عکس/ اسکی بازی رئیس جمهور فرانسه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
عکس/ اسکی بازی رئیس جمهور فرانسه

عکس/ اسکی بازی رئیس جمهور فرانسه

انتخابخبرگزاری انتخاب |
در حالی که مردم هجدهمین هفته اعتراضی ضد دولتی را برگزار می کردند امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه مشغول اسکی بازی بود.
عکس/ اسکی بازی رئیس جمهور فرانسه - 0عکس/ اسکی بازی رئیس جمهور فرانسه - 1عکس/ اسکی بازی رئیس جمهور فرانسه - 2عکس/ اسکی بازی رئیس جمهور فرانسه - 3عکس/ اسکی بازی رئیس جمهور فرانسه - 4

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با امانوئل مکرون، اسکی و فرانسه از تلگرام

🔵 اصلاحات در اروپا؛ طرح پیشنهادی کرامپ کارن‌باوئر

رئیس حزب دمکرات مسیحی آلمان با انتشار یادداشتی به طرح اصلاحات جامع امانوئل مکرون واکنش نشان داد. خانم کارن‌باوئر، اتحادیه را نیازمند انعطاف‌پذیری و حذف بوروکراسی می‌داند و پیشنهاد تشکیل یک شورای امنیت اروپایی را می‌دهد.

دولت آلمان در روزهای گذشته نسبت به پیشنهادهای رئیس جمهوری فرانسه برای برون رفت اتحادیه اروپا از بحران خویشتندار مانده بود.


🔵 دعوت امانوئل مکرون از نسرین ستوده برای حضور در گروه هفت

همسر نسرین ستوده دعوتنامه رئیس جمهوری فرانسه برای حضور این وکیل مدافع حقوق بشر در گروه «جی هفت» را منتشر کرد. هم‌زمان ستوده در معرض خطر محکومیت جدیدی با حبس درازمدت قرار دارد.

روز پنجشنبه، ۱۶ اسفند (۷ مارس) رضا خندان، همسر حقوق‌دان در بند نسرین ستوده در فیس‌بوک اعلام کرد که وکیل قانونی سفارت فرانسه در تهران در آستانه‌ روز جهانی زن دعوتنامه‌ امانوئل مکرون برای عضویت ستوده در هیات‌ مشورتی گروه «جی ٧» برای بهبود وضعیت زنان در حوزه‌هایی مانند مبارزه با خشونت علیه زنان، ترویج تحصیل دختران و کارآفرینی زنان را به او تحویل داده است.


🔵 مکرون از نسرین ستوده برای عضویت در شورای مشورتی برابری جنسیتی دعوت کرد

رییس‌جمهوری فرانسه از نسرین ستوده دعوت کرده است، برای بهبود وضعیت زنان به عضویت شورای مشورتی برابری جنسیتی گروه ۷ درآید.

نامه امانوئل مکرون مبنی بر این درخواست از نسرین ستوده را وکیل سفارت فرانسه در تهران به رضا خندان، همسر این وکیل و مدافع حقوق بشر داده است.

شورای مشورتی برابری جنسیتی گروه ٧ در سال ۲۰۱۸ به ریاست دوره‌ای کانادا تشکیل شد. در سال جاری میلادی فرانسه ریاست دوره‌ای گروه ٧ را برعهده دارد.

https: //bit. ly/۲Hj۰۷UE

📌خبرهای مهم روز را در لینک زیر دنبال کنید

https: //bit. ly/۲HlMVhH


⭕️ شانزدهمین شنبه اعتراضی جلیقه‌‌زردهای فرانسه

شمار زیادی از جلیقه‌زردهای فرانسه در شانزدهمین شنبه متوالی نیز به خیابان‌ها آمده و به اعتراضات خود ادامه دادند.

به گزارش خبرگزاری آلمان، صدها نفر در پاریس از طاق نصرت راهپیمایی خود را آغاز کرده و مسافتی ۱۲ کیلومتری را در پایتخت فرانسه پیمودند.

در شهرهای دیگر مانند نانت و بوردو نیز راهپیمایی اعتراضی برگزار شد. تظاهرات جلیقه‌زردها در نوامبر سال گذشته در اعتراض به گران شدن قیمت بنزین آغاز شد، اما بعد سمت و سویی سیاسی پیدا کرد و سیاست‌های دولت امانوئل مکرون را هدف گرفت.

https: //bit. ly/۲GTyCSd

📌 اخبار دویچه وله در اینجا:

https: //p. dw. com/p/۳ELnW


اعتراض‌های ضد دولتی به فرودگاه‌های فرانسه رسید

مخالفان تصمیم دولت امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه، درباره خصوصی سازی فرودگاه‌ها، روز شنبه در فرودگاه 'وارسی' پاریس تجمع کرده و خواستار تجدید نظر در تصمیم دولت شدند. /ایرنا


🔶 هزاران نفر در فرانسه علیه یهودستیزی به خیابان‌ها آمدند

موج گسترده یهود‌ستیزی و اهانت به گورهای یهودیان در فرانسه واکنش مردم و مسئولان فرانسه را در پی داشت. امانوئل مکرون از مقابله جدی با این اقدامات سخن گفت و هزاران نفر از مردم علیه یهودستیزی اقدام به برپایی تظاهرات کردند.

📌 متن کامل خبر را بخوانید:

t. me/iv?url=https: //p. dw. com/p/۳DjAi?maca=per-Red-Telegram&rhash=eda۹۶f۳۶fc۸۰e۰


در ادامه بخوانید

فیلمی که نشان می‌دهد پهپاد ایرانی سالم به پایگاه برگشته است

مهرمهر16 ساعت قبل
نیروی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تازگی فیلمی منتشر کرده که نشان می‌دهد پهپادی که امریکا ادعا می‌کرد ساقط شده است، کاملا سالم به پایگاه برگشته است.

فیلم | بازی میترا استاد در «اخراجی‌ها۳» و روایت رضا رویگری از نقش او

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
میترا استاد همسر دوم محمد علی نجفی که به دست وی به قتل رسید، بارها در فیلم‌های گوناگون نقش‌های کوتاه داشته است. یکی از این فیلم‌ها «اخراجی‌ها۳» بود که روایت آن را از زبان رضا رویگری می‌شنوید.

انتشار فیلم رصد ناو «باکسر» توسط پهپاد نیروی هوافضای سپاه/ یک دروغ دیگر در کارنامه ترامپ

الفالف1 روز قبل
گروه جهان الف، ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۰۶ ۳۹۸۰۴۲۹۰۰۵به گزارش فارس، در پی وعده داده شده برای ارائه تصاویر پهپادهای نیروی هوافضای سپاه از ناو آمریکایی «یو اس اس باکسر» که مدعی سرنگون کردن پهپاد ایران در روز پنج شنبه و در تنگه هرمز شده بود، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اولین تصاویر مرتبط با این ماجرا را برای اثبات این دروغ امریکایی رسانه‌ای کرد. بنا به این گزارش، با اشراف اطلاعاتی نیروهای مسلح، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی روز گذشته (پنجشنبه ۲۷/ ۴/ ۹۸) حین اجرای مأموریت‌های جاری، ورود ناوچه امریکایی «یو اس اس باکسر» و ۵ فروند شناور همراه را به طور کامل و از لحظه ورود به تنگه هرمز، به مدت سه ساعت تحت رصد کامل و نظارت دقیق داشته است و در این مدت پایگاههای پهپادی خودی، هیچ گونه اقدام غیرمتعارف و تهدید کننده‌ای از سوی نیروهای تروریستی آمریکا در ناو مذکور را ثبت و مشاهده نکرده‌اند. بر این اساس طرح ادعای سرنگونی پهپاد ایرانی در تنگه هرمز بدون ارائه هیچ سندی بیش از پیش دروغ و بی پایه و اساس بودن اظهارات مقامات آمریکایی در این خصوص را آشکار و اثبات کرد.

ورود نفتکش انگلیسی به لنگرگاه بندرعباس

مهرمهر16 ساعت قبل

فیلم | واکنش سید علی خمینی به مردمی که می‌خواهند دستش را ببوسند

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
درصد زیادی از زمانی که برای انتخاب خانه صرف می‌شود برای بررسی گزینه‌هایی است که اگر در ابتدا اطلاعاتی درباره آنها وجود داشته باشد احتمالا کسی برای بازدید از انها نمی‌رود. با اطلاعات موجود در آدرس بازدیدهای بهتری خواهید داشت زیرا در بررسی اولیه مورد پسند بوده و ارزش بازدید حضوری دارند.

وقوع تصادف‌ وحشتناک در اتوبان به دلیل سرعت دیوانه‌وار یک خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در آمریکا که با سرعت دیوانه‌واری در اتوبان در حال رانندگی بود با دو خودروی دیگر تصادف کرد. در این حادثه یک نفر مصدوم شد و به بیمارستان انتقال یافت. بیشتر بخوانید: تصادف شاخ به شاخ، عاقبت رانندگی جنون آمیز در لاین مخالف + فیلمانتهای پیام/برخورد وحشتناک دو خودرو در بزرگراه + فیلم

نظرها

اخبار بیشتر