میزبانی از بهار به روایت دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. فرهنگ
میزبانی از بهار به روایت دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی

میزبانی از بهار به روایت دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی

ایرناخبرگزاری ایرنا |
اراک - ایرنا - استان مرکزی واقع در قلب ایران با جاذبه های متعدد طبیعی، تاریخی و فرهنگی هر سال پذیرای گردشگران زیادی است و در ایام نوروز شمار قابل ملاحظه ای از مسافران در این خطه ماندگاری دارند.

به گزارش ایرنا، تاکنون بیش از ۲ هزار اثر تاریخی و فرهنگی در استان مرکزی شناسایی شده که ۸۷۳ اثر در فهرست اثار ملی به ثبت رسیده است.

بهره مندی از طبیعت مصفا، چشمه ساران و تالاب، اقلیم کویری و کوهستانی، جاذبه‌های مذهبی، تاریخی و مشاهیر متعدد، روستاهای دیدنی و جذاب و قالبیت‌های صنعتی و کشاورزی در کنار هم کلکسیونی از دیدنی‌ها را برای مسافران نوروزی ایجاد کرده و مسئولان و دستگاه‌های خدمات رسان متولی با آمادگی در تامین زیرساخت‌های رفاهی و خدماتی کوشش دارند در نوروز اوقات خوشی را برای هموطنانی که به این خطه سفر می‌کنند فراهم آورند.

استان مرکزی به دیار نخبگان ایران شهرت دارد و وجود چهار و ۵۰۰ نفر از فرهیختگان و افراد شهیر ایران زمین در سپهر این استان نشانگر اهمیت این خطه است و شمار زیادی از هموطنان با هدف آشنایی بیشتر با این قابلیت به سرزمین آفتاب و پایتخت مشاهیر ایران می‌آیند.

ستاد تسهیلات نوروزی استان مرکزی از ماه گذشته با حضور تمامی دستگاه‌های عضو تشکیل شده و پیش آمادگی و نیازهای استقبال از بهار در برنامه‌ای مدون توسط دستگاه‌های متولی در دست پیگیری است.

تشریح آمادگی و برنامه‌های دستگاه‌ها مسئول در این ستاد، مشکلات صنعت گردشگری استان، چشم انداز جذب گردشگر در استان تا سال ۱۴۰۴ وآخرین وضعیت آمادگی بهداشتی و فوریت‌های پزشکی سال در میزگرد ایرنا با حضور جمعی از اعضای ستاد تسهیلات نوروزی استان مورد بررسی قرار گرفت.

*** خدمت باکیفیت سرلوحه برنامه‌های ستاد تسهیلات نوروزی استان مرکزی است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی در این میزگرد گفت: ارایه خدمات باکیفیت و مطلوب به مسافران نوروزی اولویت ستاد تسهیلات سفر استان تعریف شده و در این راستا با تشکیل نشست‌های منظم دستورالعمل‌ها طراحی و اقدامات لازم برای خدمت رسانی بهینه به مسافران نوروزی ابلاغ شده است.

«حمید غیاثی» افزود: اقدامات اولیه و هماهنگی‌های لازم به همه دستگاه‌های عضو از جمله اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، اورژانس و هلال احمر انجام و سایر دستگاه‌های فعال صورت گرفته و فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها در هماهنگی با دستگاه‌های استانی، آذین بندی ورودی شهرها و استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی را در دستور کار دارند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: لیست کشیک بیمارستان‌ها، کلینیک‌های درمانی و مراکز خدماتی در این استان به ستاد خدمات نوروزی ارسال و مقرر شده است گزارش خدمات سفر به صورت روزانه در اختیار این ستاد قرار گیرد.

غیاثی افزود: پاکیزگی منظر شهری، شستشوی علایم رانندگی، خط کشی جاده‌ها و دپوی اقلام مورد نیاز جمعیت هلال احمر در نوروزگاه‌ها صورت گرفته و دستگاه‌های اجرایی شهرستان، مدیریت کلان استان و بدنه دولت با هماهنگی لازم در ستاد خدمات نوروز فعال هستند.

وی یادآور شد: در خصوص چهارشنبه آخر سال نیز هماهنگی لازم با ستاد فرماندهی انتظامی استان مرکزی، اورژانس و آتش نشانی برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی و خدمت رسانی به مردم در این روز انجام شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: وجود ۳۰ درصد مفاخر کشور در این استان و اقلیم چهار فصل منطقه ظرفیت مناسبی را برای جذب گردشگر در استان فراهم کرده است که اختصاص اعتبار و سرمایه گذاری برای شناسایی این ظرفت‌ها در آمدزایی و اشتغال برای استان را به همراه دارد.

***ضعف اطلاع رسانی مهمترین مشکل پیش روی صنعت گردشگری استان مرکزی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی نیز در این میزگرد گفت: گردشگری صنعتی فرابخشی است که می‌طلبد در استان و کشور به آن توجه ویژه شود.

«علیرضا ایزدی» افزود: معرفی جاذبه‌ها و توسعه صنعت گردشگری و سفر استان مرکزی با یکهزار و ۸۰۰ ابنیه و مکان تاریخی با ارزش به تنهایی از توان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خارج است و حفاظت و نگهداری از این مکان‌ها نیازمند همکاری تمامی دستگاه‌های استانی است.

وی ادامه داد: سهم استان مرکزی در گردشگری بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده در افق ۱۴۰۴ ۲۰ میلیون نفر گردشگر است که تحقق آن نیازمند توجه به واقعیت‌ها و رفع نقاط ضعف استان دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی ضعف تبلیغات و اطلاع رسانی را از مهمترین نقاط ضعف این استان برای رسیدن به پیش بینی‌های افق ۱۴۰۴ عنوان کرد و گفت: رفع این مشکل تنها با همکاری و همراهی رسانه‌ها و دستگاه‌های استان در حوزه اطلاع رسانی و تبلغات فراهم می‌شود.

ایزدی تبدیل مسافرت‌های عبوری را به گردشگران حرفه‌ای و ماندگار در استان مرکزی از برنامه‌های ستاد خدمات سفر استان دانست و افزود: تحقق این مهم در استان آسان نیست و باید در سایه سنجیدن واقعیت‌ها، آماده سازی بسترهای مناسب، تلاش و کار شبانه روزی محقق می‌شود.

وی ادامه داد: استان مرکزی در نقطه‌ای از کشور قرار دارد که اطراف آن ۳۰ میلیون جمعیت زندگی می‌کنند و باید استان تا افق ۱۴۰۴ سهم مناسبی از گردشگران داخلی و خارجی را در خود به وجود آورد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی خاطرنشان کرد: ۷۰۰ هزار گردشگر سالانه از غار قوری قلعه استان کرمانشاه بازدید می‌کنند در صورتی که به دلیل ضعف در تبلیغات و اطلاع رسانی غار نخجیر دلیجان تنها سالانه ۳۰۰ هزار نفر بازدید کننده دارد.

ایزدی تبلیغات را یکی از علوم و سرمایه‌های دنیای امروز دانست و خاطرنشان کرد: در کشور ما آنگونه که باید به تبلیغات اهمیت داده نمی‌شود که این یکی از مهمرین عوامل کاهش گردشگر در استان و کشور است.

وی ادامه داد: تنها نیایشگاه اشکانیان در کشور در خورهه شهرستان محلات قرار دارد که می‌توان با تبلیغات و اطلاع رسانی از این معبد به عنوان یک برند برای استان مرکزی استفاده کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی ارایه تصویری شاد‌تر و متفاوت‌تر از نوروز امسال نسبت به ایام نوروز سال‌های گذشته با برگزاری آیین‌های بومی و محلی در میادین شهرها را از برنامه‌های ستاد خدمات سفر نوروزی استان عنوان کرد.

ایزدی افزود: برگزاری نمایش عمومی آمادگی ستاد تسهیلات سفر استان برای شناسایی آثار ناملموس، بهره گیری از راهنماهای آموزش دیده بخش خصوصی در نقاط تاریخی و بهره گیری از اتوبوس‌های شهرگردی و استان گردی به صورت رایگان و آشنایی مردم و مسافران با آثار دیدنی استان از جمله برنامه‌های نوروزی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان است.

وی ادامه داد: در استقبال از بهار ۷۰ پوستر تبلیغاتی متفاوت و نقشه اطلاعات گردشگری شهرها برای افزایش حضور گردشگران در این نقاط تهیه و در ایام نوروز در ورودی نصب می‌شود.

*** خط کشی ۶۵۰ کیلومتر از جاده‌های استان مرکزی انجام شد

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی نیز در این نشست گفت: در آستانه سال نو ۶۵۰ کیلومتر از جاده‌های این استان شامل راه‌های اصلی و روستایی برای جلوگیری از حوادث احتمالی در ایام نوروز امسال خط کشی شده است.

«علیرضا اختری» افزود: تعمیر و نصب ۱۵۰ متر مربع تابلو اطلاعات، تعمیر ۲۵۰ متر مربع تابلو اطلاعاتی حوزه استحفاظی استان، تهیه و اجرای چهار هزار و ۵۰۰ علایم انتظامی، اخطاری و مسیرنما، نگهداری ۲۵۰ کیلومتر روشنایی‌های موجود استان، نصب ۴۰ دستگاه چراغ چشمک زن جدید و تعمیر بیش از ۴۰ درستگاه چراغ چشمک زن خراب و نصب ۱۰ عدد چراغ پلیس نما در جاده‌های از جمله اقدام‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای کاهش حوادث رانندگی در جاده‌های استان است.

وی ادامه داد: ایمن سازی بیش از ۲۰ دماغه ارتباطی خطرناک، کانالیزه کردن هفت پاسگاه پلیس راه، تعمیر و بازسازی بیش از ۶ کیلومتر حفاظ آسیب دیده در جاده‌های اراک- قم، اراک- بروجرد، دلیجان- اصفهان، و ساوه - تهران، اختصاص ۱۰ میلیارد ریال برای نگهداری پل‌های آبرو از دیگر اقدام‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی در سال جاری است که بر کیفیت سفرهای نوروزی می‌افزاید.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی خاطرنشان کرد: اختصاص سه هزار تن آسفالت گرم و سرد برای لکه گیری‌های دستی و چاله‌های مقطعی، بهسازی جاده‌های روستایی به میزان هشت هزار و ۵۰۰ میلیون ریال برای پیشگیری از حوادث احتمالی، لکه گیری جاده اراک- توره- بروجرد، لکه گیری جاده اراک- سلفچگان و برعکس، لکه گیری جاده قدیم ساوه- تهران و برعکس تا قبل از فرارسیدن ایام نوروز از جمله برنامه‌های این اداره کل است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

اختری گفت: ۸۰ هزار کیلومتر باند برفروبی و نمک پاشی از ابتدای فصل زمستان تا کنون در جاده‌های استان مرکزی توسط این اداره کل انجام شده و ۲۵ هزار تن مخلوط ماسه و نمک در طول این راه‌ها پخش شده و ۱۳ دستگاه راهدارخانه در محل اداره‌های شهرستانی، ۲۰ دستگاه راهدارخانه بین راهی در جاده‌های مواصلاتی و هشت دستگاه راهدارخانه سیار شامل اتاقک اسکان نیروهای راهداری و محل دپوی مخلوط ماسه و نمک وظیفه خدمت رسانی به مردم را در فصل زمستان برعهده داشتند که این خدمات تا پایان تعطیلات نوروزی تداوم دارد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی ادامه داد: ۳۱۵ نیروی راهداری در قالب ۵۷ گروه ثابت و سیار به همراه ۲۸۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری وظیفه پاکسازی و نمک پاشی جاده‌ها در طرح زمستانی را برعهده دارند.

***۱۰ ایستگاه سلامت استان مرکزی در خدمت مسافران نوروزی

رئیس اورژانس استان مرکزی نیز در این نشست گفت: در آستانه سال جدید هشت ایستگاه سلامت در شهرستان‌ها و ۲ ایستگاه در شهرستان اراک دایر شده و تا پایان تعطیلات وظیفه درمان سرپایی و خدمت رسانی به بیمارانی که نیاز به اعزام آمبولانس نیست را برعهده دارند.

«پریا بهرامی» افزود: طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی از ۲۸ اسفند ماهجاری تا ۱۷ فروردین ماه ادامه می‌یابد.

وی ادامه داد: ۲ نشست هماهنگی درون سازمانی و ۲ نشست برون سازمانی برای اجرای کارگروه بهداشت و سلامت نوروزی برگزار و هماهنگی‌های لازم با مراکز درمانی خصوصی و دولتی برای ارایه خدمات درمانی در این ایام انجام شده است.

رئیس اورژانس استان مرکزی خاطرنشان کرد: تعیین کشیک برای مراکز تصویر برداری و آزمایشگاه‌ها، اجرای طرح نظارت مشترک بر مراکز پخش مواد غذایی و رستوران‌ها و آماده باش اتوبوس آمبولانس و بالگرد برای ارایه خدمات به مصدومان حوادث رانندگی از دیگر اقدام‌های اورژانس این استان در ایام نوروز است.

بهرامی گفت: ۵۰ دستگاه آمبولانس در اورژانس استان مرکزی وجود دارد که ۳۵ دستگاه آن در تعطیلات نوروزی برای خدمات پیش بیمارستانی فعال است و ۱۵ دستگاه وظیفه پشتیبانی را برعهده دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری کاهش ۱۹ درصدی شمار مصدومان چهارشنبه سوری سال گذشته نسبت به سال قبل از آن در استان مرکزی گفت: در چهارشنبه آخر سال گذشته یک مورد قطع عضو و تعدادی مصدوم که از ناحیه سر و گردن توسط اورژانس استان به مراکز درمانی منتقل شدند که امید است امسال این مهم به حداقل ممکن برسد.

رئیس اورژانس استان مرکزی افزود: تعداد مصدومان در گروه سنی زیر ۲۰ سال و ۲۰ تا ۴۰ سال در چهارشنبه سوری پارسال نسبت به سال قبل از آن روند کاهشی و در گروه سنی بالای ۴۰ سال افزایشی بود.

وی خاطر نشان کرد: اجرای برنامه‌های آموزشی برای گروه سنی کودکان و نوجوانان در ۲۵ مدرسه استان و تربیت مربی با همکاری هلال احمر برای آگاه سازی مردم از حوادث چهارشنبه آخر سال از جمله برنامه‌های اورژانس استان برای کاهش تعداد مصدومان این روز است.

*** ۲۱ پایگاه ثابت و سیار هلال احمر استان مرکزی در طرح نوروزی وظیفه خدمت رسانی به مسافران را برعهده دارند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی نیز در این میزگرد گفت: ۱۲ پایگاه ثابت و هشت پایگاه سیار در جاده‌های استان مرکزی و یک پایگاه موقت مستقر در ابراهیم آباد شهرستان اراک وظیفه خدمت رسانی به مسافران و مصدومان حوادث رانندگی در ایام نوروز را برعهده دارند.

«محمد محمدی» افزود: طرح ملی امداد و نجات هلال احمر در استان مرکزی همزمان با سراسر کشور از ۲۴ اسفند ماه جاری تا ۱۶ فروردین ماه سال آینده اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: کلاس بازآموزی قبل از شروع طرح ملی امداد و نجات طرح نوروزی هلال احمر استان مرکزی برای ۳۰۰ نفر از امدادگران و نجاتگران این نهاد در شهرستان خمین برگزار شده و اطلاعات و تجهیزات گروه‌های امداد رسان هلال احمر استان برای حضور هرچه فعالتر در این طرح به روز رسانی شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی خاطرنشان کرد: اقلام مورد نیاز طرح نوروزی در انبارهای هلال احمر استان انجام شده است و اکنون از نظر هیچگونه کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

دکتر محمدی افزود: ۱۰۰ نفر روز از امدادگران و نجاتگران هلال احمر استان مرکزی به صورت روزانه در قالب طرح نوروزی در جاده‌ها و شهرهای استان فعالیت دارند و در خدمت رسانی به مردم مشارکت می‌کنند.

وی گفت: آمبولانس و نجات‌گر اکنون در تمامی پایگاه‌های جمعیت هلال احمر استان مرکزی مستقر شده و این جمعیت در صورت نیاز در انتقال مصدوم به مراکز درمانی با اورژانس همکاری لازم را دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی ادامه داد: علاوه بر اجرای طرح ملی امداد و نجات در ایام نوروز طرح ایمنی و سلامت نوروزی نیز با هدف ایمنی و سلامت مسافران در شهرها توسط جمعیت هلال احمر انجام می‌شود.

دکتر محمدی اظهار داشت: ۲۱ چادر در طرح ایمنی و سلامت نوروزی جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی شهرها مستقر و علاوه بر تست قند و فشار خون دست نوشته نیز بین مسافران توزیع و بحث اطلاع رسانی به مسافران نیز انجام می‌شود.

وی افزود: فرهنگ سازی برای مسافرتی ایمن در ایام نوروز از دیگر اهداف برگزاری طرح ایمنی و سلامت نوروزی جمعیت هلال احمر در این ایام است.

***۶۰۱ کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی استان مرکزی آماده سازی شد

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی نیز در این نشست گفت: فعالیت ستاد اسکان آموزش و پرورش از بهمن ماه و پذیرش اینترنتی مسافران نوروزی از ابتدای اسفند ماه امسال آغاز و تا ۲۴ اسفند ماه جاری ادامه داشت.

«عبدالمجید یوسفی نکو» افزود: ۷۰ فضای آموزشی شامل ۶۰۱ کلاس درس در مناطق چهارده گانه آموزش و پرورش استان مرکزی برای پذیرش مسافران نوروزی استان آماده سازی شده است.

وی ادامه داد: ۱۳۶ کلاس دارای خدمات ویژه، ۳۷۴ کلاس دارای خدمات نوع الف و ۹۱ کلاس خدمات از خدمات نوع ب برخوردار هستند.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: هفت مرکز رفاهی نیز در شهرستان‌های اراک، محلات، دلیجان، خمین، تفرش و محلات علاوه بر این فضاها وظیفه خدمت رسانی به مسافران نوروزی استان مرکزی را برعهده دارند.

یوسفی نکو گفت: ۱۵ ستاد اسکان با احتساب اداره کل آموزش و پرورش برای راهنمایی مسافران در طرح اسکان نوروزی آموزش و پرورش استان فعال است.

وی اظهار داشت: طرح اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش از ۲۸ اسفند ماه آغاز و تا ۱۲فروردین ماه سال آینده ادامه می‌یابد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی یاد آور شد: ۲۶ هزار و ۱۵۲ نفر و ۴۷۰ هزار و ۷۴ نفر روز در قالب هفت هزار و ۲۶۴ خانوار در ۱۵ پایگاه و ۷۲ مدرسه این استان فروردین ماه امسال در طرح اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش اسکان داده شدند.

یوسفی نکو گفت: شهرستان ساوه با ۱۲ هزار و ۷۴۰ نفر، محلات با هشت هزار و ۶۶۲ نفر و دلیجان با هشت هزار و ۳۳۹ نفر روز به ترتیب بیشترین آمار پذیرش مسافر را در فروردین ماه امسال داشتند.

وی ادامه داد: ۲۹ هزار و ۴۵۹ نفر روز شامل ۲۶ هزار و ۳۷۱ نفر روز مسافر فرهنگی و سه هزار و ۱۸۳ نفر روز سایر مسافران تابستان امسال در ستاد اسکان آموزش و پرورش استان مرکزی اسکان یافتند.

استان مرکزی با ۲۹ هزار کیلومتر وسعت و یک هزار و ۴۱۴ هزار نفر جمعیت در شاهراه ارتباطی شمال به جنوب و غرب به شرق کشور واقع شده است و جاده‌های آن محور اصلی تردد مسافران نوروزی است.

۱۹۵۵/۶۰۱۳/۳۰۷۵

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با فرهنگی، ستاد تسهیلات سفر، میزبانی از بهار و استان مرکزی از تلگرام

🔻ارتفاع برف در گردنه‌های استان مرکزی به ۷۰ سانتیمتر رسید؛ برف و سرما برخی مدارس این استان را به تعطیلی کشاند/ایرنا


ارتفاع برف در گردنه‌های استان مرکزی به ۷۰ سانتیمتر رسید؛ برف و سرما برخی مدارس استان مرکزی را به تعطیلی کشاند/ایرنا


فراخوان استانداری مرکزی: شهروندان در برف تکانی درختان کمک کنند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: شهروندان استان مرکزی با توجه به بارش برف، شهرداری‌ها را درعملیات برف تکانی درختان و فضای سبز یاری دهند/ ایرنا


عطاری‌هایی که مرگ می‌فروشند

رییس دانشگاه علوم‌ پزشکی استان مرکزی:

🔹عطاری‌ها اقدام به فروش داروها و مواد خطرناک قاچاق می‌کنند/ایسنا


‍‍‍ ۱۰ مصدوم بر اثر ریزش سقف مسجدی در ساوه

معاون سیاسی فرماندار ساوه (استان مرکزی):

🔹سقف مسجد روستای ینگی قلعه از توابع بخش نوبران این شهرستان ریزش کرد.


۱۰ مصدوم بر اثر ریزش سقف مسجد روستای ینگی قلعه نوبران ساوه

فرماندار ساوه (استان مرکزی):

این مسجد نوساز بوده و اولین مراسم ختمی بوده که در آن برگزار شده است.

تاکنون این حادثه ۱۰ مصدوم خانم داشته که حال عمومی آنها رضایت‌بخش است/فارس

Asriran. com


در ادامه بخوانید

نقدی به وضع مد و لباس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان موضوع مد و لباس است؛ حوزه‌ای که به نظر می‌آید رهای رهاستنقدی به وضع مد و لباسنقدی به وضع مد و لباسبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان درد و دل‌های مشترک بین مردم، تولیدکنندگان، کارشناسان، پژوهشگران و طراحان مد و لباس درباره حوزه‌ای است که به نظر می‌آید رهای رهاست. یکی از گلایه‌های جدی اغلب زنان جامعه که می‌خواهند در فضای عمومی با پوششی امن و مطابق با عقایدشان حاضر شوند و از طرفی به قانون هم احترام بگذارند این است که گشتیم نبود، نگردید نیست.

جشنواره بین المللی فیلم شهر

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، جشنواره بین المللی فیلم شهر با تقدیر از دو پیشکسوت سینما و تلویزیون پروانه معصومی و داوود اسدزاده کار خود را آغاز کرده است.

مراسم هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر

10+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل

از دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعات

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
کلاکت ۲۷ تیراز دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعاتاختلاف نظر بین پردیس سینمایی و باغ کتاب، مطبوعات همچنان کاغذ ندارند و … از عناوین مهم کلاکت هستند
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
وی افزود: اگر روابط عمومی جهاددانشگاهی می‌خواهد موفق عمل کند، باید شریک‌سازی کند، ما قرار است به اقناع برسیم. کارکرد روابط عمومی در دستگاه‌ها ایجاد ارتباط موثر، آن هم نه برای تشویق و تبلیغ، بلکه برای شریک‌سازی است. قدرت اصلی دنیا، قدرت اطلاعات است. تلفن همراه همه دستگاه‌ها را تجمیع کرده و در این عرصه رسانه‌ها باید به دنبال شریک‌سازی باشند. وی افزود: هنر و قدرت روابط عمومی‌ها به ارائه حجم زیاد مطلب نیست.

از اجرای برنامه‌های فرهنگی تا جشنواره فیلم شهر

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر