پاتک سرهنگ علیفر به خیابانی و عادل
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. فرهنگ
پاتک سرهنگ علیفر به خیابانی و عادل

پاتک سرهنگ علیفر به خیابانی و عادل

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
علیرضا علیفر با حضور در برنامه ورزش و مردم در کنار جواد خیابانی  و مزدک میرزایی اظهارتی را در خصوص  اشتباهات خیابانی و همچنین اظهارات فردوسی پور مطرح کرده است .

به گزارش «ورزش سه» برنامه ورزش کردم که این روزها با اجرای پیمان یوسفی با فرم جدید و میزانسنی قابل قبول جمعه‌ها از شبکه یک روی آنتن می‌رود تصمیم گرفته است در آخرین برنامه سال ۹۷ از گزارش گران فوتبال از جمله علی رضا علیفر، جواد خیابانی، مزدک میرزایی، دعوت کند و امروز این برنامه ساعتی پیش از این شبکه پخش شد.

یکی از نکات جالب توجه اظهارات علیفردر این برنامه بود که در ادامه بخشی از آن را مرور می‌کنیم.

وی درانتقاد ازمربیان طراز اول جهانی، خصوصا گواردیولا گفت: «سرمربی‌گری و کوچینگ این نیست که شما در کنار زمین به بازیکن بگویید توپ را از حسن بگیر و به حسین بده و به نظر من این یک فاجعه است. از نظر من شآن یک مربی آن قدر بالاست که نباید با این گونه حرکات سخیف بخواهد وجهه خودش را پایین بیاورد و این وظیفه را باید در رختکن و یا به دستیاران خودش محول کند.

اما در ادامه پیمان یوسفی از او درخصوص یورگن کلوپ سوال کرد که آیا او را قبول داری که علیفر در جواب او گفت: «بله او شخصیت بسیار دوست داشتنی است و من کار وی را می‌پسندم» که یوسفی با گفتن عبارت خدا رو شکر خواست که طعنه‌ای به وی زده باشد.

پاتک سرهنگ علیفر به خیابانی و عادل - 4

اما نقطه عطف صحبت‌های این چهار گزارش‌گر در باره اشتباهات در حین گزارش بود.

در این لحظه جواد خیابانی با اعتقاد بر اینکه اشتباه جزء لا ینفک امر گزارش است گفت: «به هر حال ممکن است در شناخت بازیکن دچار اشتباه شویم و ممکن است از صد در صد، ۲۰ درصد هم بعضا درحین گزارش مرتکب خطا بشویم.»

در این لحظه علیفر با رد صحبت‌های خیابانی افزود: «صحبت‌های جواد مثل این می‌ماند که یک داور بعد از قضاوت بیاید و بگوید من که ۸۰ درصد بازی را درست قضاوت کردم اما خب بیست در صد هم اشتباه شده است. که از نظرمن اشتباه به هیچ وجه قابل توجیه نیست.»

وی در ادامه با گفتن یک خاطره صحبت هایش را در همین رابطه ادامه داد: «من حدود ۲۲ سال پیش توسط اردشیر لارودی به سازمان معرفی شدم. در یکی از گزارش هایم یک اشتباه را مرتکب شدم که اردشیر خان ضمن طی تماسی که با من حاصل کرد اشتباهم را زیر سوال برد. من در جواب ایشان گفتم که در طول نود دقیقه فقط یک اشتباه کردم و در جواب ایشان به من گفتند که «تو غلط کردی که اشتباه کردی» تو از میان این هشتاد میلیون نفر برگزیده شده‌ای و آموزش دیده‌ای، مربی‌گری کرده‌ای که اشتباهی انجام ندهی، تو حق نداری که اشتباه بکنی، اگر قرار باشد تو اشتباه بکنی همه می‌توانند بیایند جای تو و این کار را انجام دهند.»

پاتک سرهنگ علیفر به خیابانی و عادل - 9

او در ادامه خاطر نشان کرد: «جواد درست می‌گوید که اشتباه در همه جای دنیا وجود دارد اما قابل دفاع نیست، ما حق اشتباه نداریم، من خودم اشتباهات زیادی را مرتکب می‌شوم. چه بسا جای ۲۵ سال سابقه‌ای که دارم یک ربع قرن هم عمر داشته باشم که گزارش کنم باز هم در طول نود دقیقه اشتباه می‌کنم. اما اینکه جواد از اشتباهش دفاع می‌کند درست نیست، باید بگوید سعی می‌کنم که دیگر اشتباهی نکنم نه اینکه بگوید پیش می‌آید.»

علیفر درادامه اظهاراتش درخصوص عادل فردوسی پورهم گفت: «عادل هم مثل جواد دوست ۲۵ ساله من است ولی در مورد فضای مجازی که عادل صحبت می‌کند بابد همین جا بگویم اگرمن در فضای مجازی از محبوبیت و توجه بیشتری برخوردارهستم مشکلی ندارم، من که کار غیر قانونی انجام نمی‌دهم. یا اگر مردم در فضای مجازی روی تکیه کلام‌های من کار می‌کنند و دوست دارندو در عین حال خوششان می‌آید که ایرادی نمی‌تواند داشته باشد و فضای مجازی که عادل در آن حرف زده است چیزی جز همین مردم نیستند.»

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با صدا و سیما، علی علیفر و شبکه سه از تلگرام

🔶 مستندات وزیر ارتباطات از دستکاری آرای نظرسنجی صدا و سیما

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ایران با انشار نمودارهایی در حساب توییتر خود تصریح کرد در نظرخواهی صدا و سیما برای انتخاب محبوب‌ترین برنامه‌ی سال دستکاری صورت گرفته است.

صدا و سیمای ایران در چند سال اخیر با استفاده از پیامک در مورد محبوب‌ترین برنامه‌ها و مجریان تلویزیونی رأی گیری انجام می‌دهد.

به نوشته رسانه‌های ایران تعداد زیادی از کاربران اپراتورهای تلفن همراه روزهای گذشته پیامک تأیید رأی به برنامه‌ی تلویزیونی ''برنده باش'' برایشان ارسال شده، در حالی که در این رأی‌گیری شرکت نکرده بودند و یا رای‌شان برنامه ورزشی نود بوده است.

مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش و جوانان در توییتی با اشاره به اینکه در نظرسنجی اصلا شرکت نکرده اما پیامک تایید رای برای او ارسال شده نوشت: «‏برنامه برنده باش را یکبار هم ندیدم! ولی پیامک تایید رای فرستادن.»

محمد کلهر روزنامه‌نگار نیز با بیان اینکه پیامک تایید «برنده باش» برای او هم ارسال شده نوشت: «سمپاتی به فردوسی‌پور ندارم اما این حجم از لجاجت شبکه سه با او را درک نمی‌کنم».

در ماه‌های گذشته مدیر جدید شبکه سه صدا و سیمای ایران در چند مورد مانع از پخش برنامه ورزشی نود شده است. علی فروغی تا پیش از عهده‌دار شدن ریاست شبکه سه، رئیس مرکز بسیج صداو‌سیما بود.


🎥 جزئیات فنی دستکاری در رأی‌گیری صدا‌و‌سیما در گفتگو با آذری جهرمی

وزیر ارتباطات:

🔹هر ۲ ادعای صدا و سیما نادرست است، سیستم نه هک شده است و نه مختل

🔹روشن است این نظام رای‌گیری مخدوش بوده است؛ نظارت صدا و سیما شتاب‌زده است‌.


🔻گزارش صدا و سیما از ماجرای تخریب ویلای رحمانی فضلی تا دختر نعمت‌زاده

#اسکان_نیوز


🎥تذکر سید محمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران به شهردار تهران و انتقاد از صدا و سیما

🔹چرا افتتاح ۵۰۰ پروژه شهری که هفته گذشته به بهره برداری رسید، انعکاسی در صدا و سیما نداشت؟

🔹درخواست پیگیری و اقدام قضایی از سوی شهرداری تهران علیه اظهارات قالیباف در برنامه «بدون توقف» شبکه سه سیما


در ادامه بخوانید

فیلم | بیرانوند به این دلیل تا اطلاع ثانوی محروم شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین13 ساعت قبل

ماجرای ازدواج کیمیا علیزاده و معدنچی

مهرمهر20 ساعت قبل

دانلود؛ وقتی جام قهرمانی از دستان سرخیو آگوئرو و دی بروین سقوط می‌کند (شوخی باشگاه منچسترسیتی با هواداران)

طرفداریطرفداری19 ساعت قبل
طرفداری - شوخی باشگاه منچسترسیتی با تعدادی از هواداران خود را می‌توانید مشاهده نمایید. در این ویدیو کوین دی بروین و سرخیو آگوئرو جام قهرمانی قلابی لیگ برتر انگلیس را به پایین می‌اندازند و این اتفاق را به گردن چند هوادار منچسترسیتی می‌اندازند.
جام نیوزجام نیوز20 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، با پایان رسیدن لیگ برتر فوتبال، باشگاه پرسپولیس مانند سایر باشگاه‌ها به دنبال حضور موفق در بازار نقل و انتقالات است. برانکو در نیم فصل با پافشاری، مسئولان پرسپولیس را مجبور به جذب محمد نادری کرد. این بازیکن در چند دیدار ابتدایی برای سرخ‌پوشان عملکرد مطلوبی نداشت و با انتقادهایی از سوی هواداران و کارشناسان فوتبال روبرو شد اما رفته رفته و با اعتماد برانکو این مدافع جوان در ترکیب پرسپولیس جا افتاد و اکنون به مهره‌ای انکارناپذیر و تاثیرگذار بدل شده است. قرارداد محمد نادری با پرسپولیس به شکل قرضی و تا آخر فصل بود و بر اساس شنیده‌ها باشگاه پرسپولیس در حال مهیا کردن مقدمات قرارداد بلندمدت با نادری است. البته هنوز به صورت رسمی باشگاه در این باره چیزی اعلام نکرده اما تردیدی نیست حضور این مدافع در جمع شاگردان برانکو نخستین خبر خوش نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی‌ها به شمار می‌رود.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
رئیس فدراسیون نجات غریق در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: برای کاهش غریق و جلوگیری از بروز حوادث در سواحل شمالی از امروز این نیرو‌ها براساس برنامه ریزی‌ها صورت گرفته در مناطق امن شنا مستقر می‌شوند که تا کنون هزار ناجی کار خود را آغاز کرده‌اند. ایلخان نوری افزود: در استان مازندران با ۳۳۰ کیلومتر خط ساحلی ۱۷۰۰ ناجی مستقر می‌شود و بقیه ناجیان نیز در استان‌های گیلان و گلستان مستقر خواهند شد. رئیس فدراسیون نجات غریق با اشاره به ساماندهی ناجیان غریق افزود: ناجیان غریق امسال با لباس متحد الشکل، آموزش‌های پیشرفته و بصورت مستمر در مناطق شنا حضور دارند. وی گفت: ۹۵ درصد غرق شده‌ها در نوار ساحلی شمال کشور در خارج از طرح شنا و ساعات شنا دچار حادثه شدند و عمده این اتفاقات در ساعات بین یک بامداد تا ۵ صبح اتفاق افتاده که ناجیان غریق طبیعتا حضور نداشتند. وی به موضوع دستمزد ناجیان غریق هم اشاره کرد و خواستار توجه بیشتر به حقوق و دستمزد آن‌ها شد.
صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
وی اضافه کرد: افزایش حقوق هیئت‌های علمی دانشگاه آزاد براساس افزایش شهریه است زیرا دانشگاه ازاد پول نفتی ندارد. رئیس دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه ازاد برای افزایش درآمد بر منابع دانش بنیان خود و نه افزایش شهریه تاکید دارد. رئیس دانشگاه آزاد گفت: از مهر امسال ۸۰ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد برای دریافت پایان نامه خود درباره ۱۰ هزار زمینی پژوهشی که همه مسئله محور هستند فعالیت خواهند کرد. وی افزود: دانشگاه ازاد جزئی از آموزش عالی است اما یک دو قطبی در حال ایجاد است و برای نشان دادن ظرفیت‌های دانشگاه ازاد از دانشگاه‌های دولتی در این دانشگاه استفاده می‌کنیم. رئیس دانشگاه ازاد گفت: همه واحدهای خارج از کشور دانشگاه ازاد سوده ده هستند اما پولی از آن کشورها وارد نمی‌شود و همه در همان کشور برای کارهای فرهنگی هزینه می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر