آرمان: روحانی، مدیران خسته را مرخص کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی
آرمان: روحانی، مدیران خسته را مرخص کند

آرمان: روحانی، مدیران خسته را مرخص کند

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
یک نماینده همسو با دولت ضمن هشدار نوشت باید انسجام به دولت برگردد تا قوام آن از هم نپاشد.

به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت:

جعفرزاده ایمن‌آبادی در روزنامه آرمان نوشت: ماه‌هاست که دولت حسن روحانی فاقد سخنگو، انسجام و یکدستی است که این امر به مرور به زیان دولت تمام شده است و فشار افکار عمومی را بیش از پیش کرده و دولت آقای روحانی تحت فشار قرار گرفته است.

وی می‌افزاید: ضعف دولت را نباید از نظر دور داشت، زیرا دولت در انسجام بخشی به خود، ضعف نشان داد. باید این ضعف هر چه سریع‌تر برطرف شود تا قوام دولت از هم نپاشد. باید آقای روحانی به عنوان رئیس دولت، تیم خود را جمع کرده، انسجام و وحدت بخشد، گوش‌هایشان را بسته و با چشم خود امور را نظاره کنند و عمل نمایند و چندان وقعی به حاشیه‌سازی‌ها ندهند. گوش و هوش و حواس دولت باید برای مردم و مشکلات جامعه باشد و نه گروه‌ها و جریانات سیاسی. در چنین فضایی، برخی از اعضای دولت که چندان حرفه‌ای و باتجربه نیستند، منفعل شده و دستگاه زیر نظرشان به لحاظ مدیریتی آسیب دید.

جریان حامی دولت که عمده آن اصلاح‌طلبان هستند، در این میان به چند دسته تقسیم شده‌اند، بخشی از اصلاح‌طلبان بر این عقیده‌اند که دولت مشکلات زیادی دارد و از پس حل و فصل آن نیز بر نیامده و مردم هم ناراضی هستند، پس بهتر است هر چه زودتر حساب خود را از آن جدا کرده و همراهی با دولت را انکار کردند!

دولت و شخص رئیس‌جمهوری به اصلاح‌طلبان بدهکار است. اما موضع بخشی از نیروهای جریان اصلاحات و تنها گذاشتن دولت در میان هجمه‌ها و نقدها، عاملی شد که دولت خودش را ببازد.

این نماینده می‌افزاید: امید است دولت و آقای روحانی در مدت باقی مانده، ضمن بازیابی و پوست‌اندازی در دولت، با اقتدار و قوت مجموعه دولت را اداره کند و وزرا و مدیران خسته و منفعل را مرخص و نیروهای قوی، باانگیزه و سختکوش را به خدمت گیرد تا یک لحظه هم کار مردم باز نماند و خدمت‌رسانی به ملت و جامعه با شدت و قوت ادامه یابد. باید فشارهایی که بر گرده مردم آمده است، رفع شوند و تیم دولت در رضایتمندی و خدمات‌رسانی به مردم بیش از پیش کوشا باشند. مردم انتظار تدبیر امور را دارند که حقیقتا انتظار به‌جا و معقول و حداقلی است. در نهایت باید از آقای روحانی درخواست کرد و امیدوار بود تا حواشی و مشکلات دولت را رفع کند زیرا چاره‌ای جز این وجود ندارد.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

تلگرام

خبرهای مرتبط با اصلاح طلبان، دولت، روحانی، ضعف مدیریت و مدیران ناکارآمد از تلگرام

📣 یک نماینده مجلس: به‌دلیل ضعف مدیریت، مبارزه با قاچاق به سپاه سپرده شده

▪️علی‌محمد شاعری، نماینده بهشهر و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفته: «یکی از علت‌های گران‌شدن گوشت، قاچاق دام زنده است.» و خبر داده: «به‌دلیل ضعف مدیریت در کنترل قاچاق، مدیریت مبارزه با قاچاق به سپاه داده شده.

▫️این نماینده مجلس گفته امیدوار است «سپاه با پیشینه انقلابی‌اش بتواند هرچه سریع‌تر جلوی قاچاق کالاها و گوشت را بگیرد.» / ایسنا

👈 طبق قانون وظیفه مبارزه با قاچاق برعهده ستاد مبارزه با قاچاق ارز و کالا است که زیرمجموعه دولت است.


📝📝📝بهزاد نبوی: وضعیت موجود سهم کسانی است که می‌خواهند برجام به نتیجه نرسد و با ترامپ هم موضع هستند

✅ زمانی که لاجوردی دادستان تهران بود، می‌گفت «اگر بهزاد را فقط یک ماه بازداشت کنم، او را به حرف می‌آورم و زبانش را باز خواهم کرد»، ولی من پنج سال خدمت آقایان بودم، دریغ از یک جمله یا سوال درباره انفجار دفتر نخست وزیری!

✅افرادی که اتهام قتل شهید رجایی را به من می‌زنند، براین باورند که نبوی دشمن خدا و پیغمبر (ص) است. برای زدن نبوی از هر وسیله‌ای می‌توان استفاده کرد و به او هر نوع تهمت و بهتانی می‌توان زد و این امر جایز که هیچ، بلکه واجب است و ثواب دارد!

✅هر چقدر گذشته را مرور می‌کنم به یاد نمی‌آورم کشمیری (عامل انفجار دفتر نخست وزیری) را کی و کجا دیده‌ام.

✅وضعیت موجود نه سهم دولت و نه اصلاح طلبان است. سهم اصلی را کسانی دارند که مخالف دولت، اصلاح طلبان و حتی اصولگرایان میانه رو هستند. سهم کسانی است که می‌خواهند برجام به نتیجه نرسد و با ترامپ هم موضع هستند تا تحریم‌ها کارساز شود و مردم از دولت، اصلاح طلبان و اصولگرایان میانه رو رویگردان شوند.

✅با همان تصوری که در دی سال گذشته با شعار «مرگ بر روحانی» شروع و با تبدیل آن به مسائل دیگر عقب نشینی کردند. کسانی که دنبال ناکامی برجام و عدم سرمایه گذاری خارجی در کشور هستند، این مشکلات را شکل داده‌اند و مانند حوادث دی ماه ۹۶ پشیمان خواهند شد که آن پشیمانی سودی برای کشور و ملت و حتی خودشان نداشته باشد. مشکلات اصلی کشور، این‌ها هستند، نه یک وزیر یا یک استاندار خوب یا بد، که البته در جای خود مهم است.

✅اصلاح طلبان نباید تصور کنند که می‌توانند خرجشان را از دولت جدا کنند. همان جوانانی که قرار است دلشان را به دست آورند؛ خواهند گفت شما اگر قدرت تحلیل صحیح داشتید، یک سال و نیم پیش به ما می‌گفتید تا به روحانی رای نمی‌دادیم. چطور در این مدت کوتاه به این کشفیات جدید در مورد روحانی رسیدید؟! از کجا معلوم حالا هم اشتباه نمی‌کنید. اگر مردم احساس کنند چون روحانی وضع خوبی ندارد، شما خرجتان را جدا می‌کنید، شما را به «نامردی» هم متهم خواهند کرد.

✅ دولت هم اگر بخواهد از این دسته انتقاد کند همچنان که برخی از آقایان این کار را می‌کنند باز هم به ضرر هر دو طرف است. /ایرنا

@rovshangar


سعید نورمحمدی عضو شورای مرکزی ندای ایرانیان و عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان خبر داد:

✅تصویب پیشنهادات جوانان اصلاح طلب برای پاسخگو کردن شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان

🔹در این جلسه پیشنهاد تعدادی از جوانان اصلاح طلب برای اصلاح ماده ۳ آیین نامه که در مورد وظایف شورای عالی ست، مطرح شد. به طور مشخص هر دو پیشنهاد زیر به اتفاق آرا به تصویب اعضای کمیته رسید و در صورت تصویب شورای عالی، به عنوان وظایف ذاتی این شورا به ماده ۳ اضافه و در دستور کار شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان قرار خواهد گرفت.

🔸 «پاسخگویی به افکار عمومی و بدنه جریان اصلاحات از طریق برگزاری نشست‌ها و کنفرانس‌های رسانه‌ای منظم» و «نظارت بر عملکرد منتخبین لیست اصلاح طلبان در شوراهای شهر و مجلس شورای اسلامی و تهیه گزارش‌های منظم از عملکرد منتخبین و بررسی کیفیت و کمیت عملکرد آنان» از جمله پیشنهادات مصوب بود.

@nedafori


مرجان شیخ الاسلامی چگونه خودش را نامزد اصلاح طلبان جا زد؟

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:

🔹مرجان شیخ الاسلامی آل آقا متهم فراری پرونده فساد مالی پتروشیمی، یک شیاد بزرگ بود که برای باز کردن راه نفوذ در مراکز قدرت، خود را گاهی وابسته به اصلاح طلبان و گاهی به اصولگرایان معرفی و نام خود را در اوراق تبلیغاتی به عنوان کاندیدای این جناح‌ها مطرح می‌کرد.

🔹یکی از اصلاح طلبان در واکنش به انتشار اخباری در این زمینه نوشت: «مرجان شیخ الاسلامی در انتخابات مجلس ششم بدون نظر جبهه مشارکت و برای فریب دادن مردم از پوستر مشارکت استفاده کرده ولی در هیچ شهرستانی کاندیدای مشارکت نبود.»

🔹نکته قابل تامل این است که این فرد کلاهبردار با اینکه مرتکب اقدامات خلاف مالی زیادی شده و از اعضاء باند فساد مالی پرونده پتروشیمی بود، چگونه توانست در سال ۱۳۹۱ آنهم درحالی که پرونده فساد مالی پتروشیمی در دادسرا مطرح بود از کشور خارج شود و پول زیادی را به خارج منتقل کند! /ایلنا


🔴 جلایی پور عضو شورای مرکزی حزب اتحاد

🔸 اگر علی لاریجانی هم خوب عمل کند ما از او حمایت می‌کنیم!

پ ن: برخی اصلاح طلبان از کجا به کجا

رسیدند!!


در ادامه بخوانید

دو رئیس پیشین دستگاه قضا و یک استخدام/ اکبر طبری را بهتر بشناسید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
سخنگوی قوه‌قضائیه، اعمال نقوذ در پرونده‌ها و بعضی روابط ناصواب را از دلایل بازداشت اکبر طبری معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه‌قضاییه اعلام کرد. عصر ایران؛ بهنام اکبری - در حالیکه چند روز پیش دفتر آیت الله آملی لاریجانی اتهامات علیه معاون اجرایی پیشین قوه قضائیه را تکذیب کرده بود، روز گذشته رسانه‌ها خبر از بازداشت اکبر طبری دادند. هنوز اتهام طبری روشن نیست، اما پیش‌تر چند نماینده مجلس ادعا‌هایی مالی درباره او مطرح کرده بود.

در «باستی هیلز» لواسان چه می‎گذرد؟

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نایب رئیس کمیسیون عمران در ادامه تاکید کرد: سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضاییه باید به ساخت و ساز چنین شهرک‌هایی ورود پیدا کنند. علوی در پایان گفت: در جامعه‌ای که رهبر انقلاب در وسط شهر زندگی می‌کنند وجود چنین خانه‌هایی با قیمت‌های نجومی ناباورانه است. ویلا شبیه کاخ ساخته‎اندامام‌جمعه لواسان نیز با اشاره به ساخت و سازهای غیرقانونی گفت: ویلا شبیه کاخ سفید ساخته‌اند. وی افزود: یکی از سرمایه‌دارها به من گفت هیچ کاری نمی‌توانی بکنی چون معیار، پول است و پول هم دست من است. تعداد بازدید: ۶ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیامام جمعه لواسان با بیان اینکه «فساد سیستماتیک در کشور نداریم»، گفت: اگر من آخوند در این مملکت از مبارزه با فساد حرف نزنم، چه کسی حرف بزند؟

اولین فیلم از حادثه تیراندازی در ماشین نماینده مجلس اصفهان

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش اختصاصی رکنا، راننده وی نیز در خیابان دانشگاه، تقاطع خیابان لبافی‌نژاد منتظر اتمام ضبط برنامه بودند تا پس از آن به همراه نماینده مردم اصفهان به دفتر کار مراجعت کنند. حدودا ۱۵ دقیقه از توقف خودرو کنار خیابان گذشته و راننده داخل خودرو مشغول کار با تلفن‌همراه بود که یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین حدودا ۱۷ تا ۱۸ ساله نزدیک این خودرو شدند. نفر ترک‌نشین ضمن پیاده شدن از موتورسیکلت ظاهرا به قصد سرقت نزدیک خودرو شد که راننده متوجه موضوع شده و به دنبال آنها دوید. راننده حین حرکت به سمت سارقان، با مسلح کردن اسلحه یک تیر هوایی شلیک کرد. در نهایت حین قراردادن اسلحه داخل غلاف، با توجه به مسلح بودن اسلحه یک تیر شلیک شده و به پای راست این فرد اصابت کرد که وی بر اثر این حادثه مجروح شد.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
شبکه العربیه خبری را از جنازه صدام حسین دیکتاتور سرنگون شده عراق منتشر کرد که بار دیگر گمانه زنی‌ها در خصوص جنازه وی را افزایش داد. این شبکه سعودی به گفته خود به نقل از منابع نزدیک به خانواده صدام حسین بدون ارائه هیچ سند و مدرکی مدعی شد که آنها با علم به امکان نبش قبر و انفجار قبر صدام توسط نیروهای حشد الشعبی شبانه قبل از ورود نیروهای حشد به روستای العوجه (محل دفن صدام) جنازه وی و دو فرزندش عدی و قصی را به مکانی نامعلوم منتقل کرده‌اند. کارشناسان در پاسخ به این خبر گفته‌اند این ادعاهای بی پایه واساس به هیچ وجه واقعیت ندارد و «منبع نزدیک به خانواده صدام» نمی‌تواند منبع موثقی به شمار بیاید، رسانه‌های سعودی همواره با انتشار خبرهایی از این دست سعی در ایجاد تفرقه و فتنه بین فرزندان ملت عراق را دارند. آنها در ادامه این خبرها را تلاشی ناکام از سوی نظام وهابی عربستان مرتبط با گروههای تروریستی در جهت احیای صدام و نظام سرنگون شده حزب بعث در عراق توصیف کرده و حشد الشعبی که برای نجات عراق از همه چیز خود مایه گذاشت را هدف اصلی این فتنه انگیزی‌ها دانستند. در همین راستا عمار الجبوری استاندار استان صلاح الدین عراق در کنفرانس خبری از برگزاری نشستی امنیتی با حضور سران ارشد نیروهای نظامی و امنیتی از جمله ابومهدی المهندس نائب رئیس حشد الشعبی با هدف تسریع عملیات بازگشت آوارگاه به منازل خود خبر داد.

دستگیری سارق زن منازل+فیلم

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- توضیحات رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد را در مورد دستگیری و شیوه فعالیت فردی که در پوشش کار در منزل به عنوان نظافتچی اقدام به سرقت می‌کرد را می‌توانید ببینید. به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، توضیحات سرهنگ احمد ناصری رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد را در مورد دستگیری و شیوه فعالیت فردی که در پوشش کار در منزل به عنوان نظافتچی اقدام به سرقت می‌کرد را می‌توانید ببینید: انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصر ایران - سردار محمدجعفر اسدی، فرمانده سابق مستشاران ایرانی در سوریه، گفت‌وگویی مفصل با خبرگزاری تسنیم انجام داده است. او به نکاتی درباره جنگ در سوریه و همچنین دیدار سردار سلیمانی با رئیس‌جمهوری روسیه اشاره کرده است. خلاصه‌شده این مصاحبه را به نقل از شرق در ادامه می‌خوانید: ‌بساطی که در سوریه به‌وجود آمد، بر سر شخص بشار اسد انقلابی فرزند حافظ اسد بود. ‌سردار سلیمانی به پوتین تفهیم کرد که «سوریه آخرین سنگر جبهه شرق است و اگر این را از دست بدهید، غربی‌‌ها ارزشی برای شما قائل نیستند». همچنین ارتشی در سوریه به‌وجود آمد که دفاع وطنی نام دارد و سردار سلیمانی و شهید حاج‌حسین همدانی برای به‌وجودآمدن آن بسیار تلاش کردند.

نظرها

اخبار بیشتر