رتبه دوم جشنواره مدیریت شهری و رسانه به نویسنده اخبار خودرو رسید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دنیای خودرو
  4. اجتماعی
رتبه دوم جشنواره مدیریت شهری و رسانه به نویسنده اخبار خودرو رسید

رتبه دوم جشنواره مدیریت شهری و رسانه به نویسنده اخبار خودرو رسید

دنیای خودروخبرگزاری دنیای خودرو |
در این مراسم شهرام شیرکوند ، روزنامه نگار و پژوهشگر حوزه های اقتصـادی و فرهنگی _ اجتماعی برای  بیست و دومین بار حائـز رتبه درجشنواره مطبوعات و رسانه ها شد.

به گزارش خبرنگار اخبارخودرو، آئین اختتامیه جشنواره مدیریت شهری و رسانه با حضور دکتر حمید ضیایی ‌پرور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی روز پنجشنبه ۲۳ اسفند ۹۷ در تالار گفتگوی شهرداری رشت برگزار شد.

بخش‌های اصلی این جشنواره شامل مقاله (سرمقاله و یادداشت)، خبر (گزارش خبری)، گزارش مکتوب (تحقیقی و تحلیلی)، عکس خبری (گزارش تصویری) و بخش ویژه شامل آثار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی – مجازی بود.

در جشنواره مدیریت شهری و رسانه شهرام شیرکوند نویسنده اخبار خودرو به خاطر یادداشت اهمیت روان شناسی شهری در مدیریت شهری حائز رتبه دوم بخش گزارش مکتوب این جشنواره شد.

شهرام شیرکوند «نویسنده اخبار خودرو»، روزنامه نگار و پژوهشگر حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی - اجتماعی که برای بیست و دومین بار حائز رتبه درجشنواره مطبوعات و رسانه‌ها شد تاکنون بیش از ۳۰۰ عنوان سرمقاله، یادداشت و مقاله در حوزه‌های پیش گفته به رشته تحریر درآورده و در چند سال متوالی از برگزیدگان جشنواره‌های بین المللی و ملی مطبوعات و رسانه‌ها بوده و مورد تقدیر قرار گرفته است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
فرمانده انتظامی اسلام آباد غرب از شهادت رئیس پلیس آگاهی این شهرستان در درگیری مسلحانه با افراد ناشناس خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ سلیمی از درگیری مسلحانه ساعتی پیش در محله شهرک جهاد اسلام آباد غرب خبر داد و اظهار داشت: بر اثر این درگیری مسلحانه افراد ناشناس با نیروهای انتظامی واقع در اطراف مسجد شهرک جهاد اسلام آباد غرب رئیس پلیس آگاهی شهرستان کورش حاجی مرادی مجروح شد. فرمانده انتظامی اسلام آباد غرب افزود: متأسفانه تلاش‌های تیم پزشکی جهت احیای افسر وظیفه شناس اسلام آبادی سروان کورش حاجی مرادی بی نتیجه ماند و وی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

حضور میهمانان رنگی در پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ پروانه‌ها این حشرات زیبا و دوست‌داشتنی آسیبی بر انسان و گیاهان نمی‌رنند و با افزایش دما به‌تدریج شهر را ترک می‌کنند. عمر این پروانه‌ها بین ۱ تا ۲ ماه است و اگر بارش‌ها همچون فصل بهار ادامه داشته باشند در تابستان نیز شاهد حضور پروانه‌ها در شهر خواهیم بود.
نامه‌نیورنامه‌نیور21 ساعت قبل
به گزارش نامه نیوز، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر تعقیب و گریز یک ساعته پلیس با سارقان، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: حدود ساعت ۴ صبح امروز (۵ خرداد ۹۸) مأموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ در حال گشت‌زنی در خیابان ثانی با سه سرنشین یک دستگاه خودروی پراید مواجه شدند. جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: یکی از سرنشینان پراید در حال باز کردن در خودروی پراید پارک شده در خیابان بود که با دیدن مأموران سوار بر پراید مشکی رنگ شده و به همراه دو سرنشین دیگر متواری شدند. وی تصریح کرد: مأموران انتظامی نیز به سرعت مشغول تعقیب خودروی مذکور شده و در بررسی پلاک خودروی پراید مشخص شد، این خودرو در تاریخ ۳ خرداد به سرقت رفته است. جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: مأموران نیز با پای پیاده برای بازداشت سه سارق وارد عمل شده و برای زمین‌گیر کردن آنها اقدام به تیراندازی کردند که دو نفر از سارقان در جریان دستگیری زخمی شده و به بیمارستان انتقال یافتند اما یکی از آنها جان خود را از دست داد. موقوفه‌ای با اشاره به اعتراف سارق سوم به سرقتهای متعدد، یادآور شد: تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
مداح توهین‌کننده به مقدسات اهل سنت به دادستانی تهران احضار شد. خبرگزاری تسنیم: پس از پخش اظهارات توهین‌آمیز یک مداح از شبکه ۵ سیما، با وجود عذرخواهی این مداح و عوامل این شبکه، مرجع قضایی صبح امروز از احضار و بازداشت این مداح خبر داد. در حال حاضر تحقیقات و بازجویی از این مداح در حال انجام است.

نظرها

اخبار بیشتر