محاکمه عاملان قتل عام مسلمانان در داخل کشور برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. سیاسی
محاکمه عاملان قتل عام مسلمانان در داخل کشور برگزار می‌شود

محاکمه عاملان قتل عام مسلمانان در داخل کشور برگزار می‌شود

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
در حالی که رسانه‌ها از افزایش شمار قربانیان قتل عام مسلمانان در نیوزیلند خبر می‌دهند ، نخست‌وزیر این کشور تاکید کرد محاکمه عاملان این اقدام در داخل نیوزیلند انجام خواهد شد.

اعتمادآنلاین|در حالی که رسانه‌ها از افزایش شمار قربانیان قتل عام مسلمانان در نیوزیلند خبر می‌دهند، نخست‌وزیر این کشور تاکید کرد محاکمه عاملان این اقدام در داخل نیوزیلند انجام خواهد شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، نخست‌وزیر نیوزیلند در نشست خبری خود که بامداد امروز به وقت تهران برگزار شد ضمن تاکید بر برگزاری محاکمه عاملان قتل عام مسلمانان در داخل نیوزیلند افزود حضور مرکز مدیریت بحران تا مدتی در کریس چرچ ادامه خواهد یافت.

به گفته او، پلیس هم در خارج از مساجد مستقر خواهد بود و از دیگر موسسات به ویژه مدارس نیز محافظت بیشتری می‌شود.

در سایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان | اخبار حوادث امشب

نخست‌وزیر نیوزیلند در نشست خبری امروز خود همچنین اعلام کرد از امروز اجساد قربانیان به خانواده آنها تسلیم خواهد شد.

او همچنین اعتراف کرد پلیس پیامی را ۹ دقیقه قبل از وقوع جنایت از عامل آن دریافت کرده است.

از سوی دیگر پلیس نیوزیلند اعلام کرد با کشف یک جسد جدید در داخل یکی از مساجد مورد حمله قرار گرفته، شمار کشته‌های این تهاجم به ۵۰ نفر رسید. پلیس شمار مجروحین را هم ۵۰ نفر اعلام کرد.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با نیوزیلند، نخست وزیر نیوزیلند و قتل عام در نیوزیلند از تلگرام

انتقاد سفیر ایران در انگلیس از BBC فارسی:

چاقوکشی در لندن تروریستی است اما قتل عام در نیوزیلند فقط حمله است!


🔻انتقاد سفیر ایران در انگلیس از BBC: چاقوکشی در لندن تروریستی است اما قتل عام در نیوزیلند فقط حمله است!

#بین‌الملل


🔶 انتقاد سفیر ایران در انگلیس از BBC فارسی:

🔸چاقوکشی در لندن تروریستی است اما قتل عام در نیوزیلند فقط حمله است!


در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به این علت بارها در ماه‌های گذشته سعی کردند بندهای گوناگون معامله قرن را بیان و اطلاع رسانی کنند. اکبری تصریح کرد: بحث معامله قرن چیزی ورای مسئله فلسطین است و رویکردی منطقه‌ای دارد. او ادامه داد: یکی از نشانه‌های شکست این نشست و معامله این است که قبل از شروع نشست، ​نام این گردهمایی از معامله قرن به فرصت قرن تغییر کرد. اکبری هم گفت: تاکنون آمریکاییها ۵ مرتبه اعلام رونمایی از معامله قرن کرده‌اند و هر بار به دلیلی عقب افتاد. روی هم رفته با توجه به شرایط نامطلوب و نابسامان فعلی آمریکا​، ​ اسرائیل و عربستان آنچه به نظر می‌رسد این است که نتیجه نشستهای معامله قرن به نفع مسلمین خواهد بود.
نامه‌نیورنامه‌نیور10 ساعت قبل
فلاحت پیشه ادامه داد: هم اکنون پرونده ایران دیگر ذیل فصل هفتم منشور سازمان ملل متحد نیست که آمریکا بخواهد آن بند تحریم دیپلماتیک را علیه ایران در قالب جهانی به اجرا درآورد. گروه سیاست نامه نیوز: خبر سیاسی مهم روزهای اخیر این بود که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه ایران را امضا کرد. بعد از مقامات دولت او اعلام کردند «محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران در لیست تحریم‌های جدید امریکا قرار خواهد گرفت و ظریف نیز شامل دور جدید تحریم‌ها خواهد بود». پیش از برجام، واشنگتن و لندن به ویژه بعد از تسخیر سفارت انگلیس در تهران دنبال اعمال تحریم دیپلماتیک ایران بودند اما خواسته آنها هیچ گاه عملیاتی نشد تا آنکه برجام مورد توافق قرار گرفت. اروپا با آمریکا در تحریم دیپلماتیک ایران همراهی نمی‌کندفلاحت پیشه ادامه داد: هم اکنون پرونده ایران دیگر ذیل فصل هفتم منشور سازمان ملل متحد نیست که آمریکا بخواهد آن بند تحریم دیپلماتیک را علیه ایران در قالب جهانی به اجرا درآورد.
عصر ایرانعصر ایران16 ساعت قبل
جسد این پدر و دختر روز دوشنبه در رود مرزی «برونسویل» بین ایالات تگزاس و مکزیک کشف شده است. بر اساس گزارش آسوشیتدپرس، نخستین عکس از جسد این پدر و دختر از سوی یک خبرنگار مکزیکی گرفته شده است. این عکس طی ساعات گذشته به شدت در رسانه‌ها و فضای مجازی در جهان در حال انتشار است. این عکس همچنین یادآور ماجرای پسربچه خردسال کرد سوری «آیلان» است که ۴ سال پیش پیکر بی‌جان او در سواحل بدروم ترکیه، جهان را شوکه کرد. عکس پیکر بی جان «آیلان» که ۴ سال پیش دنیا را شوکه و غمگین کرد.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان برگزاری موفق انتخابات ریاست جمهوری اسلامی موریتانی و انتخاب محمد ولد الغزوانی به عنوان رئیس جمهور جدید را به دولت و ملت این کشور تبریک گفت. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سید عباس موسوی ابراز امیدواری کرد که در دوران جدید این کشور شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر موریتانی و تعمیق روابط دوجانبه باشیم.

اخبار مهم ۲۴ ساعت گذشته: روسیه تمام قد پشت ایران ایستاد

3+
نامه‌نیورنامه‌نیور13 ساعت قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور19 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.

نظرها

اخبار بیشتر