جمعیت هلال احمر نیازمند ۶۰۰ پایگاه امداد و نجات است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
جمعیت هلال احمر نیازمند ۶۰۰ پایگاه امداد و نجات است

جمعیت هلال احمر نیازمند ۶۰۰ پایگاه امداد و نجات است

مهرخبرگزاری مهر |
زنجان-رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه در حال حاضر ۶۰۰ پایگاه امدادو نجات در سطح کشور فعال است، گفت: نیازمند ایجاد ۶۰۰ پایگاه امداد و نجات دیگر در کشور هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی‌اصغر پیوندی شامگاه شنبه در دیدار با استاندار زنجان در محل استانداری زنجان، افزود: استان زنجان از ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش‌های مختلف برخوردار است اما معتقدیم برای رسیدن به حد ایده‌آل فاصله وجود دارد و باید مشکلاتی زیادی را که در پیشبرد اهداف وجود دارد، از میان برداشت.

پیوندی یادآور شد: این جمعیت با دا را بودن ۸۵۰۰ نیروی استخدامی، اساس کار خود را بر مبنای اقدامات و فعالیت‌های داوطلبانه قرار داده و در این راستا به مردم خدمات‌رسانی می‌کند و بی‌تردید با توجه به اینکه ایران جزو کشورهای حادثه‌خیز در دنیا است، برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای اقدامات پیشگیرانه و امداد و نجات پیش‌بینی شده است.

رئیس سازمان جمعیت هلال‌احمر در ادامه با اشاره به اینکه استان زنجان دارای ۱۰ پایگاه امداد و نجات است، تصریح کرد: اعتبارات سازمان جمعیت هلال‌احمر در سال‌جاری چهار میلیارد تومان بود که تاکنون ۷۵۰ میلیون تومان از این اعتبار تخصیص داده شده است.

پیوندی ادامه داد: در دهه فجر امسال حدود ۳۵ تا ۴۰ انبار امدادی، پایگاه امداد و نجات و نیز ساختمان امدادی را با اعتباری بالغ بر ۵۱ میلیارد تومان در نقاط مختلف کشور افتتاح کردیم.

رئیس سازمان جمعیت هلال‌احمر استان زنجان خاطرنشان کرد: نگاه ویژه استان زنجان در اختصاص زمین می‌تواند به احداث پایگاه‌های مورد نیاز جمعیت هلال احمر منجر شود.

پیوندی با بیان اینکه در حال حاضر ۶۰۰ پایگاه امداد و نجات در سطح کشور فعال است، گفت: نیازمند ایجاد ۶۰۰ پایگاه امداد و نجات دیگر در کشور هستیم.

وی لزوم توسعه فرهنگ ترافیک کشور را مورد تأکید قرارداد و افزود: متأسفانه توجه نکردن به فرهنگ ترافیک در کشور چالش‌های اجتماعی زیادی را در ایران به همراه داشته است.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با علی اصغر پیوندی، هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و استانداری زنجان از تلگرام

🔻 «ساعت صفر» به نام هلال احمر به کام پیوندی!

🔹در حالی که این روزها حواشی سازمان هلال احمر در رسانه‌ها به جد مطرح است و گمانه زنی‌ها درباره احتمال تغییرات در این نهاد مهم وجود دارد برنامه تلویزیونی «ساعت صفر» که در یکی از ساعات پرمخاطب سیما پخش می‌شود و باید به نوعی انعکاس دهنده خدمات و دستاوردهای این سازمان داوطلب محور باشد به نوعی به فیلم تبلیغاتی علی اصغر پیوندی رئیس این سازمان تبدیل شده است.

🔹 به طور مثال در برنامه ۱۴ دقیقه‌ای روز گذشته ساعت صفر که از شبکه ۱سیما پخش شد بیش از ۶ دقیقه تصویر پیوندی پخش شد. همچنین نام و عنوان رئیس جمعیت ١٤ بار به اشکال مختلف ذکر شد یعنی به صورت میانگین هر یک دقیقه یک بار اسم و سمت ایشان اعلام مى شود که اقدامی خلاف عرف یک کار رسانه‌ای است و نشان از یک محصول کاملا سفارشی دارد.

🔹آیا این اثر سفارشی که قطعا با بودجه‌ای سنگین ساخته و پخش شده به جای تمرکز بر پخش نام و تصویر رئیس جمعیت مقداری هم به سراغ هزاران نیروی با اخلاص و گمنام این جمعیت می‌رفت که بدون هیچ چشم داشتی در انواع خطرها پیشگام کمک به مردم آسیب دیده هستند. /اصلاحات‌پرس


در ادامه بخوانید

غول نبردهای آبی - خاکی ارتش آمریکا هم حریف سپاه نشد/ راز پیام دروغ USS Boxer به کاخ سفید +عکس و فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
تا این که ناگهان پنج شنبه شب، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا با خوشحالی ادعا کرد که یک پهپاد ایرانی که به ناو آمریکایی USS Boxer نزدیک شده بود سرنگون شده است. چندین کشور در دنیا مثل استرالیا، اسپانیا، فرانسه و چین از جمله دارندگان این نوع از شناورها به حساب می‌آیند. خدمه استاندارد این ناو در حدود ۱۲۰۰ نفر است و می‌تواند تا حدود ۱۶۸۷ نفر تفنگدار دریایی را نیز با خود حمل کند. این ناو در تاریخ ۱۱ فوریه سال ۱۹۹۵ میلادی وارد خدمت و در مجموع ۸ فروند از این ناوها برای نیروی دریایی آمریکا ساخته شده است. ناو USS Boxerاین ناو میتواند علاوه بر قوای مسلح و تجهیزات زرهی، انواع بالگرد‌های ترابری و تهاجمی و نوع عمود پرواز جنگنده نسل پنجم اف ۳۵ را حمل کند.

انتشار فایل صوتی عملیات توقیف نفت‌کش بریتانیایی/ تایید روایت ایران

ایلناایلنا1 روز قبل
بخشی از گفت‌وگوهای رادیویی نیروهای سپاه پاسداران و ناو جنگی اچ‌ام‌اس مونتروز بریتانیا و نفتکش این کشور منتشر شد. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ‌ بخشی از گفت‌وگوهای رادیویی نیروهای سپاه پاسداران و ناو جنگی اچ‌ام‌اس مونتروز بریتانیا و نفتکش این کشور از سوی شرکت دریال گلوبال منتشر شده است. در این فایل نیروهای سپاه پاسداران به خدمه این نفتکش توصیه می‌کنند که چنانچه مسیر خود را «۳۶۰ درجه» عوض کنند آسیبی به آن‌ها وارد نخواهد شد. در بخشی از این مکالمات رادیویی ناو جنگی اچ‌ام‌اس مونتروز خطاب به نیروهای سپاه پاسداران می‌گوید: «این کشتی جنگی اف۲۳۶ است. لطفا تاکید کنید که بنا ندارید با ورود به عرشه این نفتکش قوانین بین‌المللی را زیر پا بگذارید.» نیروهای سپاه در پاسخ می‌گویند که خواهان بازرسی از نفتکش به دلایل امنیتی هستند و قصدی برای رویارویی ندارند.

انهدام شبکه جاسوسی سیا در ایران

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات، این وزارتخانه ۱۷ نفر از جاسوسان حرفه‌ای نظام سلطه را که به صورت سلولی و انفرادی فعالیت داشتند در سال ۹۷ دستگیر کرد. صدور یا تمدید ویزای آمریکا، استخدام متخصصان ایرانی، تأمین تجهیزات، مراجعه مستقیم به طعمه‌ها در حاشیه همایش‌های علمی خارج از کشور و ارسال ایمیل و پیام از طریق شبکه‌های اجتماعی از جمله روش‌های سرویس اطلاعاتی امریکا برای جذب جاسوسان بوده است. سرویس اطلاعاتی سیا آموزش برقراری ارتباطات امن از داخل کشور با خارج به وسیله ابزار‌های مخصوص جاسوسی، استفاده از ناقل برای انتقال ابزار امن و تجهیزات فوق پیشرفته جاسوسی به داخل کشور، ارسال مدارک هویتی جعلی، طراحی خط خروج اضطراری و آموزش ویژه ضد بازجویی را برای حفظ و مراقبت از جاسوسان خود در نظر گرفته بود که هیچکدام از چشمان تیزبین جامعه اطلاعاتی کشور پنهان نماند. اکنون با تبادل سرنخ‌های اطلاعاتی دریافتی از شبکه جاسوسی سیا با متحدین اطلاعاتی، شکست جهانی دوباره‌ای در انتظار امریکاست. همچنین سوءاستفاده عناصر سیا از برخی کشور‌های اروپایی و آسیایی برای ارتباط با منابع که با اطلاع قبلی سرویس‌های اطلاعاتی این کشور‌ها انجام می‌شود از نظر وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دور نخواهد ماند و به طور قطع مسئولیت این امور بر عهده این کشور‌ها خواهد بود.

اولین مصاحبه تصویری با طلبه ناهی منکر مشکین دشتی / صندلی را روی سرم خرد کردند! +فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، امیر دهقان حسن‌زاده طلبه جوان مشکین دشتی (استان البرز) پنجشنبه شب در میدان خوشنام مشکین دشت در مقابل یک بستی فروشی به ۶ پسر و سه دختر که در حالت طبیعی نبودند و پوشش و رفتارهای نامناسبی داشتند، با توجه به حضور خانواده‌ها در آن منطقه تذکر زبانی داد تا کمی رعایت کنند اما با حمله آنان مواجه شد و مورد ضرب و شتم شدید و مجروحیت از ناحیه سر قرار گرفت. مشروح ماجرا را میتوانید از زبان این طلبه ناهی منکر در ویدئو زیر مشاهده کنید. انتهای پیام/وضعیت طلبه ناهی منکر کرجی

وقتی یک فیلم امنیت ملی را به خطر می‌اندازد!

الفالف1 روز قبل
وقتی یک فیلم امنیت ملی را به خطر می‌اندازد! گروه فرهنگی الف، ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۹ ۳۹۸۰۴۳۰۱۳۹رضا زهتابچیان، کارگردان فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» در واکنش به ۵ ماه کش و قوس اکران این فیلم، با انتشار سکانسی کنایه‌آمیز از فیلمش در اینستاگرام، نوشت: وقتی یک فیلم، امنیت ملی را به خطر می‌اندازد!

کاهش قیمت دلاری که دستاورد آن تنها گرانی بود!

مهرمهر1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر