۲ میدان جدید در کتالم و ساداتشهر ایجاد می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
۲ میدان جدید در کتالم و ساداتشهر ایجاد می‌شود

۲ میدان جدید در کتالم و ساداتشهر ایجاد می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
رامسر - شهردار کتالم و ساداتشهر گفت: با احداث دو میدان در شهر، مسیرها ساماندهی وفضای جدیدی در ساختار شهری ایجاد می‌شود.

مجتبی رضوانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حوزه خدمت رسانی و تسریع در خدمات سیستم سیماک که پروژه دارای اولویت اقتصاد مقاومتی کشور محسوب می‌شود در شهرداری کتالم و ساداتشهر راه اندازی شد.

رضوانی گفت: در سال جاری ساماندهی خیابان ۴۵ متری و اصلاح هندسی و ساماندهی خیابان ۴۵ متری انجام شد و در سال ۹۸ با احداث دو میدان مسیرها ساماندهی و فضای جدیدی در ساختار شهر سازی کتالم و ساداتشهر ایجاد خواهیم کرد.

رضوانی تصریح کرد: در خیابان ارجمندی ساداتشهر، مشاءکلایه و شهرک انصار و آزادگان با ایجاد نهرها و کانال‌های هدایت آب‌های سطحی نسبت به روان سازی آب اقدام کردیم و در سال ۹۸ در بخشی از کتالم و ساداتشهر این عملیات اجرایی خواهد شد.

وی افزود: در سیل اخیر به این نتیجه رسیدیم که برخی از مناطق نیاز به ایجاد کانال هدایت آب‌های سطحی دارند که با احداث آن این مناطق ایمن شدند و بازگشایی خیابان ۲۰ متری عملیاتی شد و تعریض قدس نیاسته و … انجام می‌شود.

شهردار کتالم و ساداتشهر گفت: تلاش خوبی در راستای جذب سرمایه گذار انجام دادیم که در مرحله برگزاری مزایده قرار دارد و در سال ۹۸ کلنگ سرمایه گذاری در چند نقطه از شهر به زمین زده خواهد شد.

وی گفت: در تلارسر تعریض خیابان با همکاری اهالی آغاز شد و در ۱۵ خرداد ساماندهی و هدایت آب‌های سطحی بخشی انجام شد و در حال مراحل پایانی است تا از آبگرفتگی پیشگیری شود.

وی افزود: تلاش داریم در راستای کمیسیون ماده ۵ به برای اینکه طرح تفصیلی شهر تمدید و بازنگری نشده با مصوبات کلی برای ساختن شهر و رضایتمندی مردم تلاش کنیم.

رضوانی با اشاره به برنامه‌های شهرداری در سال جدید گفت: در سال ۹۸ در راستای هویت بخشی شهر و ایجاد ساختار منسجم و به هم پیوسته در اولویت برنامه‌های شهرداری است.

وی افزود: ایجاد میدان، زیباسازی سطح شهر ساماندهی خیابان تابلوها و معابر محلات و آسفالت کوچه‌های خاکی در سال جدید اجرایی می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با مجتبی رضوانی، رامسر و شهرداری‌ها از تلگرام

📷 نخستین #جشنواره هنری #تخم #مرغ_های #غول_پیکر نوروزی شهر سبز #رامسر با محوریت ایجاد شور و نشاط در جامعه برگزار میگردد

#ببینید


📷 برگزاری دوره #آموزشی_تخصصی مدیریت پسماند شهرداری‌های #مازندران در #رامسر

دوشنبه ٢۰ اسفند ٩٧؛


🔻بازگشت ۳۲۰۰ میلیارد تومان مالیات ارزش افزوده به بودجه شهرداری‌ها

🔹مرتضی الویری، رییس شورای عالی استان‌ها گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده ۳۲۰۰ میلیارد تومان سهم مالیات ارزش افزوده که قرار بود از بودجه شهرداری‌ها کم شود به بودجه شهرداری‌ها بازگشت.

🔹او افزود: در لایحه دولت مقرر شده بود که ۳۲۰۰ میلیارد تومان از بودجه شهرداری‌ها که مربوط به مالیات ارزش افزوده می‌شود کم شود که این امر در رای گیری اولیه در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده بود.

🔹الویری ادامه داد: شورای نگهبان با این امر مخالفت می‌کند و مقرر می‌شود این موضوع مجددا در مجلس شورای اسلامی رای گیری شود. با پیگیری هایی که از سوی شورای عالی استان‌ها و شورای شهر تهران صورت گرفت سبب شد امروز در رای گیری نمایندگان این میزان اعتبار به بودجه شهرداری بازگردد.

جزییات بیشتر:


♦️ واژگونی ماشین آتش نشانی شهرستان رامسر در حین آبگیری

🔺این حادثه تلفات جانی نداشت.

حوادث👇


🔺 #انتصاب / سرهنگ علی قیصری فرمانده انتظامی رامسر شد

🔹 سرهنگ قیصری که پیش از این جانشین فرمانده انتظامی نور بود ۲۶ اسفند به عنوان فرمانده انتظامی رامسر معارفه میشود

شنبه ٢۵ اسفند ٩٧؛


در ادامه بخوانید

غول نبردهای آبی - خاکی ارتش آمریکا هم حریف سپاه نشد/ راز پیام دروغ USS Boxer به کاخ سفید +عکس و فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
تا این که ناگهان پنج شنبه شب، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا با خوشحالی ادعا کرد که یک پهپاد ایرانی که به ناو آمریکایی USS Boxer نزدیک شده بود سرنگون شده است. چندین کشور در دنیا مثل استرالیا، اسپانیا، فرانسه و چین از جمله دارندگان این نوع از شناورها به حساب می‌آیند. خدمه استاندارد این ناو در حدود ۱۲۰۰ نفر است و می‌تواند تا حدود ۱۶۸۷ نفر تفنگدار دریایی را نیز با خود حمل کند. این ناو در تاریخ ۱۱ فوریه سال ۱۹۹۵ میلادی وارد خدمت و در مجموع ۸ فروند از این ناوها برای نیروی دریایی آمریکا ساخته شده است. ناو USS Boxerاین ناو میتواند علاوه بر قوای مسلح و تجهیزات زرهی، انواع بالگرد‌های ترابری و تهاجمی و نوع عمود پرواز جنگنده نسل پنجم اف ۳۵ را حمل کند.

انتشار فایل صوتی عملیات توقیف نفت‌کش بریتانیایی/ تایید روایت ایران

ایلناایلنا1 روز قبل
بخشی از گفت‌وگوهای رادیویی نیروهای سپاه پاسداران و ناو جنگی اچ‌ام‌اس مونتروز بریتانیا و نفتکش این کشور منتشر شد. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ‌ بخشی از گفت‌وگوهای رادیویی نیروهای سپاه پاسداران و ناو جنگی اچ‌ام‌اس مونتروز بریتانیا و نفتکش این کشور از سوی شرکت دریال گلوبال منتشر شده است. در این فایل نیروهای سپاه پاسداران به خدمه این نفتکش توصیه می‌کنند که چنانچه مسیر خود را «۳۶۰ درجه» عوض کنند آسیبی به آن‌ها وارد نخواهد شد. در بخشی از این مکالمات رادیویی ناو جنگی اچ‌ام‌اس مونتروز خطاب به نیروهای سپاه پاسداران می‌گوید: «این کشتی جنگی اف۲۳۶ است. لطفا تاکید کنید که بنا ندارید با ورود به عرشه این نفتکش قوانین بین‌المللی را زیر پا بگذارید.» نیروهای سپاه در پاسخ می‌گویند که خواهان بازرسی از نفتکش به دلایل امنیتی هستند و قصدی برای رویارویی ندارند.

انهدام شبکه جاسوسی سیا در ایران

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات، این وزارتخانه ۱۷ نفر از جاسوسان حرفه‌ای نظام سلطه را که به صورت سلولی و انفرادی فعالیت داشتند در سال ۹۷ دستگیر کرد. صدور یا تمدید ویزای آمریکا، استخدام متخصصان ایرانی، تأمین تجهیزات، مراجعه مستقیم به طعمه‌ها در حاشیه همایش‌های علمی خارج از کشور و ارسال ایمیل و پیام از طریق شبکه‌های اجتماعی از جمله روش‌های سرویس اطلاعاتی امریکا برای جذب جاسوسان بوده است. سرویس اطلاعاتی سیا آموزش برقراری ارتباطات امن از داخل کشور با خارج به وسیله ابزار‌های مخصوص جاسوسی، استفاده از ناقل برای انتقال ابزار امن و تجهیزات فوق پیشرفته جاسوسی به داخل کشور، ارسال مدارک هویتی جعلی، طراحی خط خروج اضطراری و آموزش ویژه ضد بازجویی را برای حفظ و مراقبت از جاسوسان خود در نظر گرفته بود که هیچکدام از چشمان تیزبین جامعه اطلاعاتی کشور پنهان نماند. اکنون با تبادل سرنخ‌های اطلاعاتی دریافتی از شبکه جاسوسی سیا با متحدین اطلاعاتی، شکست جهانی دوباره‌ای در انتظار امریکاست. همچنین سوءاستفاده عناصر سیا از برخی کشور‌های اروپایی و آسیایی برای ارتباط با منابع که با اطلاع قبلی سرویس‌های اطلاعاتی این کشور‌ها انجام می‌شود از نظر وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دور نخواهد ماند و به طور قطع مسئولیت این امور بر عهده این کشور‌ها خواهد بود.

اولین مصاحبه تصویری با طلبه ناهی منکر مشکین دشتی / صندلی را روی سرم خرد کردند! +فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، امیر دهقان حسن‌زاده طلبه جوان مشکین دشتی (استان البرز) پنجشنبه شب در میدان خوشنام مشکین دشت در مقابل یک بستی فروشی به ۶ پسر و سه دختر که در حالت طبیعی نبودند و پوشش و رفتارهای نامناسبی داشتند، با توجه به حضور خانواده‌ها در آن منطقه تذکر زبانی داد تا کمی رعایت کنند اما با حمله آنان مواجه شد و مورد ضرب و شتم شدید و مجروحیت از ناحیه سر قرار گرفت. مشروح ماجرا را میتوانید از زبان این طلبه ناهی منکر در ویدئو زیر مشاهده کنید. انتهای پیام/وضعیت طلبه ناهی منکر کرجی

وقتی یک فیلم امنیت ملی را به خطر می‌اندازد!

الفالف1 روز قبل
وقتی یک فیلم امنیت ملی را به خطر می‌اندازد! گروه فرهنگی الف، ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۹ ۳۹۸۰۴۳۰۱۳۹رضا زهتابچیان، کارگردان فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» در واکنش به ۵ ماه کش و قوس اکران این فیلم، با انتشار سکانسی کنایه‌آمیز از فیلمش در اینستاگرام، نوشت: وقتی یک فیلم، امنیت ملی را به خطر می‌اندازد!

وزش باد شدید و وقوع روان‌آب در شرق کشور

مهرمهر17 ساعت قبل
طبق گزارش هواشناسی در سرخس هوا از ۵۰ درجه کاهش یافته و در شمال کشور بارش باران خواهیم داشت و بارش‌های جنوب شرق کشور در حالت هشدار است و احتمال وقوع روان‌آب و برخورد صاعقه وجود دارد.

نظرها

اخبار بیشتر