1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. اقتصادی
سیاست‌های دولت تدبیر وامید چراغ راه شیلات است

سیاست‌های دولت تدبیر وامید چراغ راه شیلات است

خبرگزاری ایرنا |
بندرعباس-ایرنا-فرماندار پارسیان گفت: سیاست های دولت تدبیر وامید چراغ راه شیلات است و با برنامه ریزی درجهت تحقق این اهداف و سیاست ها گام برداریم.

به گزارش ایرنا، عباس میرزاد روز یکشنبه درآیین معرفی رییس جدید اداره شیلات شهرستان پارسیان افزود: بستربرای تداوم وگسترش خدمت، افزایش تولید واشتغال در جهت نیل به امنیت غذایی به عنوان جزیی ازامنیت پایداردرکشور یکی ازمهم‌ترین اهداف پیش روی دولت است.

رییس شورای اداری پارسیان با اشاره به وجود ۹۰ کیلومتر ساحل درحوزه آبی پارسیان اظهار داشت: باید این شهرستان به کانون اصلی فعالیت‌های مجموعه شیلات دراستان تبدیل شود.

میر زاد تصریح کرد: امروز صنعت شیلات به عنوان یکی ازظرفیت‌های مهم درکشور و استان برای توسعه صادرات مطرح است.

در خبری بخوانید: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

وی ادامه داد این صنعت آماده همکاری واستقبال ازسرمایه گزاران بخش خصوصی درزمینه فعالیت‌های شیلاتی به ویژه لارومیگو وماهی درقفس درراستای مهیا کردن صادرات فرآورده‌ای شیلاتی است.

وی ابراز داشت: تمام تلاشم براین است که مجموعه شیلات پارسیان در راستای پیشرفت وتوانمند کردن ظرفیت‌های شهرستان قدم بردارند.

پایان ازخدمات احمد پاسلار قدر دانی و ابراهیم بدیعی به عنوان سرپرست شیلات پارسیان معرفی شد.

شهرستان پارسیان در ۵۰۰کیلومتری غرب هرمزگان یکی از ظرفیت‌های مهم در بخش کشاورزی، صیادی وتجارت است.

۷۱۹۱ /۶۰۴۸

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با اقتصاد، فرماندار، تودیع ومعارفه رییس شیلات و پارسیان از تلگرام

🔻رای بانک سرمایه صادر نشده است/عذرخواهی مدیرخراسانی از اعلام اشتباه صدور رای پرونده بانک سرمایه به جای بانک پارسیان

وکیل مدافع پرویز کاظمی:

🔹من بانک پارسیان را با بانک سرمایه اشتباه گرفته بودم.

🔹رأی پرونده بانک پارسیان «پرونده ارزی» اعلام شده است.

🔹مدیرخراسانی صبح امروز از صدور رأی قطعی برای متهمان پرونده بانک سرمایه خبر داده بود. /ایسنا


🔵 فرماندار تهران: تکدی‌گری پر در‌آمد است

عیسی فرهادی، فرماندار تهران از شهروندان تهرانی خواست به متکدیان کمک نکنند تا به گفته او این معضل با سرعت بیشتری رفع شود.

او همچنین حضور متکدیان در شهر تهران را یک آسیب اجتماعی خواند و ابراز امیدواری کرد جمع‌آوری این افراد در آینده نزدیک اجرایی شود.

فرهادی افزود: «برای نهادینه کردن فرهنگ کمک نکردن به متکدیان باید از ظرفیت‌های مختلف بهره ببریم که در این میان مدارس، دانشگاه‌ها و مساجد نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای دارند. «

به گفته فرماندار تهران تکدی‌گری در‌آمد خوبی برای این افراد به همراه دارد.

📌 اخبار دویچه وله در اینجا:

https: //bit. ly/۲BzB۷ow


✅ بررسی مقایسه‌ای عملکرد تجارت الکترونیک پارسیان

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در عملکرد ١١ ماهه، مجموعا ٧۵۶ میلیارد تومان درآمد کسب نمود


✅ اولین مجمع «لوتوس» پس از پذیرش در بورس

شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان امروز اولین مجمع خود را پس از پذیرش در بورس برگزار کرد.


✅ بانک پارسیان قصد برگزاری یک مزایده دارد

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، بانک پارسیان اعلام داشت در راستای اجرای مفاد قانون رفع موانع تولید وبه منظور کاهش سرمایه گذاری‌های غیر بانکی این بانک در نظر دارد نسبت به فروش سهام بانک پارسیان در شرکت سرمایه گذاری پارسیان از طریق مزایده اقدام نماید.


✔️ زمان برگزاری نخستین مجمع تامین سرمایه لوتوس پارسیان، پس از عرضه اولیه سهام در بورس

🔹سهام تامین سرمایه لوتوس پارسیان، در تاریخ سوم بهمن ماه سال جاری در بورس اوراق بهادار تهران عرضه شد و …

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

bourse۲۴. ir/news/۱۷۸۰۰۱


نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم از شهادت دو مامور نیروی انتظامی توسط شوهر عصبانی

افتصادنیوزافتصادنیوز23 ساعت قبل
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
مهاجم نیجریه‌ای آبی پوشان عکس هایی را از خودروی خود در صفحه اجتماعی اش انتشار داده است. منشا برای حضور در تمرینات استقلالی‌ها به زودی راهی تهران می‌شود و گفته می‌شود او به همراه خانواده خود به ایران می‌آید و خانواده او مهمان دربی ۸۹ نیز خواهند بود.
عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل
تورم دورقمی، افزایش نرخ بیکاری، رکود اقتصادی و کاهش درآمدهای نفتی، چهار پیش‌بینی مراکز بین‌المللی از اقتصاد ایران در سال آینده هستند. تورم دورقمی، افزایش نرخ بیکاری، رکود اقتصادی و کاهش درآمدهای نفتی، چهار پیش‌بینی مراکز بین‌المللی از اقتصاد ایران در سال آینده هستند. به‌عنوان مثال، سازمان ملل در گزارش وضعیت و چشم‌انداز اقتصاد ۲۰۱۹، تورم ۳۴٫۹ درصدی را برای ایران پیش‌بینی کرده است. رشد اقتصادیپیش‌بینی بانک جهانی از رشد اقتصادی ایران در سال آینده منفی است. درآمدهای نفتیاکونومیست در تحلیلی که از صنایع در سال ۲۰۱۹ ارائه داده، تحریم‌های ایران را به‌عنوان یکی از ریسک‌های پیش روی صنایع در سال آینده معرفی کرده است.
همشهریهمشهری17 ساعت قبل
چمدان نوشت: حرمت اله رفیعی در مورد وضعیت‌ آژانس‌های مسافرتی در سال ۹۷ گفت: شاید هیچ سالی را نداشتیم که وضعیت آژانس‌های مسافرتی در آن، مانند سال ۹۷ بد باشد. وی ادامه داد: عوامل مختلفی در به وجود آمدن این وضعیت نقش داشتند که از جمله می‌توان به شرایط بد اقتصادی برای مردم اشاره کرد که سبب می‌شود سفر گزینه آخر انتخاب مردم باشد. رفیعی نوسانات ارزی را از دیگر مشکلات آژانس‌های مسافرتی دانست و افزود: متاسفانه شاهد بودیم که افرادی خارج از صنف تصمیمات غیرکارشناسی برای ارز در حوزه سفر گرفتند. رفیعی تاکید کرد: تورهای خروجی ما کاهش بسیار چشمگیری داشته‌است و می‌توانیم بگوییم نسبت به سال گذشته ۳۵ تا ۴۰ درصد از تورهای خارجی کم شده‌اند. کاش حداقل از نزدیک‌ترین نقاط به مرز در دو کشور پروازهایی برای مردم در نظر می‌گرفتند تا هم مردم هزینه کمتری می‌پرداختند و هم ازدحام شلوغی در مرزهای زمینی کاهش پیدا می‌کرد.

جایگزین هایی برای تویوتا سوپرا؛ افسانه‌ای که به کابوس طرفدارانش بدل شد

12+
دیجیاتودیجیاتو12 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین18 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با ۰٫۳۳ درصد افزایش به ۱۳۱۳ دلار و ۶۸ سنت رسید. قیمت طلای آمریکا نیز در پایان معاملات دیروز با ۰٫۳۹ درصد رشد به ۱۳۱۸ دلار و ۷۰ سنت رسید. قیمت فلز زرد در هفته گذشته حدود یک درصد افزایش داشت و بهترین عملکرد هفتگی را از ابتدای ماه فوریه تاکنون به ثبت رساند. پس از انتشار آمارهای ضعیف اقتصادی و عملکرد ضعیف بورس آمریکا، شاخص‌ها در بورس‌های اروپایی نیز شاهد افت بود. قیمت طلا روز پنجشنبه به بالاترین رقم از ۲۸ فوریه تاکنون یعنی ۱۳۲۰ دلار و ۲۲ سنت رسیده بود.

اخبار بیشتر