1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. تکنولوژی

نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان

خبرگزاری برترین‌ها |
نمایشگاه خودروهای مدرن و کلاسیک با مشارکت هیات موتورسواری واتومبیل رانی شهرستان اصفهان در محل نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان افتتاح شد.

خبرگزاری تسنیم: نمایشگاه خودروهای مدرن و کلاسیک با مشارکت هیات موتورسواری واتومبیل رانی شهرستان اصفهان در محل نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان افتتاح شد. ین نمایشگاه تا ۲۷ اسفندماه۹۷ هر روز از ساعت ۱۵ الی ۲۴ برای بازدید عموم دایر میباشد

نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 1نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 3نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 4نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 5نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 6نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 7نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 8

در سایت خبری بخوانید: اخبار تکنولوژی روز ایران و دنیا

نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 10نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 11نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 12نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 13نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 14نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 15نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 16نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدرن در اصفهان - 17

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با نمایشگاه خودرو، خودرو و گزارش تصویری از تلگرام

➖ Engler Superquad را می‌توان هیولایی عجیب‌الخلقه و به یک مرکب مرگ سقف باز تشبیه کرد / منتخبی از نمایشگاه ژنو

▫ نمایشگاه خودرو ژنو (Geneva) که همه‌ساله در شهر ژنو برگزار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود و در آن جدیدترین خودروهای لوکس و سوپر اسپرت از برندهای فراری، لامبورگینی، رولزرویس، مرسدس بنز، بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و و بنتلی رونمایی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند.


برقی‌سازی خودروهای هوندا در اروپا

🔻شرکت هونداموتور در جریان نمایشگاه خودرو ژنو اعلام کرده که قرار است تا سال ۲۰۲۵، تمامی محصولات تولیدی این شرکت در اروپا برقی و هیبریدی باشند.

🔻هوندا ابتدا در استراتژ‌ی‌ای ‌که دو سال پیش تهیه کرده بود بنا داشت دوسوم از خودروهای خود در اروپا را به صورت برقی تولید کند.

🔻هوندا به‌تازگی در نمایشگاه ژنو نمونه اولیه خودروی برقی خود را معرفی کرده که قرار است نخستین پلت‌فرم محصولات برقی این خودروساز در اروپا باشد.

🔻این هاچ‌بک برقی می‌تواند با یک بار شارژ کامل، ۱۲۴ مایل را طی کند. همچنین باتری این خودرو در زمان تنها ۳ دقیقه می‌تواند تا ۸۰ درصد شارژ شود.


⭕️ غوغای «ترین‌ها» در نمایشگاه خودرو ژنو

قوی‌ترین، گران‌ترین، سریع‌ترین و لوکس‌ترین؛ همه این ترین‌ها در صنعت خودرو، امسال در نمایشگاه خودرو ژنو جمع شده‌اند.


نظرها

در ادامه بخوانید

دیجیاتودیجیاتو1 روز قبل
کسی نیست که در گوشه‌ای از جهان زندگی کند و نام لیونل مسی را نشنیده باشید. به همین دلیل یک متخصص ژنتیک معروف اسپانیایی در اظهار نظر عجیب اعلام کرده که شبیه سازی مسی با تکنولوژی ژنتیک کنونی امکان پذیر است. از نظر وی شبیه سازی مسی با فناوری‌های کنونی حوزه ژنتیک کاملا امکان پذیر است و فرد شبیه سازی شده همانند بردار دوقلوی برای مسی خواهد شد. بدین معنی که او همان پتانسیل لیونل مسی خواهد داشت و می‌تواند به اسطوره‌ تبدیل شود. او در این باره می‌گوید: «مسی، مسی است و فقط به خاطر ژنتیک مسی نشده است.
تابناکتابناک5 ساعت قبل
آغاز تیرماه مصادف شد با ممنوعیت واردات خودرو و همین مسئله باعث پیچیده‌تر شدن بازار خودرو گردید. پس در سال ۱۳۹۸ از ناحیه کاهش عرضه خودرو بازار خودرو تحت فشار قرار خواهد گرفت. از سوی دیگر با توجه به اینکه مردم به خودرو نیاز دارند پس تقاضا برای خودرو کاهش نخواهد یافت. پس در سال ۱۳۹۸ از ناحیه کاهش عرضه خودرو بازار خودرو تحت فشار قرار خواهد گرفت. از سوی دیگر با توجه به اینکه مردم به خودرو نیاز دارند پس تقاضا برای خودرو کاهش نخواهد یافت.
دیجیاتودیجیاتو1 روز قبل
«مایکل دگن» جانورشناسی است که در زمینه سموم تحقیق می‌کند و در تلاش است تا کاربردهایی از زهر عنکبوت در توسعه روش‌های درمانی جدید بیابد. دگن در سخنرانی تد در حالی که سوفی، یک رتیل بزرگ را در دست دارد، از عجایب این موجودات و فوایدشان می‌گوید. با ویدیوی سخنرانی مایکل دگن همراه باشید تا با کاربردها و قابلیت‌های زهر عنکبوت‌ها و قدرت فوق العاده این ترکیبات آشنا شوید. می توانید زیر نویس فارسی ویدیو را با کلیک روی گزینه subtitles و انتخاب گزینه Persian فعال کنید. اگر از تماشای یک عنکبوت زنده وحشت دارید این ویدیو ممکن است برایتان خوشایند نباشد.
دیجیاتودیجیاتو1 روز قبل
با پیشرفت تکنولوژی و تمام اتفاقات رخ داده پیرامون آن، ما تنها می‌توانیم به چند انسان برای ساخت آینده‌ای بهتر از گذشته امیدوار باشیم؛ یکی از آنها ایلان ماسک محسوب می‌شود. ایلان ماسک در سال ۱۹۷۱ میلادی در آفریقای جنوبی متولد شد و بعد از فروش استارتاپش به نام Zip۲ به شرکت Compaq، در اواخر دهه ۲۰ زندگی اش به یک مولتی میلیونر بدل شد. او با اینکه درآمد زیادی از کسب و کار قبلی‌اش بدست آورده بود، باز تصمیم گرفت به راه خود ادامه داده و متوقف نشود. اگر شما روزی از خواب بیدار شدید و فکر کردید که آینده بهتری انتظارتان را می‌کشد، روزی خوبی خواهید داشت. اگر شما چند صد سال به گذشته سفر کنید، چیز‌هایی که برای ما عادی است، برای آنها شبیه جادو بوده.

حقایقی جالب در مورد استخوان‌های بدن انسان

14+
دیجیاتودیجیاتو1 روز قبل
دیجیاتودیجیاتو1 روز قبل
مدتی قبل دانشمندان علوم فضایی فرضیه‌‌ای مطرح کردند که در آن زمین باغ وحش بیگانه‌ها در نظر گرفته شده بود. به گزارش نشریه فوربس، هدف از برپایی این نشست بررسی پروژه METI (برگرفته از عبارت Messaging Extraterrestrial Intelligence به معنی پیغام رسانی به هوش فرا زمینی) بوده است. در این نشست، دانشمندان معروف حوزه ‌های مختلف به بررسی فرضیه «زمین باغ وحش بیگانه‌ها» پرداختند و حتی پیشنهاداتی درباره جلب کردن توجه آنها ارائه کردند. بر اساس این نظریه بیگانگان از فاصله دور در حال مشاهده‌ی رفتار ما هستند و نمی‌خواهند در روند زندگی انسان تغییری ایجاد شود. علاوه بر این اگر انسان بخواهد حواس مسئولین این باغ وحش را به خود جلب کند، باید گستره زندگانی و آزادی خویش را افزایش دهد.

اخبار بیشتر