محدودیت‌های ماده ۴ قانون جدید چک در لرستان به حالت تعلیق درآمد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
محدودیت‌های ماده ۴ قانون جدید چک در لرستان به حالت تعلیق درآمد

محدودیت‌های ماده ۴ قانون جدید چک در لرستان به حالت تعلیق درآمد

مهرخبرگزاری مهر |
خرم‌آباد- رئیس اتاق بازرگانی لرستان، گفت: اجرای محدودیت‌های ماده چهار قانون جدید چک در لرستان به مدت یک سال به حالت تعلیق درآمد.

حسین سلاح ورزی در گفت و گو با خبرنگار مهر در سخنانی با بیان اینکه با تأیید استاندار لرستان اجرای محدودیت‌های ماده چهار قانون جدید چک در لرستان به حالت تعلیق درآمد، اظهار داشت: بعد از طرح و تصویب این درخواست در جلسه اخیر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، با موافقت استاندار لرستان و تأیید شورای تأمین استان لرستان محرومیت‌های مذکور در بندهای «الف»، «ج» و «د» ماده چهار قانون اصلاح قانون صدور چک مصوب آبان ماه ۹۷ برای بنگاههای اقتصادی لرستان به مدت یک سال به حالت تعلیق درآمد.

وی، ادامه داد: بر اساس قانون جدید چک، بعد از اینکه چک صادره از سوی فعال اقتصادی به هر دلیلی برگشت شود، ظرف مدت ۲۴ ساعت از طرف سیستم بانکی با محرومیت‌های عدم افتتاح هر گونه حساب و صدور کارت بانکی جدید، عدم پرداخت هر گونه تسهیلات بانکی یا صدور ضمانتنامههای ارزشی ریالی و عدم گشایش اعتبار اسنادی ارزشی ریالی در نظر گرفته می‌شد.

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران، تصریح کرد: بنا براین مصوبه شورای تأمین استان لرستان، سیستم بانکی این سه محرومیت و محدودیت را برای فعالین اقتصادی استان که با مشکل چک برگشتی مواجه شوند به مدت یک سال به حالت تعلیق در خواهد آورد.

سلاحورزی، بیان داشت: در این راستا از اهتمام، توجه و پیگیری‌های استاندار لرستان و همچنین همراهی اعضای شورای تأمین استان برای رفع مشکلات بخش خصوصی و فعالین اقتصادی لرستان قدر دانی می‌کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با اتاق بازرگانی، حسین سلاح ورزی و طرح اصلاح قانون چک از تلگرام

مجید حسینی‌نژاد: باید رقابتی آزاد را برای اقتصاد دانش‌بنیان فراهم کنیم

نهمین انتخابات اتاق بازرگانی تهران یازدهم اسفندماه برگزار شد و فعالان حوزه فناوری اطلاعات برای اولین بار به پارلمان بخش خصوصی راه یافتند. مجید حسینی‌نژاد، بنیان‌گذار علی‌بابا یکی از اعضای این ائتلاف بود که بر آن شدیم با او درباره حضور و تاثیری که فعالان صنعت فاوا می‌توانند در اتاق بازرگانی داشته باشند، گفت‌وگوی کوتاهی داشته باشیم.


نایب ریس اتاق بازرگانی ایران:

ایده اصلی ما در تشکیل این ائتلاف این بود که در شرایط دشوار اقتصادی امروز کشور، اتاق بازرگانی دو نیاز اصلی دارد. یک نیاز در مورد الگوی رابطه اتاق بازرگانی با فعالان اقتصادی است و یک نیاز در مورد رابطه اتاق بازرگانی و حاکمیت.

در مورد رابطه اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی، باید بیش از هر زمان دیگری این رابطه را تبدیل به یک رابطه فراگیر و مولد کنیم و در مورد اتاق بازرگانی با حاکمیت، لازم است اتاق سخنگویی صریح‌تر و مقتدرتر و در عین حال تعامل پذیرتر برای فعالان بخش خصوصی در برابر حاکمیت باشد.

ائتلاف اتاقی برای همه به دنبال حمایت از نامزدهایی در انتخابات هیات نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور است که با عملکرد محلی و ملی خود بتوانند به این دو نیاز اساسی پاسخ دهند.

لینک خبر در تجارت نیوز

https: //tejaratnews. com/اولین-ائتلاف-اتاق-بازرگانی


واکنش سلاح ورزی، ‌نائب رئیس اتاق بازرگانی به انتقادات حسین راغفر درباره اتاق بازرگانی

حسین راغفر، اقتصاددان و استاد دانشگاه الزهرا در فیلمی که دیشب «نود اقتصادی» قسمتهایی از آن را پخش کرد گفته بود «پارلمان بخش خصوصی کلاهبرداری است، ‌ بنیان‌های اقتصادی‌ ما روی شانه تجار رانت خوار است، اتاق بازرگانی محل چانه زنی گرفتن رانت است و …»


«بولتن خبری»

▪️اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در رسانه‌ها

🔺دو‌‌شنبه ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۷

http: //www. newswire. ir/bulletin/۳۷c۳۳۵۶۸۷۷


🔅اسداله عسگراولادی، رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین، کاندیدای نهمین انتخابات اتاق بازرگانی تهران:

🔻 اتاق باید از مشاور و تصمیم ساز قوا به تصمیم گیرنده تبدیل شود.

🔻 اقتصاد پویا با محوریت بخش خصوصی.

🔻 صادرات را عبادت می‌دانم.


در ادامه بخوانید

فیلم | بازی میترا استاد در «اخراجی‌ها۳» و روایت رضا رویگری از نقش او

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
میترا استاد همسر دوم محمد علی نجفی که به دست وی به قتل رسید، بارها در فیلم‌های گوناگون نقش‌های کوتاه داشته است. یکی از این فیلم‌ها «اخراجی‌ها۳» بود که روایت آن را از زبان رضا رویگری می‌شنوید.

(ویدئو) بازداشت مرد شرور؛ حمید مشکی نوچه وحید مرادی

فراروفرارو1 روز قبل
حمید مشکی شرور خطرناک تهران که ادعا کرده بود توبه کرده بخاطر شکایت یک دختر دستگیر شد. حمید مشکی گفت: من ۳ سال است که دیگر شرارت نمی‌کنم و هیچ مزاحمتی برای نوامیس مردم نکرده‌ام. در حالیکه حمید مشکی گفته بود قصد ازدواج دارد و همسرش از گذشته او خبر دارد و دیگر برای زنان مزاحمت ایجاد نمی‌کند چندی قبل خانواده دختر جوانی از حمید مشکی شکایت کردند. حمید مشکی از اراذل و اوباش و همدستان وحید مرادی بود که حتی به شلیک‌های پلیس اعتنایی نداشت. بنا بر این گزارش، حمید مشکی برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس امنیت تهران قرار گرفته است.

انتشار فیلم رصد ناو «باکسر» توسط پهپاد نیروی هوافضای سپاه/ یک دروغ دیگر در کارنامه ترامپ

الفالف16 ساعت قبل
گروه جهان الف، ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۰۶ ۳۹۸۰۴۲۹۰۰۵به گزارش فارس، در پی وعده داده شده برای ارائه تصاویر پهپادهای نیروی هوافضای سپاه از ناو آمریکایی «یو اس اس باکسر» که مدعی سرنگون کردن پهپاد ایران در روز پنج شنبه و در تنگه هرمز شده بود، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اولین تصاویر مرتبط با این ماجرا را برای اثبات این دروغ امریکایی رسانه‌ای کرد. بنا به این گزارش، با اشراف اطلاعاتی نیروهای مسلح، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی روز گذشته (پنجشنبه ۲۷/ ۴/ ۹۸) حین اجرای مأموریت‌های جاری، ورود ناوچه امریکایی «یو اس اس باکسر» و ۵ فروند شناور همراه را به طور کامل و از لحظه ورود به تنگه هرمز، به مدت سه ساعت تحت رصد کامل و نظارت دقیق داشته است و در این مدت پایگاههای پهپادی خودی، هیچ گونه اقدام غیرمتعارف و تهدید کننده‌ای از سوی نیروهای تروریستی آمریکا در ناو مذکور را ثبت و مشاهده نکرده‌اند. بر این اساس طرح ادعای سرنگونی پهپاد ایرانی در تنگه هرمز بدون ارائه هیچ سندی بیش از پیش دروغ و بی پایه و اساس بودن اظهارات مقامات آمریکایی در این خصوص را آشکار و اثبات کرد.

وقوع تصادف‌ وحشتناک در اتوبان به دلیل سرعت دیوانه‌وار یک خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در آمریکا که با سرعت دیوانه‌واری در اتوبان در حال رانندگی بود با دو خودروی دیگر تصادف کرد. در این حادثه یک نفر مصدوم شد و به بیمارستان انتقال یافت. بیشتر بخوانید: تصادف شاخ به شاخ، عاقبت رانندگی جنون آمیز در لاین مخالف + فیلمانتهای پیام/برخورد وحشتناک دو خودرو در بزرگراه + فیلم

فیلم | موزیک ویدئو جدید رضا صادقی با نقش آفرینی رزیتا غفاری

خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
درصد زیادی از زمانی که برای انتخاب خانه صرف می‌شود برای بررسی گزینه‌هایی است که اگر در ابتدا اطلاعاتی درباره آنها وجود داشته باشد احتمالا کسی برای بازدید از انها نمی‌رود. با اطلاعات موجود در آدرس بازدیدهای بهتری خواهید داشت زیرا در بررسی اولیه مورد پسند بوده و ارزش بازدید حضوری دارند.

فیلم/ باور کنید اینجا آمریکاست!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر