1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
فعالیت ۴۲ پزشک متخصص و عمومی طی ایام نوروز در نهاوند

فعالیت ۴۲ پزشک متخصص و عمومی طی ایام نوروز در نهاوند

خبرگزاری مهر |
نهاوند- رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند از فعالیت بیش از ۴۲ پزشک متخصص و عمومی طی ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

مومنعلی دارابی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای طرح نوروزی شبکه بهداشت و درمان نهاوند از ۲۰ اسفندماه تا ۲۰ فروردین ماه گفت: در حال حاضر پرسنل بهداشت محیط شهرستان نهاوند در قالب ۷ اکیپ ۲ نفره بازرسی از مراکز تهیه و عرضه مواد خوراکی و رعایت بهداشت محیط و مواد غذایی را آغاز کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه این تیم‌های بازرسی متشکل از نمایندگان دامپزشکی، اداره صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی است، گفت: در بحث تهیه مواد غذایی از تمامی رستوران‌ها و اغذیه‌فروشی‌ها به‌صورت جدی بازدید خواهد شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند بابیان اینکه در بحث درمان نیز هیچ نقطه‌ای از مراکز درمانی، داروخانه‌ها و آزمایشگاه‌ها خالی از خدمات نیست، گفت: در بحث داروخانه‌ها علاوه بر در نظر گرفتن ۳ داروخانه در شهرهای گیان، برزول و فیروزان یک داروخانه به‌صورت کشیک فعالیت خواهد داشت.

وی ادامه داد: در بحث آزمایشگاه‌های تشخیص طبی نیز علاوه بر ۳ آزمایشگاه بیمارستان‌های آیت‌الله علیمرادیان، شهید قدوسی و شهید حیدری یک آزمایشگاه به‌صورت کشیک دائم برای ارائه خدمت در نظر گرفته‌شده است.

دارابی با تأکید بر اینکه تمامی پرسنل شبکه بهداشت و درمان نهاوند آماده استقبال و خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی هستند، گفت: اورژانس بیمارستان‌های شهرستان نهاوند در ایام تعطیل با دو پزشک و دو پرستار اداره می‌شود که در این طرح تمامی پزشکان آنکال و کشیک نیز دیده شده‌اند.

وی با اشاره به آماده‌باش ۴۲ پزشک متخصص و عمومی در شهرستان نهاوند برای اجرای هرچه بهتر طرح نوروزی، گفت: در بحث اورژانس پیش بیمارستانی نیز ۶ پایگاه اورژانس شهرستان نهاوند با ۷ دستگاه آمبولانس وبا استعداد نیروی انسانی بیش از ۱۴ نفر آماده امدادرسانی به شهروندان در نقاط مختلف شهرستان هستند.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با نهاوند، همدان، نوروز ۹۸، مومنعلی دارابی و دانشگاه علوم پزشکی همدان از تلگرام

شهرداری تهران بین محرومان سبزی پلو با ماهی توزیع می‌کند

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اعلام کرد: طرح «عید مهربانی» با اهدای سبد کالا، بن خرید ویژه پوشاک و توزیع سبزی پلو با ماهی در محلات محروم پایتخت به استقبال نوروز ۹۸ می‌رود. /ایرنا

Asriran. com


🔻 سرقت گاو با پژو

پلیس، گاو را از صندلی عقب پژو در نهاوند (همدان)، خارج می‌کند. / صدای نهاوند


بلیط قطار در نوروز ۹۸ گران نمی‌شود

🔹مدیرکل راه آهن جنوب با اشاره به خدمات رسانی روزانه به چهار هزار و ۵۲۸ نفر مسافر درایام نوروز ۹۸ گفت: در این برهه بلیط قطار هیچگونه افزایش قیمتی نخواهد داشت.

شنبه ۱۸ اسفند ۹۷؛


📷 پروژه در حال اجرای رینگ شمالی جاده سراسری محور رستمکلا - بهشهر

🔹 با توجه به نزدیک شدن نوروز ۹۸ و حضور مسافرین نوروزی در #مازندران و تردد آنها از این محور، انجام هر چه سریعتر پروژه در دستور کار قرار گرفت.


🔴 ساخت «پایتخت» برای نوروز ۹۸ منتفی شد

الهام غفوری، تهیه‌کننده پایتخت:

🔹با توجه به حال و روز بچه‌ها، فکر می‌کنم باید به ما فرصت دهند تا خودمان را پیدا کنیم؛ نمی‌توانیم بدون خشایار فعلا «پایتخت» را بسازیم


نظرها

اخبار بیشتر