1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
بیانیه گام دوم انقلاب با وحدت و همراهی مردم محقق خواهد شد

بیانیه گام دوم انقلاب با وحدت و همراهی مردم محقق خواهد شد

خبرگزاری مهر |
زنجان-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: گام اول انقلاب را با سلامتی و با همراهی ملت پشت سر گذاشتیم و بیانیه گام دوم انقلاب هم با وحدت و همراهی مردم محقق خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله علی خاتمی شامگاه شنبه در دیدار با رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور در محل دفتر امام‌جمعه زنجان، بابیان اینکه برنامه ریزیها برای عید نوروزظرافت بیشتری دارد، افزود: در این ایام مسافرت هابه صورت قابل‌توجهی افزایش می‌یابد و در این میان امداد گران هلال احمر علاوه بر اینکه امدادرسانی می‌کنند کارهای فرهنگی هم انجام می‌دهند.

وی اظهار کرد: تسکین آلام توسط امداد گران اتفاق می‌افتد و این خود عبادت و خدمت است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان گفت: کارهای خوب و ارزشمندی توسط امداد گران هلال‌احمر انجام می‌شود و در شادی‌های مردم هم شریک هستند و این برای مردم خاطره شیرینی است.

خاتمی بابیان اینکه امکانات و زیرساخت‌های کشور با چهل سال قبل فرق کرده است، تأکید کرد: قبل از انقلاب امکانات خوبی در سطح کشور و به تبع در استان زنجان وجود نداشت و تنها یک روستا در استان زنجان برق‌دار بود ولی امروز تمام روستاهای استان برق‌دار هستند.

وی افزود: امروز ۹۰ درصد جاده‌های روستایی استان زنجان آسفالت شده و خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران در همه حوزه‌ها مقتدر وخودکفا شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان بابیان اینکه در حوزه بهداشت و درمان و آموزش توفیقات خوبی کسب‌شده است، ابراز کرد: خوشبختانه مدیریت جمعیت هلال احمر کارهای خوبی در بحث امداد و نجات استان زنجان انجام داده و انسجام خوبی در هلال‌احمر زنجان وجود دارد و این امر باعث می‌شود کارها خوب جلو برود.

خاتمی یاد آور شد: ظرفیت امداد هوایی در استان زنجان ایجادشده و این برای استان یک ظرفیت خوب و مهمی است.

وی بابیان اینکه ایران از قدرت منطقه‌ای به قدرت جهانی تبدیل‌شده است، گفت: خوشبختانه این مهم با ایستاده گی و ولایتمداری ملت بزرگ ایران محقق شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان با بین اینکه گام اول انقلاب را با سلامتی و با همراهی ملت پشت سر گذاشتیم، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب هم به امید خدا سپری خواهد شد و تحقق این امر مهم نیازمند همراهی مردم و وحدت است.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و گام دوم انقلاب از تلگرام

📸در توصیه‌های ۸ گانه رهبر انقلاب به رئیس جدید قوه قضائیه تاکید شد: تحول دستگاه عدالت در گام دوم انقلاب


📷 آخرین #گردهمایی

مدیران تبلیغات اسلامی شهرهای استان در سال ۹۷

🔹 حجت الاسلام #شکریان: باشکوه ترکردن مراسم اعتکاف، گام عملی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.


🔶 «گام دوم انقلاب اسلامی» برنامه درسی می‌شود

🔹 «گام دوم انقلاب اسلامی» به عنوان جدیدترین درس آموزشی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر شد. /ایسنا


🔻بیانیه رهبر انقلاب با عنوان «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران منتشر شد

🔹 در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، رهبر انقلاب با صدور «بیانیه‌ گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.

🔹 بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.

متن کامل بیانیه:


♨️از سوی رهبر انقلاب صادر شد

📝نسخه PDF بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران به ویژه جوانان

🔹در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، رهبر انقلاب با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ی این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.

🔹بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.

🔹این گام دوم، انقلاب را به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای ظهور است نزدیک خواهد کرد.

====


♨️ در روزهای آینده بیانیه تفصیلی رهبر انقلاب در تبیین «گام دوم» انقلاب اسلامی منتشر خواهد شد.

====


نظرها

اخبار بیشتر