رئیس اتحادیه پوشاک: قیمت پوشاک فقط ۳۰ درصد گران شده که انصافا هم ناچیز است!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. اقتصادی

رئیس اتحادیه پوشاک: قیمت پوشاک فقط ۳۰ درصد گران شده که انصافا هم ناچیز است!

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
ابوالقاسم شیرازی،‌ رئیس اتحادیه پوشاک گفت: قیمت پوشاک مناسب است،‌ فقط ۳۰ درصد گران شده که انصافا هم ناچیز است!

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
رییس اتحادیه طلا و سکه در گفتگو با خبرانلاین، پیش بینی کرد در ۶۰ تا ۷۵ روز آینده تحولی جدی در بازار سکه و طلا و ارز رخ ندهد و روند حاکم بر بازار مشابه دو ماه گذشته خواهد بود. که در ۶۰ تا ۷۵ روز آینده قیمتها روندی مشابه دو ماه گذشته را داشته باشند و نوسانات بزرگی در بازار مشاهده نشود. ما در دو سال گذشته درگیر این نوسانات بودیم ولی امروز معتقدم تصمیمات از پختگی بیشتری برخوردار است، چیزی که حتی ۶ ماه پیش هم نمی‌توانستیم ادعا کنیم. این میان منتشر نشدن دستورالعمل و آیین نامه جدید نیز به ذهنیت بازار کمک کرده است. وی با اشاره به تحولات روزهای اخیر، مدعی شد صندوق‌های کشور خالی نیست و ادامه داد: فراموش نکنیم در بازار طلا هم بازار جهانی و ارز تاثیر مضاغف داشتند.
تسنیمتسنیم12 ساعت قبل
قیمت نفت و گاز چگونه عکس العمل نشان می‌دهد؟ بلافاصله پس از شروع جنگ، قیمت نفت تا ۱۰۰ دلار در هر بشکه یا حتی بالاتر از آن افزایش می‌یابد. در حالی که افزایش تولید نفت شیل آمریکا می‌تواند تاثیر آن را تا حدی تعدیل کند، ولی قادر نخواهد بود اختلال عظیم در تولید نفت خاورمیانه را جبران کند. قیمت نفت در این دوره بستگی دارد به ازسرگیری رفت و آمد ایمن نفت از تنگه هرمز. هرچقدر قیمت نفت افزایش یابد، دوبرابر آن قیمت گاز طبیعی مایع بالا می‌رود. فلزات صنعتی با رکود اقتصادی ضربه می‌خورند و قیمت طلا علیرغم قدرت دلار افزایش می‌یابد.
ایسناایسنا22 ساعت قبل
یک حقوقدان با بیان اینکه در حال حاضر هر بیت کوین حدود ۱۴۸ میلیون تومان قیمت دارد که مبلغ بسیار بالایی بوده و می‌تواند راهی برای تولید ارز برای کشور محسوب شود، گفت: باید قوانین مشخص برای بیت کوین گذاشت. با ممنوع و محدود کردن توسعه به وجود نمی‌آید و مشکلات کشور نیز حل نخواهد شد. وی با اشاره به اینکه باید قاعده بیت کوین را جدا کرد و قوانین مشخص برای آن گذاشت، گفت: توجه داشته باشیم که از ممنوع و محدود کردن توسعه به وجود نمی‌آید و مشکلات کشور نیز حل نخواهد شد. بانک مرکزی مسئول کنترل وضعیت ارز کشور است اما رمزارزها و بیت کوین اساسا در گردونه سرزمین یا قلمرو حاکمیتی و سرزمینی کشور خاصی گردش پیدا نمی‌کنند. فیضی چکاب یادآور شد: در حال حاضر هر بیت کوین حدود ۱۴۸ میلیون تومان قیمت دارد که مبلغ بسیار بالایی بوده و می‌تواند برای کشور راهی برای تولید ارز محسوب شود.
موجموج15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج، فرشاد مقیمی معاون صنایع وزارت صنعت در این نشست گفت: با امضای این تفاهم نامه، ۳۵ قطعه- مجموعه خودرو توسط ۳۲ قطعه ساز تولید می‌شود که با اجرایی شدن این قرارداد سالانه از خروج ۸۵ میلیون یورو از کشور جلوگیری خواهد شد. وی افزود: تا پایان سال ۵ میز تخصصی دیگر نیز در حوزه خودرو برگزار می‌شود که در آن قرارداد‌های ساخت داخل قطعات و مجموعه‌های مورد نیاز برای صنعت خودرو امضا می‌شود ضمن اینکه برای نیازمندی‌های دیگر صنایع از جمله لوازم خانگی نیز میز‌های تخصصی برای تعمیق ساخت داخل برگزار و قرارداد‌های ساخت داخل امضا می‌شود. در نخستین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل، وزیر صنعت، معدن و تجارت، خودروسازان و قطعه سازان حضور دارند.
تسنیمتسنیم10 ساعت قبل
وی افزود: تا کنون بیش از ۳۶۸ میلیارد تومان اعتبار در قالب این تسهیلات به ۲۸۵ واحدصنعتی استان قزوین تزریق شده است. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خاطرنشان کرد: سال گذشته بیش از ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار در قالب تسهیلات بهین یاب به استان قزوین اختصاص یافت. نبیل گفت: راه اندازی ستاد تسهیل استان نیز به منظور بررسی و رفع مشکلات واحدهای تعیل و نیمه تعطیل استان قزوین بود و در این مدت توانست به مشکلات واحدهای صنعتی بسیاری در استان قزوین بپردازد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین ابراز داشت: تاکنون بیش از ۶۴ میلیارد تومان تسهیلات نوسازی و بهسازی به واحدهای متقاضی در ۳۰ شرکت صنعتی پرداخت شده است و ۲۸۳ نفر دیگر در این خصوص متقاضی دریافت تسهیلات هستند. لشگری گفت: ۱۰ واحد صنعتی از استان قزوین نیز برای دریافت این تسهیلات به بانک‌های عامل معرف شده و تا آینده نزدیک ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار از این محل دریافت خواهند کرد.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز15 ساعت قبل
اگر پژو ۲۰۰۸ بخواهد در ایران شرایط خوبی پیدا کند باید از پس رقابت با خودروهایی مانند جک s۵ برآید. کیفیت ساخت و طراحی جک s۵ و پژو ۲۰۰۸زمانی که جک s۵ برای اولین بار به ایران راه پیدا کرد جزو زیباترین خودروهای چینی بازار دسته‎بندی می‌شد. اما طراحی جک s۵ کمی ساده و قدیمی است و در آن ظرافت و توجه به جزئیات دیده نمی‌شود. با این حال کیفیت ساخت و مونتاژ خوب جک s۵ به عنوان یک خودرو چینی در سطح بسیار خوبی قرار دارد. ارزش خرید جک s۵ و پژو ۲۰۰۸جک s۵ و پژو ۲۰۰۸ هردو از خودروهای خوب بازار شاسی بلندهای ایران هستند که طرفداران زیادی نیز دارند.

نظرها

اخبار بیشتر