1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آخرین خبر
  4. سیاسی

زنگنه: من مال بی‌زبان را دست آدم بازبان نمی‌دهم

خبرگزاری آخرین خبر |

آخرین خبر/ زنگنه درباره اختلاس پتروشیمی: من مال بی‌زبان را دست آدم بازبان نمی‌دهم. وقتی که رانت باشد برای هر کسی خیلی اتفاق‌ها ممکن است رخ دهد.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خبری: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با زنگنه و وزیر نفت از تلگرام

🎥 زنگنه وزیر نفت:

هیچ‌گاه فشار به صنعت نفت به این اندازه نبوده. نقشه‌های دور زدن تحریم را افشا نمی‌کنیم. / ایرنا


📸 بیژن زنگنه وزیر نفت با لباس بختیاری در حاشیه سفر به مسجد سلیمان (خوزستان)


🎥 زنگنه، وزیر نفت:

🔹هیچ‌گاه فشار به صنعت نفت به این اندازه نبوده

🔹نقشه‌های دور زدن تحریم را افشا نمی‌کنیم/ ایرنا


🔴 سخنگوی وزارت نفت: به آقای کریمی قدوسی بگویید زنگنه استعفا نمی‌دهد

🔹کسری نوری سخنگوی وزارت نفت درباره اظهار نظر کریمی قدوسی مبنی اینکه «زنگنه هم می‌رود»، به خبرنگار ایلنا گفت: به آقای کریمی قدوسی بگویید زنگنه استعفا نمی‌دهد.

🔹جواد کریمی قدوسی گفته استعفای ظریف قبول شده و رفتن زنگنه وزیر نفت هم حتمی است. /ایلنا


🎥سوال خبرنگاراز وزیر نفت: افزایش قیمت تا کجا منطقیه؟

زنگنه: تا وقتی که مردم تحمل کنند!


⭕️ واکنش وزیر نفت به شایعات در مورد استعفایش: بگردند تا بگردیم

بیژن زنگنه، وزیر نفت ایران، روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات وزیران در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد شایعاتی که درباره استعفای او مطرح شده گفت: «بگردند تا بگردیم.» یک روز پیش جواد کریمی قدوسی، نماینده مشهد گفته بود «رفتن زنگنه هم حتمی است.»

سخنگوی وزارت نفت همان روز در واکنش به این اظهارنظر پاسخ داده بود: «استعفا یا عدم استعفای آقای زنگنه به خواست و میل کریمی قدوسی و امثالهم ارتباطی ندارد.»

https: //bit. ly/۲Xs۰HF۷


نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | ماجرای دختر جوانی که از سیل آق‌قلا نجات پیدا کرد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
دختر جوان گمشده در سیل آق‌قلا نیمه‌شب گذشته توسط جمعیت هلال احمر سالم پیدا و به مرکز امدادی منتقل شد. ماجرای نجات دادن دختر را در این ویدئو ببینید و بشنوید.

بهروز نعمتی: سعید جلیلی اصرار داشت که لایحه پالرمو زودتر تصویب شود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم/ صحبت‌های جهانگیری درمیان سیل‌زدگان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
الفالف22 ساعت قبل
در روزهای آغازین حادثه نیز گفته می‌شد که عمق آب در برخی مناطق سیل‌زده به ۲ تا ۳ متر رسیده بود. حالا در این شرایط که وضعیت مردم اصلا خوب نبوده و اوضاع در گلستان بد گزارش می‌شود، هیچ خبری از رئیس جمهور روحانی نیست و وی تنها به انتشار چند پیام اکتفا کرده است! این مسائل نشان دهنده بی‌توجهی و بحران مدیریتی برای کمک به مردم گرفتار شده در سیل را دارد و اوضاع دولت تدبیر را نشان می‌دهد. اگر دولت تا دیروز می‌توانست مقصر چنین وضعیتی را تحریم‌ها اعلام کند امروز بدلیل تعلل در مدیریت بحران سیل می‌خواهد به چه دستاویزی متوسل شود. لازم به گفتن نیست با این گونه اقدامات اندک امید مردم نسبت به دلسوزی مجموعه دولت از بین خواهد رفت.
همشهریهمشهری1 روز قبل
همشهری آنلاین: جاسیندا آردرن، نخست‌وزیر نیوزیلند به دیدار نمازگزاران در مقابل مسجد النور در شهر کرایست‌چرچ رفت که که هنوز پس از کشتار هفته پیش با نوارهای پلیس احاطه می‌شود. نخست‌وزیر و زنان همراهش برای اعلام یگانگی با مسلمانان روسری به سر کرده‌اند. کد خبر ۴۳۵۳۷۰
آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل
ضرغامی به روحانی: خودتان چکمه به پا کنید! باشگاه خبرنگاران/ عزت‌الله ضرغامی برای حل مشکلات سیل‌زدگان استان گلستان خطاب به رئیس جمهور در توئیتر پستی منتشر کرد. عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی در صفحه شخصی شبکه اجتماعی خود پستی را خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور منتشر و به او توصیه کرد شخصا وارد میدان شود و چکمه به پا کند. رئیس جمهور محترم، تعطیلات را موقتا رها کنند و با چکمه بلند سفید وارد صحنه شوند و دستور دهند. امروز وزیر کشور خبر داد استاندار گلستان به دلیل یک مشکل خانوادگی به خارج از کشور رفته است.

اخبار بیشتر