مرکز فنی و حرفه‌ای بوکان رتبه نخست آذربایجان غربی را کسب کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. فرهنگ
مرکز فنی و حرفه‌ای بوکان رتبه نخست آذربایجان غربی را کسب کرد

مرکز فنی و حرفه‌ای بوکان رتبه نخست آذربایجان غربی را کسب کرد

ایرناخبرگزاری ایرنا |
مهاباد - ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بوکان گفت: این مرکز رتبه نخست عملکرد آموزشی را در میان مراکز آذربایجان غربی در سال جاری به خود اختصاص داد.

جعفر رحمانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این مرکز در سال جاری متعهد به انجام ۳۰۰ هزار نفر ساعت آموزش بود، اظهار داشت: مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان بیش از ۷۵ هزار نفر ساعت را مازاد بر تعهدات خود انجام داده و برهمین اساس توانسته است رتبه اول عملکرد آموزشی را در میان مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان به خود اختصاص دهد.

وی ادامه داد: بر اساس شاخص‌های موجود هم اینک مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بوکان جزو چهار مرکز برتر آذربایجان غربی به شمار می‌رود.

رحمانی با اشاره به نقش موثر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در کاهش بیکاری و آسیب‌های اجتماعی در میان جوانان و نوجوانان، بیان کرد: هم اکنون این مرکز با کمبود شدید تجهیزات و مواد مصرفی اداری و آموزشی در این مرکز روبرو است که حل این مشکل، همت خیران و سرمایه گذاران بخش خصوصی را می‌طلبد.

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بوکان گفت: در سال جاری پنج هزار و ۵۸۶ نفر در آزمون‌های این مرکز شرکت کرده‌اند که چهار هزار و ۳۱۰ نفر از آنان موفق به کسب نمره قبولی شده و افراد مردود نیز به کلاس‌های آموزشی هدایت شده‌اند.

به گزارش ایرنا، در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بوکان ۴۰ کارگاه آموزشی فعال وجود دارد و هنر آموزان امسال در این مرکز ۴۶۱ هزار و ۸۶ نفر ساعت انواع مهارت‌های مختلف را آموزش دیدند.

سالانه افزون بر ۴۰ هزار نفر در آذربایجان غربی آموزش‌های مهارتی را دریافت می‌کنند؛ این تعداد با انجام افزون بر هشت میلیون نفر ساعت آموزش، مهارت‌های لازم را فرا می‌گیرند.

۷۵۱۰/۶۱۸۵/۷۱۲۹

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با علمی آموزشی، آموزش فنی و حرفه‌ای، رتبه آموزشی و بوکان از تلگرام

🔶 مسمومیت ۱۱ نفر با مشروبات الکلی تقلبی در بوکان آذربایجان غربی/ ۲ نفر فوتی و ۳ نفر در کما

دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی:

🔸در ۲۴ساعت گذشته ۱۶ نفر به دلیل مسمومیت با الکل به بیمارستان دکتر قلی پور بوکان در آذربایجان غربی مراجعه و تحت درمان قرار گرفتند.

🔸از این تعداد ۸ نفر با کاهش شدید بینایی و ۳ نفر در کما به سر می‌برند و متاسفانه از این تعداد ۳ نفر فوت کردند.


🔻مسمومیت ۱۱ نفر با مشروبات الکلی تقلبی در بوکان آذربایجان غربی/ ۲ نفر فوتی و ۳ نفر در کما

🔹دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی اعلام کرد: طی ۲۴ساعت گذشته ۱۶ نفر به دلیل مسمومیت با الکل به بیمارستان دکتر قلی پور بوکان در آذربایجان غربی مراجعه و تحت درمان قرار گرفتند.

🔹همه ۱۱ نفر از مسمومین که روز دوشنبه ۱۳ اسفند به اورژانس بیمارستان دکتر قلی پور بوکان مراجعه کردند پس از انجام اقدامات درمانی اولیه لازم در بیمارستان جهت ادامه درمان به بیمارستان آیت الله طالقانی ارومیه انتقال یافته‌اند.

🔹از این تعداد ۸ نفر با کاهش شدید بینایی و ۳ نفر در کما به سر می‌برند و متاسفانه از این تعداد ۳ نفر فوت کردند. /عصرایران


‼️ فوت ۲ نفر بر اثر مشروبات الکلی در آذربایجان غربی

◀️ معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: مصرف مشروبات الکلی مسموم در بوکان موجب مرگ دو تن و مسمومیت ۱۱ تن دیگر شد. حال چند نفر از این افراد وخیم اعلام شده است، همچنین پزشکان بیمارستان معتقد هستند تا ۴۸ ساعت آینده احتمال وخیم‌تر شدن حال افراد وجود دارد.

جزئیات در👇👇


🔵 مرگ هفت نفر در آذربایجان غربی به دلیل مصرف الکل

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی اعلام کرده تا کنون هفت نفر در این استان به دلیل مصرف «مشروبات الکلی دست‌ساز» جان خود را از دست داده‌اند. به گزارش ایرنا این مقام مسئول گفته بیشترین تعداد مسموم‌شدگان با الکل در استان بوکان (۲۲ نفر) و سپس ارومیه (۱۴) و ایرانشهر (۲ تن) بوده‌است.

ایرنا نوشته سه تن از عاملان تولید مشروبات الکلی دست‌ساز در بوکان بازداشت شده‌اند.

📌 خبرهای روز را در اینجا بخوانید:

https: //bit. ly/۲TwLc۰u


بازداشت توزیع کنندگان مشروبات الکلی دست ساز در بوکان

فرمانده انتظامی بوکان (آذربایجان غربی) گفت: سه نفر از عوامل اصلی توزیع مشروبات الکلی دست ساز و تقلبی در بوکان که موجب مرگ سه نفر و مسمومیت ۱۶ نفر دیگر شده بودند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.


در ادامه بخوانید

نقدی به وضع مد و لباس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان موضوع مد و لباس است؛ حوزه‌ای که به نظر می‌آید رهای رهاستنقدی به وضع مد و لباسنقدی به وضع مد و لباسبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان درد و دل‌های مشترک بین مردم، تولیدکنندگان، کارشناسان، پژوهشگران و طراحان مد و لباس درباره حوزه‌ای است که به نظر می‌آید رهای رهاست. یکی از گلایه‌های جدی اغلب زنان جامعه که می‌خواهند در فضای عمومی با پوششی امن و مطابق با عقایدشان حاضر شوند و از طرفی به قانون هم احترام بگذارند این است که گشتیم نبود، نگردید نیست.

جشنواره بین المللی فیلم شهر

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، جشنواره بین المللی فیلم شهر با تقدیر از دو پیشکسوت سینما و تلویزیون پروانه معصومی و داوود اسدزاده کار خود را آغاز کرده است.

مراسم هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر

10+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل

از دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعات

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
کلاکت ۲۷ تیراز دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعاتاختلاف نظر بین پردیس سینمایی و باغ کتاب، مطبوعات همچنان کاغذ ندارند و … از عناوین مهم کلاکت هستند
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
وی افزود: اگر روابط عمومی جهاددانشگاهی می‌خواهد موفق عمل کند، باید شریک‌سازی کند، ما قرار است به اقناع برسیم. کارکرد روابط عمومی در دستگاه‌ها ایجاد ارتباط موثر، آن هم نه برای تشویق و تبلیغ، بلکه برای شریک‌سازی است. قدرت اصلی دنیا، قدرت اطلاعات است. تلفن همراه همه دستگاه‌ها را تجمیع کرده و در این عرصه رسانه‌ها باید به دنبال شریک‌سازی باشند. وی افزود: هنر و قدرت روابط عمومی‌ها به ارائه حجم زیاد مطلب نیست.

از اجرای برنامه‌های فرهنگی تا جشنواره فیلم شهر

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر