1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. فرهنگ
پاتک سرهنگ علیفر به خیابانی و عادل

پاتک سرهنگ علیفر به خیابانی و عادل

خبرگزاری ورزش۳ |
علیرضا علیفر با حضور در برنامه ورزش و مردم در کنار جواد خیابانی  و مزدک میرزایی اظهارتی را در خصوص  اشتباهات خیابانی و همچنین اظهارات فردوسی پور مطرح کرده است .

به گزارش «ورزش سه» برنامه ورزش کردم که این روزها با اجرای پیمان یوسفی با فرم جدید و میزانسنی قابل قبول جمعه‌ها از شبکه یک روی آنتن می‌رود تصمیم گرفته است در آخرین برنامه سال ۹۷ از گزارش گران فوتبال از جمله علی رضا علیفر، جواد خیابانی، مزدک میرزایی، دعوت کند و امروز این برنامه ساعتی پیش از این شبکه پخش شد.

یکی از نکات جالب توجه اظهارات علیفردر این برنامه بود که در ادامه بخشی از آن را مرور می‌کنیم.

وی درانتقاد ازمربیان طراز اول جهانی، خصوصا گواردیولا گفت: «سرمربی‌گری و کوچینگ این نیست که شما در کنار زمین به بازیکن بگویید توپ را از حسن بگیر و به حسین بده و به نظر من این یک فاجعه است. از نظر من شآن یک مربی آن قدر بالاست که نباید با این گونه حرکات سخیف بخواهد وجهه خودش را پایین بیاورد و این وظیفه را باید در رختکن و یا به دستیاران خودش محول کند.

اما در ادامه پیمان یوسفی از او درخصوص یورگن کلوپ سوال کرد که آیا او را قبول داری که علیفر در جواب او گفت: «بله او شخصیت بسیار دوست داشتنی است و من کار وی را می‌پسندم» که یوسفی با گفتن عبارت خدا رو شکر خواست که طعنه‌ای به وی زده باشد.

پاتک سرهنگ علیفر به خیابانی و عادل - 4

اما نقطه عطف صحبت‌های این چهار گزارش‌گر در باره اشتباهات در حین گزارش بود.

در این لحظه جواد خیابانی با اعتقاد بر اینکه اشتباه جزء لا ینفک امر گزارش است گفت: «به هر حال ممکن است در شناخت بازیکن دچار اشتباه شویم و ممکن است از صد در صد، ۲۰ درصد هم بعضا درحین گزارش مرتکب خطا بشویم.»

در این لحظه علیفر با رد صحبت‌های خیابانی افزود: «صحبت‌های جواد مثل این می‌ماند که یک داور بعد از قضاوت بیاید و بگوید من که ۸۰ درصد بازی را درست قضاوت کردم اما خب بیست در صد هم اشتباه شده است. که از نظرمن اشتباه به هیچ وجه قابل توجیه نیست.»

وی در ادامه با گفتن یک خاطره صحبت هایش را در همین رابطه ادامه داد: «من حدود ۲۲ سال پیش توسط اردشیر لارودی به سازمان معرفی شدم. در یکی از گزارش هایم یک اشتباه را مرتکب شدم که اردشیر خان ضمن طی تماسی که با من حاصل کرد اشتباهم را زیر سوال برد. من در جواب ایشان گفتم که در طول نود دقیقه فقط یک اشتباه کردم و در جواب ایشان به من گفتند که «تو غلط کردی که اشتباه کردی» تو از میان این هشتاد میلیون نفر برگزیده شده‌ای و آموزش دیده‌ای، مربی‌گری کرده‌ای که اشتباهی انجام ندهی، تو حق نداری که اشتباه بکنی، اگر قرار باشد تو اشتباه بکنی همه می‌توانند بیایند جای تو و این کار را انجام دهند.»

پاتک سرهنگ علیفر به خیابانی و عادل - 9

او در ادامه خاطر نشان کرد: «جواد درست می‌گوید که اشتباه در همه جای دنیا وجود دارد اما قابل دفاع نیست، ما حق اشتباه نداریم، من خودم اشتباهات زیادی را مرتکب می‌شوم. چه بسا جای ۲۵ سال سابقه‌ای که دارم یک ربع قرن هم عمر داشته باشم که گزارش کنم باز هم در طول نود دقیقه اشتباه می‌کنم. اما اینکه جواد از اشتباهش دفاع می‌کند درست نیست، باید بگوید سعی می‌کنم که دیگر اشتباهی نکنم نه اینکه بگوید پیش می‌آید.»

علیفر درادامه اظهاراتش درخصوص عادل فردوسی پورهم گفت: «عادل هم مثل جواد دوست ۲۵ ساله من است ولی در مورد فضای مجازی که عادل صحبت می‌کند بابد همین جا بگویم اگرمن در فضای مجازی از محبوبیت و توجه بیشتری برخوردارهستم مشکلی ندارم، من که کار غیر قانونی انجام نمی‌دهم. یا اگر مردم در فضای مجازی روی تکیه کلام‌های من کار می‌کنند و دوست دارندو در عین حال خوششان می‌آید که ایرادی نمی‌تواند داشته باشد و فضای مجازی که عادل در آن حرف زده است چیزی جز همین مردم نیستند.»

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با صدا و سیما، علی علیفر و شبکه سه از تلگرام

🎥تذکر سید محمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران به شهردار تهران و انتقاد از صدا و سیما

🔹چرا افتتاح ۵۰۰ پروژه شهری که هفته گذشته به بهره برداری رسید، انعکاسی در صدا و سیما نداشت؟

🔹درخواست پیگیری و اقدام قضایی از سوی شهرداری تهران علیه اظهارات قالیباف در برنامه «بدون توقف» شبکه سه سیما


🔶 مستندات وزیر ارتباطات از دستکاری آرای نظرسنجی صدا و سیما

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ایران با انشار نمودارهایی در حساب توییتر خود تصریح کرد در نظرخواهی صدا و سیما برای انتخاب محبوب‌ترین برنامه‌ی سال دستکاری صورت گرفته است.

صدا و سیمای ایران در چند سال اخیر با استفاده از پیامک در مورد محبوب‌ترین برنامه‌ها و مجریان تلویزیونی رأی گیری انجام می‌دهد.

به نوشته رسانه‌های ایران تعداد زیادی از کاربران اپراتورهای تلفن همراه روزهای گذشته پیامک تأیید رأی به برنامه‌ی تلویزیونی ''برنده باش'' برایشان ارسال شده، در حالی که در این رأی‌گیری شرکت نکرده بودند و یا رای‌شان برنامه ورزشی نود بوده است.

مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش و جوانان در توییتی با اشاره به اینکه در نظرسنجی اصلا شرکت نکرده اما پیامک تایید رای برای او ارسال شده نوشت: «‏برنامه برنده باش را یکبار هم ندیدم! ولی پیامک تایید رای فرستادن.»

محمد کلهر روزنامه‌نگار نیز با بیان اینکه پیامک تایید «برنده باش» برای او هم ارسال شده نوشت: «سمپاتی به فردوسی‌پور ندارم اما این حجم از لجاجت شبکه سه با او را درک نمی‌کنم».

در ماه‌های گذشته مدیر جدید شبکه سه صدا و سیمای ایران در چند مورد مانع از پخش برنامه ورزشی نود شده است. علی فروغی تا پیش از عهده‌دار شدن ریاست شبکه سه، رئیس مرکز بسیج صداو‌سیما بود.


🔻گزارش صدا و سیما از ماجرای تخریب ویلای رحمانی فضلی تا دختر نعمت‌زاده

#اسکان_نیوز


🎥 جزئیات فنی دستکاری در رأی‌گیری صدا‌و‌سیما در گفتگو با آذری جهرمی

وزیر ارتباطات:

🔹هر ۲ ادعای صدا و سیما نادرست است، سیستم نه هک شده است و نه مختل

🔹روشن است این نظام رای‌گیری مخدوش بوده است؛ نظارت صدا و سیما شتاب‌زده است‌.


نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | ماجرای دختر جوانی که از سیل آق‌قلا نجات پیدا کرد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
دختر جوان گمشده در سیل آق‌قلا نیمه‌شب گذشته توسط جمعیت هلال احمر سالم پیدا و به مرکز امدادی منتقل شد. ماجرای نجات دادن دختر را در این ویدئو ببینید و بشنوید.
فارسفارس3 ساعت قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری فارس، کدام برنامه تلویزیونی را سراغ دارید که در همه این سالها با عبور از خط قرمزهای تعیین شده، پیکان تیز انتقاداتش را به همه کس و همه چیز گرفته باشد؟ از جمله اتفاقاتی که در برنامه عادل فردوسی پور به یک امر عادی تبدیل شده بود، عبور از خط قرمزهای سازمان صدا و سیما و پخش آن در بخش‌های مختلف برنامه نود بود. کما اینکه تهیه کننده برنامه نود هرگز متوجه دلیل این همه آزادی نشده و به این موارد توجهی نکرد. در تخلف رانندگی هم بار اول گواهینامه راننده را باطل نمی‌کنند ولی با تکرار تخلف و متنبه نشدن با جرایم کم و زیاد است که در نهایت مجری قانون اجازه رانندگی را از فرد خاطی سلب می‌کند تا جان و مال مردم در امان بماند. عادل فردوسی پور نیز با همین دست فرمان، خودش گواهینامه برنامه سازی اش را باطل کرد! انتهای پیام/
فراروفرارو1 روز قبل
کارلوس کی‌روش اولین دیدار خودش با کلمبیا را برد و به نوعی از فوتبال ژاپن انتقام کوچکی گرفت. به گزارش خبرآنلاین، تصویری که مشاهده می‌کنید مربوط به اواین حضور رسمی کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی کلمبیاست. کارلوس کی روش روی نیمکت کلمبیا نشسته و درست مثل همه اعضای دیگر کادرفنی و بازیکنان پوشاک برندی را به تن می‌کند که در ایران برایش خیلی با مسئولان دعوا می‌کرد! آدیداس محبوب کی روش که در ایران با هزار دردسر تن خودش و بازیکنان می‌شد، در کلمبیا به راحتی به بدن سرمربی پرتغالی چسبیده. چراکه رخ دادن چنین اتفاقی مطمئنا از تعهدات فدراسیون فوتبال کلمبیا بوده و به همین دلیل دیگر نیازی به دعوا درست شدن و به چالش کشیده شدن مسائل مختلف نیست.

ویدیو/ شاهکار جدید در سریال نوروزی شبکه دو/ خواستگاری یک زن مسن از حمید گودرزی!

انتخابانتخاب4 ساعت قبل

درگیری دو موتور سوار در جریان مسابقه +فیلم

ایسناایسنا1 روز قبل
دو موتور سوار در جریان رقابت‌های سوپربایکز کاستاریکا با هم درگیر شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، صحنه‌های زشتی در مسابقات قهرمانی کشور سوپربایکز کاستاریکا دیده شد. دو موتور سوار در جریان مسابقه با هم برخورد کردند و یکی از از آنها تعادلش را از دست داد. راننده که به خاطر ضربه موتور سوار به زمین افتاده بود برخاست و او را هل داد. به نظر می‌رسد این دو موتور سوار با محرومیت سنگینی روبرو شوند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
دفاع چپ؛ اولین دربی محمد نادری؟ پرسپولیس در این فصل سه دفاع چپ تخصصی داشته است. حالا برای بازی دربی برانکو منتظر شرایط شایان مصلح است؛ اما بازهم میتوان با اطمینان نسبی، از حضور نادری در ترکیب اصلی نوشت. هافبک دفاعی؛ کمال و احمد یا فقط کامیابی نیا؟ اگر قرار به استفاده از یک هافبک دفاعی باشد، تردیدی نیست که انتخاب برانکو کمال کامیابی نیا خواهد بود. چرا که هافبک دفاعی شماره ۱۱ سرخ‌ها بازیکنی جنگنده و دفاعی‌تر نسبت به نوراللهی تکنیکی است و می‌تواند با قدرت در جنگ میانه میدان، مقابل آبی‌ها ظاهر شود. یکی از نقاط ابهام تیم پرسپولیس در پست هافبک راست و چپ است.

اخبار بیشتر