1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
اردوهای جهادی تداعی‌گر دوران دفاع مقدس است

اردوهای جهادی تداعی‌گر دوران دفاع مقدس است

خبرگزاری مهر |
قزوین- امام جمعه الموت گفت: اردوهای جهادی تداعی‌گر ۸ سال دفاع مقدس است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسینی امام جمعه الموت روز یکشنبه در بازدید از اردوی جهادی بسیجیان سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین، که رجایی دشت الموت در حال برگزاری است، اظهار کرد: به برکت انقلاب کارهای بزرگ و شایسته ای در کشور ما صورت گرفته است که این اردوی جهادی و محرومیت زدایی یکی از همین کارهای بزرگی است که توسط برادران بسیج و سپاه در حال انجام می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد: همانطور که در جبهه‌های جنگ هم این بسیجیان و پاسداران عزیز بدون هیچ چشمداشتی برای دفاع از جان و مال و ناموس ایرانی می‌جنگیدند و پیش قدم بودند امروزه هم همان حرکت جهادی ادامه دارد اما با رویکرد دیگر که در واقع کمتر از جنگ در جبهه‌ها نیست.

حسینی بیان کرد: در هیچیک از انقلاب‌های دنیا چنین حرکتهای جهادی و از خودگذشتگی در آن دیده نمی‌شود و این روحیه انقلابی و جهادی بر گرفته از اعتقادات ما شیعیان به دستورات امامان معصوم و قوانین اسلامی و کتاب قرآن است.

امام جمعه الموت به اهداف اردوهای جهادی اشاره کرد و یاد آور شد: از جمله کارهای اردوی جهادی در کشور به فرموده و دستور مقام معظم رهبری که توسط برادران سپاه و بسیج صورت می‌گیرد که باعث محرومیت زدایی بسیاری از هموطنان عزیزمان می‌شود که در منطقه الموت بزرگ هم صورت گرفته است.

وی افزود: بنده از خانواده‌ای که در روستای رجایی دشت دارای چهار فرزند معلول هستند که توسط برداران بسیجی رجایی دشت در حال مرمت و سفید کاری منزل ایشان بودند بازدید کردم جدا خوشحال شدم و افتخار می‌کنم به چنین جوانهایی که در ایام پایانی سال که اکثر ملت دغدغه خرید و خانه تکاتی و بسیاری از کارها که در پایان سال وجود دارد را دارند ایشان مشغول به کار جهادی و در پی خوشحال کردن خانواده دیگری هستند.

حجت الاسلام حسینی در پایان ضمن تشکر و تقدیر از زحمات ارزنده سپاه گفتند که انشالله این حرکت جهادی در سالهای آتی هم ادامه دار باشد و به حول و قوه الهی روزی فرا برسد که در ایران عزیز ما خانواده محروم و بی بضاعتی وجود نداشته باشد.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با امام جمعه قزوین، روستای الموت، سید محمد حسینی و اردوی جهادی از تلگرام

نیمکت نشینان پرسپولیس:

سروش رفیعی، سیامک نعمتی، مهدی شریفی، آدام همتی، سعید کریمی، سید محمد حسینی و بوژیدار رادوشوویچ


اسامی محرومان هفته بیست و دوم لیگ برتر

ایوب کلانتری، میثم شاه مکوند زاده (استقلال خوزستان)

محمدمهدی عسگری (پارس جنوبی)

آرمان قاسمی، امیرحسین کریمی (پیکان تهران)

رضا علیاری گلوجه (سایپا تهران)

احسان مرادیان (فولاد خوزستان)

محمد حسین کنعانی (ماشین سازی تبریز)

یوسف وکیا، سید محمد حسینی (نفت مسجدسلیمان)


نظرها

اخبار بیشتر