1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
طرح نوروزی هلال احمر ایلام با ۱۹ پایگاه و ۲۵۰ نیرو آغاز شد

طرح نوروزی هلال احمر ایلام با ۱۹ پایگاه و ۲۵۰ نیرو آغاز شد

خبرگزاری تسنیم |
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: طرح نوروزی این جمعیت با فعالیت ۱۹ پایگاه موقت، سایر و دائم و نیروی لجستیکی بالغ بر ۲۵۰ نفر از جوانان و امدادگران آغاز شد.

- اخبار استانها -

حسین عارفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: جمعیت هلال احمر استان ایلام تمام تلاش خود را می‌کند تا شرایطی را مهیا کند که شمار سوانح، مصدومیت‌ها و تلفات ناشی از حوادث و جاده‌ای بیش از پیش کاهش یابد و به همین جهت طرح نوروزی با همکاری سایر ارگان‌های امدادرسان را از تاریخ ۲۵ اسفندماه تا ۱۷ فروردین‌ماه ۹۸ را به مرحله اجرا در آورده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: طرح نوروزی هلال احمر ایلام با ۱۹ پایگاه و ۲۵۰ نیرو آغاز شده است و این طرح با اهداف ارائه مطلوب‌ترین خدمات امداد و نجات و کمک‌های اولیه و خدمات اجتماعی در حوادث به تسکین آلام آسیب‌دیدگان، ایجاد اطمینان‌خاطر و آرامش فکری به مسافران در طول مسیرهای مسافرتی، معرفی هر چه بهتر خدمات بشر دوستانه و داوطلبانه جمعیت هلال‌احمر و نمایش توان بالای خدمات امداد و نجات اجرایی شده است.

عارفی در ادامه گفت: بسته‌های غذایی را برای افراد در راه مانده پیش‌بینی کردیم که در صورت نیاز مورد استفاده قرار خواهند گرفت. محل‌هایی نیز برای اسکان مسافران در شرایط اضطراری پیش‌بینی شده است.

وی افزود: مهم‌ترین اصل در جمعیت هلال‌احمر به‌کارگیری نیروهای داوطلب بوده و جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران از بیشترین ظرفیت نیروهای داوطلب در سطح دنیا بهره‌مند است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر