1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دنیای خودرو
  4. اجتماعی
رتبه دوم جشنواره مدیریت شهری و رسانه به نویسنده اخبار خودرو رسید

رتبه دوم جشنواره مدیریت شهری و رسانه به نویسنده اخبار خودرو رسید

خبرگزاری دنیای خودرو |
در این مراسم شهرام شیرکوند ، روزنامه نگار و پژوهشگر حوزه های اقتصـادی و فرهنگی _ اجتماعی برای  بیست و دومین بار حائـز رتبه درجشنواره مطبوعات و رسانه ها شد.

به گزارش خبرنگار اخبارخودرو، آئین اختتامیه جشنواره مدیریت شهری و رسانه با حضور دکتر حمید ضیایی ‌پرور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی روز پنجشنبه ۲۳ اسفند ۹۷ در تالار گفتگوی شهرداری رشت برگزار شد.

بخش‌های اصلی این جشنواره شامل مقاله (سرمقاله و یادداشت)، خبر (گزارش خبری)، گزارش مکتوب (تحقیقی و تحلیلی)، عکس خبری (گزارش تصویری) و بخش ویژه شامل آثار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی – مجازی بود.

در جشنواره مدیریت شهری و رسانه شهرام شیرکوند نویسنده اخبار خودرو به خاطر یادداشت اهمیت روان شناسی شهری در مدیریت شهری حائز رتبه دوم بخش گزارش مکتوب این جشنواره شد.

شهرام شیرکوند «نویسنده اخبار خودرو»، روزنامه نگار و پژوهشگر حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی - اجتماعی که برای بیست و دومین بار حائز رتبه درجشنواره مطبوعات و رسانه‌ها شد تاکنون بیش از ۳۰۰ عنوان سرمقاله، یادداشت و مقاله در حوزه‌های پیش گفته به رشته تحریر درآورده و در چند سال متوالی از برگزیدگان جشنواره‌های بین المللی و ملی مطبوعات و رسانه‌ها بوده و مورد تقدیر قرار گرفته است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | سیلی که خانه قهرمان المپیک را زیر آب برد

خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل

فیلم؛ یک اتفاق در فرودگاه

همشهریهمشهری1 روز قبل

ویدیو/ استاندار گمشده گلستان کجاست؟

انتخابانتخاب14 ساعت قبل
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
مهاجم نیجریه‌ای آبی پوشان عکس هایی را از خودروی خود در صفحه اجتماعی اش انتشار داده است. منشا برای حضور در تمرینات استقلالی‌ها به زودی راهی تهران می‌شود و گفته می‌شود او به همراه خانواده خود به ایران می‌آید و خانواده او مهمان دربی ۸۹ نیز خواهند بود.

فیلم | طنز تلخ مهران مدیری درباره تصادفات جاده‌ای

خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل

تا حالا تهران رو از این زاویه‌ نگاه کرده بودید؟

همشهریهمشهری14 ساعت قبل

اخبار بیشتر