1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در گرو توسعه زیرساخت‌ها است

اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در گرو توسعه زیرساخت‌ها است

خبرگزاری مهر |
زنجان - استاندار زنجان گفت: اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام استان زنجان در گرو توسعه زیرساخت‌های این منطقه است.

به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌الله حقیقی شامگاه شنبه در دیدار با رئیس سازمان جمعیت هلال‌احمر گفت: جمعیت هلال‌احمر این استان کارهای خوبی انجام داده و زنجان تنها استان در شعاع ۴۰۰ کیلومتری است که به ۵۰ درصد جمعیت کشور و۸۰ درصد امکانات کشور دسترسی دارد.

وی اظهار کرد: حتی دولت نیز به این مهم توجه دارد که استان زنجان مرکز لجستیک استان‌های غربی کشور شود و برنامه‌ریزی‌های لازم برای تحقق این امر در حال انجام است.

حقیقی افزود: بیش از هزار پروژه نیمه‌تمام در استان زنجان وجود دارد که با اقدامات صورت گرفته، ۴۰ پروژه محوری انتخاب شده است که بی‌تردید گشایش خوبی را برای توسعه استان زنجان فراهم خواهد کرد.

وی گفت: طی سه ماه گذشته با رایزنی وزرای هیئت دولت، برنامه‌ریزی‌های لازم برای بهره‌برداری و اتمام پروژه‌ها انجام‌شده است و برای نتیجه‌بخش بودن آن باید زیرساخت‌های استان بیش از گذشته توسعه یابد.

استاندار زنجان ادامه داد: نقشه راه منسجمی برای این استان فراهم‌شده و برای ایام عید نوروز نیز تغییراتی ایجادشده و به همین منظور برای هر مسافر ورودی اپلیکیشنی حاوی اطلاعات زنجان برای نصب بر روی موبایل فراهم‌شده است.

حقیقی افزود: ۷۰ درصد تولید لوازم فشار برق کشور در استان زنجان انجام می‌گیرد و به لحاظ فناوری اطلاعات نیز حرفی برای گفتن دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر