادل فردوسی پور به یک امر عادی تبدیل شده بود، عبور از خط قرمزهای سازمان صدا و سیما و پخش آن در بخش‌های مختلف برنامه نود بود. کما اینکه تهیه کننده برنامه نود هرگز متوجه دلیل این همه آزادی نشده و به این موارد توجهی نکرد. در تخلف رانندگی هم بار اول گواهینامه راننده را باطل نمی‌کنند ولی با تکرار تخلف و متنبه نشدن با جرایم کم و زیاد است که در نهایت مجری قانون اجازه رانندگی را از فرد خاطی سلب می‌کند تا جان و مال مردم در امان بماند. عادل فردوسی پور نیز با همین دست فرمان، خودش گواهینامه برنامه سازی اش را باطل کرد! انتهای پیام/

ویدیو/ شاهکار جدید در سریال نوروزی شبکه دو/ خواستگاری یک زن مسن از حمید گودرزی!

انتخابانتخاب4 ساعت قبل
الفالف19 ساعت قبل
به گزارش تسنیم، محمدعلی کشاورز را چند نسل بر پرده سینما و صفحه تلویزیون دیده‌اند و او را به یک استاد مسلم بازیگری می‌شناسند. چند سالی است به خاطر بیماری از دنیای هنر دور مانده و جای خالی‌اش در ایفای نقش ماندگار احساس می‌شود. آنچه مهم است اعتلای ایران، ایران و ایران بزرگ است که مردم بزرگ و غیوری دارد. همیشه برای بزرگ ماندن ایران و ایرانی کوشش کنید که سرزمین اهورایی ایران در طول تاریخ همیشه بزرگ و سرافراز بوده است. به واقع عید نوروز عید بزرگ مردم ایران است و عید مردم بزرگ دنیا هم هست.

برادرم شهید شد! +تصاویر

10+
الفالف14 ساعت قبل
تابناکتابناک3 ساعت قبل
فشار جانبی به فردوسی پور برای پذیرش حکم مدیریتیاما گویا همه این فشارها بجای تجدیدنظر در ماجرای برکناری فردوسی پور، دردسرهای تازه‌ای برای این مجری کهنه کار و تحصیلکرده سیما ایجاد کرده است. احسان شاه قاسمی، استادیار دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران: «رساله دکتری عادل فردوسی پور اشکالات زیادی دارد که برخی از آن‌ها قابل اصلاح نیست. بازگشت شاکیان قبلی برنامه نود این بار علیه شخص عادلطبیعی است که در برنامه انتقادی همچون نود، دهها و شاید صدها چهره مورد نقد و بعضا افشاگری قرار گیرند و نسبت به حقوق خود معترض باشند. موردهای متعدد مدارس فوتبال و اخاذی از بازیکنان و حتی گزارش جنجالی مرگ دو بازیکن نوجوان در گرجستان هم بوده‌اند که مدام پای فردوسی پور را به دادگاه کشانده است. آنها نیز در صف شاکیان فردوسی پور هستند که در کمال ناباوری می‌خواهند حالا که عادل از زیر چتر حمایتی سازمان صداوسیما خارج شده، شکایت‌های خود را پیگیری کنند.

اخبار بیشتر