نشست «لزوم اخلاقی چه لزومی است؟» برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
نشست «لزوم اخلاقی چه لزومی است؟» برگزار می‌شود

نشست «لزوم اخلاقی چه لزومی است؟» برگزار می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
نشست «لزوم اخلاقی چه لزومی است؟» با ارائه مجتبی مصباح امروز در مجمع عالی حکمت اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، به همت گروه علمی فلسفه اخلاق مجمع عالی حکمت اسلامی نشست «لزوم اخلاقی چه لزومی است؟» با ارائه حجت الاسلام والمسلمین مجتبی مصباح برگزار می‌شود.

این نشست عصر امروز یکشنبه ۲۶ اسفندماه از ساعت ۱۹:۳۰ در مجمع عالی حکمت اسلامی واقع در قم، خیابان ۱۹ دی، کوچه ۱۰، فرعی اول، سمت چپ برپا می‌شود.

در خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با مجتبی مصباح یزدی، اخلاق و مجمع عالی حکمت اسلامی از تلگرام

🔵در جلسه کمیته اخلاق چه گذشت؟

🔹امیر حسین فتحی، علی خطیر و گادوین منشا با حضور در جلسه کمیته اخلاق به خوبی از حق استقلال و خود دفاع کرده و فیلم و مستندات لازم را به کمیته اخلاق ارائه کردند‌

🔻در این فیلم کاملا مشخص بود که منشا مورد تعرض یک تماشاگر نما قرار گرفته است و مستندات کامل سبب لغو محرومیت او شد/صمدی


🔵 #رسمی؛ منشا بخشیده شد

🔹در پی حضور گادوین منشا بازیکن باشگاه استقلال در کمیته اخلاق و ارائه توضیحات همچنین مدارک و مستندات لازم از سوی نامبرده دستور موقت کمیته اخلاق درباره این بازیکن لغو شد.


🔵حقیقی و معاون‌ استقلال به کمیته اخلاق رفتند.

🔹با توجه به اتفاقات و درگیری رخ داده میان علیرضا حقیقی و علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال در نهایت کمیته اخلاق حقیقی را از حضور در میادین فوتبال تا اطلاع ثانوی محروم کرد.

🔹با این وجود حقیقی و خطیر امروز در کمیته اخلاق حضور پیدا کردند و دفاعیات لازم خود را به این کمیته ارائه دادند.


کمیته اخلاق بیدار باش!

امروز دو تیم‌ خصوصی که یک‌ مالک دارند و کسی هم جرات حرف زدن به آنها ندارد با هم بازی میکنند!

کمیته اخلاق باید دقیقا در این بازی به جای دو چشم هزار‌چشم داشته باشد. چه قبل از بازی و حتی روزهای قبل آن و چه امروز!

کوچکترین اتفاقی در این بازی مشکوک خواهد بود و همه هواداران فوتبال جزئیات را رصد میکنند. کمیته اخلاق، لطفا بیدار باشید!


حضور نامحسوس کمیته اخلاق در بازی‌های لیگ

با درخواست سازمان لیگ فوتبال جهت نظارت مقرر گردید تا نمایندگان کمیته اخلاق به طور نامحسوس در بازی‌های لیگ‌های فوتبال حضور داشته باشند.


🔵منشا فردا به کمیته اخلاق می‌رود

🔹به‌دنبال دستور موقت محرومیت گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال #استقلال از فعالیت‌های ورزشی توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، قرار بود این بازیکن امروز راهی کمیته اخلاق شود، اما این جلسه به فردا موکول شد.

🔹منشا فردا همراه امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در جلسه کمیته اخلاق شرکت کرده تا در رابطه با درگیری‌اش با یک هوادار در اهواز، توضیحاتش را ارائه دهد.


در ادامه بخوانید

فیلم | اثر جدید سالار عقیلی با شعر سید عبدالجواد موسوی

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
تسنیمتسنیم16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، آئین بزرگداشت شهید رضا ایزدی، غواص شهید علی نبوی و شهید مصطفی ایزدی از شهدای دفاع مقدس در اهواز برگزار شد. در این برنامه اقشار مختلف مردم یاد و خاطره شهدای گلگون کفن به ویژه شهید رضا ایزدی، غواص شهید علی نبوی و شهید مصطفی ایزدی از شهدای دفاع مقدس را گرامی داشتند. آئین بزرگداشت شهید رضا ایزدی، غواص شهید علی نبوی و شهید مصطفی ایزدی از شهدای دفاع مقدس در مسجد خضر نبی (ع) اهواز، واقع در کوی جمهوری اسلامی (آخراسفالت)، خیابان شریعتی، بعد از ۱۶متری اول شهید حیدری نژاد، خیابان نشان برگزار شد که جمعی از رزمندگان اسلام و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس در آن شرکت کردند. شهید رضا ایزدی و شهید مصطفی ایزدی نیز از رزمندگان گردان کربلا هستند که پس از حضور در جبهه در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیدند. شهرستان اهواز شهدای زیادی را تقدیم اسلام کرد که شهید قاسم بلند، شهید محمد فرجادی، شهید مصطفی سالک، شهید حسین خادی، شهید مسعود خواجه، شهید ناصر طالب ناصرپور، شهید محمد وزیرپور، شهید رحیم طویری، شهید عبدالرضا باوی، شهید قاضی نواصری، شهید علی حمیداوی، شهید هادی مروانی، شهید عباس شاه‌وردی، شهید عباس حزباپور، شهید عباس حزبه، شهید رضا ایزدی، غواص شهید علی نبوی و شهید مصطفی ایزدی از جمله آنها هستند.

برگزاری نمایشگاه الکامپ

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
سینماپرسسینماپرس4 ساعت قبل
سینماپرس: جواد افشار با اشاره به اهمیت ساخت آثار مستند در تلویزیون تأکید کرد مستندسازی خاکریز اول تولیدات سینمایی و تلویزیونی است. به گزارش سینماپرس، جواد افشار کارگردان که اخیرا سریال «گاندو» را روی آنتن شبکه سوم سیما داشت، درباره اهمیت مستندهای تلویزیونی به مهر گفت: تأثیرگذاری مستندهای تلویزیونی بر ساخت آثار بلند سینمایی و تلویزیونی غیرقابل‌انکار است. در نگارش یک فیلمنامه و تولید یک سریال تلویزیونی، مستندهایی که در آن موضوع ساخته شده‌اند، می‌توانند راهگشا بوده و به تخیل نویسنده و کارگردان کمک کنند. آن‌ها با ساخت مستندهای جذاب و پرمحتوا، خودشان جریان ساز می‌شوند علاوه بر این، به‌نوعی خاکریز اول تولیدات بزرگ تلویزیونی نیز محسوب می‌شوند. وی تأکید کرد: جشنواره مستند می‌تواند فرایند انتقال سوژه از سینمای مستند به سینمای داستانی را تقویت کند.
خبر فوریخبر فوری5 ساعت قبل
عدم پخش مجموعه «گیله‌وا» در موعد مقرر این شائبه را ایجاد کرد که شاید این موضوع به دلیل بازی ستاره اسکندری در سریال باشد. مینی سریال «گیله‌وا» به کارگردانی اردلان عاشوری یکی از تولیدات سازمان هنری رسانه‌ای اوج بوده که بر اساس اطلاع رسانی قبلی قرار بود بعد از پخش سریال گاندو، از شبکه سه سیما پخش شود. با توجه به حواشی پیش‌آمده برای ستاره اسکندری، این طور به نظر می‌رسد که پخش «گیله وا» به دلیل حضور این بازیگر عقب افتاده است. امیر بنان (تهیه‌کننده سریال گیله‌وا) درباره عدم پخش این سریال گفت: نمی‌دانم دلیل پخش نشدن این سریال چه چیزی است. وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا پخش نشدن سریال به حواشی ستاره اسکندری در مدت اخیر مرتبط است، گفت: بعد از پخش نشدن سریال، دلیل آن را پیگیری کردیم ولی مسئله‌ای را به عنوان عامل اصلی به ما اعلام نکرده‌اند.

پای صحبت‌های حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر