1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها

چگونه در ایران از نتفلیکس استفاده کنیم؟

خبرگزاری برترین‌ها |
همه ما کم و بیش با فعالیت شرکت نتفلیکس آشنایی داریم. این شرکت چند سالی است که به مشهورترین شبکه تولید، جمع‌آوری و پخش آثار سینمایی و تلویزیونی تبدیل شده است.

برترین‌ها - سهیل بالینی: همه ما کم و بیش با فعالیت شرکت نتفلیکس آشنایی داریم. این شرکت چند سالی است که به مشهورترین شبکه تولید، جمع‌آوری و پخش آثار سینمایی و تلویزیونی تبدیل شده است. با استفاده از وب‌سایت و یا اپلیکیشن نتفلیکس می‌توانید تمامی برنامه‌های موردعلاقه خود را در یک جا و با پرداختی ماهیانه، در اختیار داشته باشید.

چگونه در ایران از نتفلیکس استفاده کنیم؟ - 2

پرداخت‌های نتفلیکس (Netflix) از ماهیانه ۸ دلار آغاز می‌شود و طرح‌های پیشرفته‌تر تا ماهیانه ۱۶ دلار افزایش می‌یابد. این مبلغ برای یک کاربر خارج از ایران بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. با پرداخت این مبلغ ناچیز کاربر می‌تواند به یک مجموعه کامل از فیلم‌های سینمایی و سریال دسترسی داشته باشد. البته در نظر داشته باشید که سریال‌های شرکت‌های بزرگی مثل HBO و Amazon به‌ندرت روی شبکه اینترنتی نتفلیکس قرار می‌گیرد. این دو غول سینمایی و فناوری، به شبکه نتفلیکس نگاهی رقابتی دارند.

استفاده از نتفلیکس به صورت قانونی

استفاده از نتفلیکس در ایران و آن هم به صورت قانونی بسیار مشکل است. در حقیقت اگر به نحوی بتوانید به وب‌سایت نتفلیکس دسترسی داشته باشید و از محدودیت‌های داخلی بگذرید، این نتفلیکس است که به شما به‌عنوان یک کاربر ایرانی اجازه استفاده از این سیستم را نمی‌دهد.

از سوی دیگر پرداخت ماهیانه ۸ تا ۱۶ دلاری نتفلیکس ممکن است برای کاربران خارج از ایران ناچیز باشد، اما با مقایسه قیمت دلار در ایران متوجه می‌شویم که مبلغی بسیار زیاد را باید برای مشاهده و لذت بردن از فیلم‌ها و سریال‌های محبوبمان هزینه کنیم.

این موضوع البته تنها در مورد شرکت نتفلیکس صادق نیست و هردو شرکت آمازون و اچ‌بی‌او نیز محدودیت‌هایی مشابه دارند. در هر صورت اگر به پرداخت قانونی به این سه شرکت علاقه دارید، باید پیش از شروع کار، از یک حساب بانکی اینترنتی و بین‌المللی مثل PayPal و VisaCard بهره ببرید. شرکت‌هایی در ایران هستند که با هزینه‌هایی کم و بیش زیاد، این حساب‌های بانکی را برای شما راه‌اندازی کنند.

دانلود رایگان از نتفلیکس

استفاده غیرقانونی از محصولات دیجیتال بین‌المللی در کشورهای دیگر می‌تواند کاربر را سال‌ها به زندان بفرستد. اما ما در ایران و با توجه به شرایط موجود، به استفاده غیرقانونی از برنامه‌ها، وب‌سایت‌ها و حتی سیستم‌عامل‌های مختلف عادت کرده‌ایم.

بیشتر کاربران ایرانی سال‌ها است که از نسخه‌های غیرقانونی ویندوز استفاده می‌کنند. شرایطی که البته تقصیری را به سمت کاربر ایرانی نشانه نمی‌گیرد. ما در ایران وفق پذیری با شرایط شرکت‌های تولید کننده فناوری را یاد گرفته‌ایم و نتفلیکس، اچ‌بی‌او و آمازون نیز از این موضوع مستثنا نیستند.

ساده‌ترین راه برای دانلود محصولات نتفلیکس، استفاده از شبکه زیر زمینی تورنت است. تورنت‌ها فایل‌هایی هستند که به‌صورت غیرقانونی بین کاربران جابه‌جا می‌شوند. تورنت‌ها سرور مشخصی ندارند بلکه این کاربران هستند که فایل‌ها را میزبانی و منتقل می‌کنند. باید به این موضوع اشاره کنیم که استفاده از فایل‌های تورنت چندان امن نیست و ممکن است کامپیوتر شما را دچار مشکلاتی بکند.

چگونه در ایران از نتفلیکس استفاده کنیم؟ - 13

برای استفاده از سیستم تورنت باید از یک اپلیکیشن دانلود تورنت استفاده کنید. این برنامه‌ها در همه سیستم‌عامل‌های موجود، وجود دارند. دانلود فایل‌های تورنت حتی با استفاده از گوشی‌های هوشمند نیز ممکن است. پس از دانلود برنامه تنها لازم است در گوگل و در انتهای نام و عبارت مورد جستجو، از واژه Torrent استفاده کنید. پس از انجام این کار با ده‌ها وب‌سایت ارائه کننده فایل‌های تورنت روبرو می‌شوید.

وب‌سایت‌های ایرانی زیادی هستند که فایل‌های تورنت را از اینترنت دانلود کرده و با قیمتی کم و معمولا حق عضویت ماهانه، به فروش می‌رسانند. این وب‌سایت‌ها آخرین گزینه کاربران ایرانی برای دانلود فیلم و سریال از نتفلیکس هستند.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با نتفلیکس، دانلود رایگان از نتفلیکس، ترفند، ترفند‌های کامپیوتری و تکنولوزی از تلگرام

واکنش محسن ترکی به صحبت‌های قلعه نویی:

دوره اینکه یک نفر فکر کند یک زمانی فوتبالیست بوده و می‌تواند مربی قابلی هم باشد و همچنین با هوچی‌گری و یکسری مسائل عناوینی به دست آورد، گذشته است، تکنولوژی وارد فوتبال شده است و اگر کسی می‌خواهد موفق باشد، باید خودش را قوی کند و با فراگیری علم و دانش و سعی و تلاش به موفقیت برسد

اگر یک زمانی می‌شد که با هوچی‌گیری و مسائل حاشیه‌ای یکسری عناوین جعلی کسب شود، دوران این مسائل گذشته است. به قلعه‌نویی می‌گویم که من هم مدارک دارم و اگر لازم باشد، به وقتش رو می‌کنم


کیسه کشا از سوزش حضور پرتعداد پرسپولیسی‌ها میگن اعتراض هوادارای پرسپولیس هماهنگ شده و با دستور مدیران باشگاست

درحالی که این ترفند خودشونه و بازیکناشون با دستور باشگاه اعتصاب و هواداراشون تجمع میکنن، ما نمیگیم بلکه صحبت‌های روشن اسطورشونه!


📝📝📝۵ ایده‌ای که مردم فکر می‌کردند اشتباه است، اما خلاف آن ثابت شد

✅علم و دانش، قدرت تغییر جهان را دارد، هرچند روشنگری راه آسانی نیست؛ چراکه در بسیاری از بزنگاه‌های تاریخی، ‌ طرفداران ایده‌های انقلابی با مخالفت‌ها و انتقادهای زیادی مواجه شده‌اند. نمونه‌ی این موضوع را می‌توان در پنج رویداد تاریخی مشاهده کرد که در زمان خود احمقانه یا غیرممکن به نظر می‌رسیدند؛ اما اکنون صحت آن‌ها به اثبات رسیده است..

افق رویداد (علمی، فلسفی)

ادامه مطلب: 👇👇👇

https: //goo. gl/ib۷s۵y


امشب گل سرخ باغ دین می‌آید

فرزند امیرالمومنین می‌آید

تبریک که ماه برج حکمت باقر

در خانه زین‌العابدین می‌آید

میلاد با سعادت امام محمدباقر؛ فخر علم و دانش و شکافنده علوم عالم مبارک باد🌹


🌀رشد نمایی هزینه‌های تحقیق و توسعه شرکت‌های بزرگ فناوری..

💰شرکت بزرگ بودن خوب است، اما بزرگ ماندن، نیازمند سرمایه گذاری بالا در تحقیق و توسعه است. /ترفند مدیریت


نظرها

اخبار بیشتر