1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
مراقب باشیم از قافله رهروان «با ولایت تا شهادت» جا نمانیم

مراقب باشیم از قافله رهروان «با ولایت تا شهادت» جا نمانیم

خبرگزاری مهر |
اهواز – رئیس مؤسسه روایت سیره شهدا گفت: باید خیلی مراقب باشیم تا در شرایط فعلی از قافله رهروان با ولایت تا شهادت جا نمانیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد مهدی ماندگاری در ویژه‌برنامه شبی با شهدا که در محضر ۱۱۵ شهید تازه تفحص شده برگزار شد، ضمن سلام و قرائت زیارت شهدا، خاطره‌ای از امام خمینی (ره) را یادآور شد و بیان کرد: امام راحل (ره) در بیت شأن در جماران و پس از دیدار با رزمندگان دفاع مقدس، با گریه به فرزندشان فرموده بودند؛ «احمد آقا، اگر چندتا از این جوانان در کوچه‌های مدینه بودند، مادر سادات سیلی نمی‌خورد».

وی خطاب به جوانان حاضر در مراسم، اظهار کرد: جوانان عزیز، ما از مدال‌آوران گام اول جا ماندیم. شما تلاش کنید از مدال‌آوران گام دوم باشید و جا نمانید.

رئیس مؤسسه روایت سیره شهدا با بیان اینکه شهدا دستشان برای گره‌گشایی از کار ما زمینیان، بسیار باز است، گفت: تا می‌توانید از این‌ها حاجت‌هایتان را بخواهید! بخیل نباشید و کم هم نخواهید! چراکه خدا در معامله با شهدا، دست آن‌ها را برای دستگیری از ما باز کرده است.

وی در پایان گفت: فی‌الواقع گاهی خیلی زود دیر می‌شود! پس تا می‌توانید در تبعیت از رهبر معظم انقلاب، کوشا باشید که رمز عاقبت‌به‌خیری شما در این است.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با اردوهای راهیان نور، راهیان نور ۹۸ و محمدمهدی ماندگاری از تلگرام

اردوهای راهیان نور مازندران اعزام خصوصی و نیمه خصوصی ندارد

رئیس ستاد راهیان نور سپاه کربلای مازندران:

🔹 تنها کانال #اعزام کاروان راهیان نور در نوروز ٩٨ #سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است

🔹 #هیچ سازمان و #نهاد خصوصی و عمومی #اجازه ثبت نام و #اعزام مستقل کاروان را #ندارد/ ایرنا

یکشنبه ۱٩ اسفند ٩٧؛


نظرها

اخبار بیشتر