1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی

حجاب زنان اروپایی به روایت همسر پادشاه اسکاتلند +عکس

خبرگزاری مشرق‌نیوز |
حجاب زنان اروپایی به روایت همسر پادشاه اسکاتلند +عکس - 0

خبری: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

حجاب زنان اروپایی به روایت همسر پادشاه اسکاتلند +عکس - 3

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با اروپایی‌ها، اسکاتلند، توییتر، حجاب و زنان از تلگرام

🔴 عکس زنان و دختران اسرائیلی با چادر و مقنعه

روزنامه جوان با انتشار تصویری که آن را از یک توییتر نقل کرده، نوشته است: «اینجا نه حوزه علمیه است، نه قم، نه مشهد؛ اینجا کشور جعلی و غصبی اسرائیل است. حجاب و قیدوبند را برای خودشان میخواهند و بی بندوباری را برای دیگران»


‏در مراسم امروز اهدای جایزه «زنان شجاع ⁩» وزارت امور خارجه امریکا، پمپئو، وزیر خارجه این کشور سخنرانی خود را با شرحی از اعتراضات زنان ایرانی به حجاب ⁩ اجباری آغاز کرد و پس از این مراسم، برخی از زنان دریافت کننده جایزه امسال، با بدست گرفتن سمبل اعتراضات زنان ایرانی حمایت خود را از آنها ابراز کردند.


🔴رئیس بسیج جامعه زنان: مطالعاتی در قوه قضائیه در خصوص طراحی خاصی برای حجاب زنان صورت گرفته که دیگر از چادر برای متهمین استفاده نشود.

🔸اصلانی: با توجه به اینکه چادر حجاب برتر است٬ زیبنده نیست از این پوشش برای متهمین استفاده شود


عکس زنان و دختران اسرائیلی با چادر و مقنعه

🔹روزنامه جوان با انتشار تصویری که آن را از یک توییتر نقل کرده، نوشته است: «اینجا نه حوزه علمیه است، نه قم، نه مشهد؛ اینجا کشور جعلی و غصبی اسرائیل است. حجاب و قیدوبند را برای خودشان میخواهند و بی بندوباری را برای دیگران»


اتحادیه جهانی بوکس اعلام کرد زنان مسلمان اجازه خواهند داشت با حجاب اسلامی در مسابقات بین‌المللی شرکت کنند. بیشتر در این باره👇🏻

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻


🗣رئیس بسیج جامعه زنان:

🔹مطالعاتی در قوه قضائیه درخصوص طراحی خاصی برای حجاب زنان صورت گرفته که دیگر از چادر برای متهمین استفاده نشود.

🔹با توجه به اینکه چادر حجاب برتر است٬ زیبنده نیست از این پوشش برای متهمین استفاده شود.


نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | ماجرای دختر جوانی که از سیل آق‌قلا نجات پیدا کرد

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
دختر جوان گمشده در سیل آق‌قلا نیمه‌شب گذشته توسط جمعیت هلال احمر سالم پیدا و به مرکز امدادی منتقل شد. ماجرای نجات دادن دختر را در این ویدئو ببینید و بشنوید.

ویدیو/ ورود دیرهنگام استاندار معزول گلستان به جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان

انتخابانتخاب23 ساعت قبل

استاندار گلستان برکنار شد

خبر فوریخبر فوری23 ساعت قبل
جهانگیری، استاندار گلستان را برکنار کرد. اسحاق جهانگیری پس از غیبت مناف هاشمی در جریان رسیدگی به وضعیت سیل‌زدگان استان گلستان، مناف هاشمی را برکنار و علی قرابیه معاون هاشمی را به عنوان سرپرست استانداری گلستان منصوب کرد. هاشمی در چند روز گذشته و همزمان با سیل استان گلستان در سفر خارج از کشور به سر می‌برد. او ساعتی پیش خبر داد که به کشور برگشته است (اینجا بخوانید.)

بهروز نعمتی: سعید جلیلی اصرار داشت که لایحه پالرمو زودتر تصویب شود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران12 ساعت قبل

فیلم/ صحبت‌های جهانگیری درمیان سیل‌زدگان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز12 ساعت قبل
الفالف8 ساعت قبل
در روزهای آغازین حادثه نیز گفته می‌شد که عمق آب در برخی مناطق سیل‌زده به ۲ تا ۳ متر رسیده بود. حالا در این شرایط که وضعیت مردم اصلا خوب نبوده و اوضاع در گلستان بد گزارش می‌شود، هیچ خبری از رئیس جمهور روحانی نیست و وی تنها به انتشار چند پیام اکتفا کرده است! این مسائل نشان دهنده بی‌توجهی و بحران مدیریتی برای کمک به مردم گرفتار شده در سیل را دارد و اوضاع دولت تدبیر را نشان می‌دهد. اگر دولت تا دیروز می‌توانست مقصر چنین وضعیتی را تحریم‌ها اعلام کند امروز بدلیل تعلل در مدیریت بحران سیل می‌خواهد به چه دستاویزی متوسل شود. لازم به گفتن نیست با این گونه اقدامات اندک امید مردم نسبت به دلسوزی مجموعه دولت از بین خواهد رفت.

اخبار بیشتر