1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
اصناف رزن موظف به ارائه فاکتور خرید به بازرسان هستند

اصناف رزن موظف به ارائه فاکتور خرید به بازرسان هستند

خبرگزاری مهر |
رزن - فرماندار شهرستان رزن گفت: اصناف و کسبه شهرستان رزن موظف به ارائه فاکتور خرید به بازرسان هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدرضا سلامتی شامگاه شنبه در کارگروه تنظیم بازار شهرستان رزن با تاکید بر نظارت بیشتر به بازار گفت: اصناف موظف به ارائه فاکتور خرید به بازرسان هستند و عدم ارائه فاکتور تخلف تلقی می‌شود.

وی با بیان اینکه بازرسی‌ها در چند روز آخر سال افزایش خواهد یافت و با هر گونه تخلف برخورد جدی صورت خواهد گرفت، گفت: باید بازار آرامش خود را حفظ کند و از ایجاد تنش و نارضایتی در مردم جلوگیری به عمل اید.

سلامتی با بیان اینکه خوشبختانه اصناف شهرستان رزن منصف هستند و در روزهای آخر سال هوای مردم را خواهند داشت، گفت: سخت‌ترین لحظه برای ما این است که یک واحد صنفی پلمب شود.

فرماندار رزن با تاکید بر اینکه نگاه ما مچ گیری اصناف نیست اما پای حقوق مردم در میان باشد نمی‌توان به هیچ وجه کوتاهی کرد، گفت: اصناف باید موجودی انبارها را در سامانه ثبت کرده و مهم‌تر از همه بهداشت را رعایت کنند.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با شهرستان رزن، سیدرضا سلامتی و تنظیم بازار از تلگرام

#خروج_مرغ زنده #بدون_مجوز و گواهی دامپزشکی از #مازندران به سایر استانها #ممنوع شد

🔹 بر اساس تصویب کمیسیون تنظیم بازار مازندران، خروج #مرغ_زنده و گوشت مرغ از استان منوط به #تحویل ۲۰ درصد #تولید مرغ به #تنظیم_بازار با قیمت ۱۱۵۰۰ تومان است.

🔹 تولیدکنندگانی که با تنظیم بازار برای کنترل قیمت مرغ همکاری کنند نهاده‌های دامی ذرت و کنجاله دولتی مستقیم دریافت خواهند کرد.

چهارشنبه ۱۵ اسفند ٩٧؛


بازار بی‌توجه به ستاد تنظیم بازار/ مرغ ۱۵ هزار تومان!

🔹در حالی که ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلو مرغ را برای مصرف‌کننده ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین کرده بررسی قیمت‌ها در بازار نشان از آن دارد که هر کیلو مرغ تازه ۱۵ هزار تومان و اقلام دیگر مرغ ۱۶ تا ۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود/ ایسنا


📢 بازار بی‌توجه به ستاد تنظیم بازار/ مرغ ۱۵ هزار تومان!

◀️ در حالی که ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلو مرغ را برای مصرف‌کننده ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین کرده بررسی قیمت‌ها در بازار نشان از آن دارد که هر کیلو مرغ تازه ۱۵ هزار تومان و اقلام دیگر مرغ ۱۶ تا ۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.


🔴 بازار بی‌توجه به ستاد تنظیم بازار/ مرغ ۱۵ هزار تومان

🔹در حالی که ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلو مرغ را ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین کرده بررسی قیمت‌ها در بازار نشان از آن دارد که هر کیلو مرغ ۱۵ هزار تومان و اقلام دیگر مرغ ۱۶ تا ۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. /ایسنا


♨️ صادرات مرغ ۲ ماه ممنوع شد

🔹در بیست و دومین جلسه ستاد تنظیم بازار، ممنوعیت صادرات مرغ برای دوماه آینده تصویب شد.

====


🎬 بورس کالا، مسیر درست مبارزه با ویژه خواری و تنظیم بازار

کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس توضیح می‌دهد …


نظرها

اخبار بیشتر