1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
مجتبی عبداللهی به عنوان مدیر کل جدید اوقاف استان تهران معرفی شد

مجتبی عبداللهی به عنوان مدیر کل جدید اوقاف استان تهران معرفی شد

خبرگزاری مهر |
مراسم معارفه مدیرکل جدید اوقاف و امورخیریه استان تهران با حضور حجت الاسلام حسین روحانی نژاد رئیس هیئت فقهی حقوقی سازمان اوقاف برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی عبداللهی مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان تهران در مراسم معارفه خود گفت: از اعتماد، حسن نیت و حسن ظن حجت الاسلام والمسلمین خاموشی ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه سپاسگزارم و امیدوارم با کار و تلاش جهادی و انقلابی بتوانم پاسخ اعتماد و اطمینان وی را داده و در نهایت از این مسئولیت سربلند بیرون بیایم.

وی تصریح کرد: معتقدم آنهایی که در سازمان اوقاف و امور خیریه فعالیت داشته و تلاش می‌کنند و نیات واقفین را به درستی و با دقت انجام میدهند از بندگان صالح شایسته و برگزیده خداوند هستند.

مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان تهران اظهار کرد: خدمت در امامزادگان و زیارتگاه‌ها در راستای نیت واقفین خیراندیش از اهمیت بالایی برخوردار است.

عبداللهی گفت: مردم ایران اسلامی و ولی نعمتان انقلاب بوده و هستند و مسئولین و کارمندان و خانواده‌های آنها در سازمان اوقاف در حال خدمت به این مردم هستند.

وی افزود: روش مدیریتی بنده در طول سمت‌های مختلفی که در طول انقلاب اسلامی پذرفته‌ام رفتار و کارهای صادقانه، شفاف و جهادی بوده است ضمن اینکه رویه و مشی کاری استفاده از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود است.

در وبسایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

عبداللهی خاطرنشان کرد: تمام هم و غم خود را برای اجرای کارهای محوله در اوقاف استان تهران بر اساس اسناد بالادستی و سیاست‌های اعلامی از سوی ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه و برپایه قوانین و مقررات به کار خواهم بست.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران اظهار داشت: هدف گذاری و ریل‌گذاری کارها در آینده باید بر اساس گام دوم انقلاب اسلامی که از سوی مقام معظم رهبری تبیین شده است پیش برود.

عبداللهی در پایان اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد تحول در تمامی کارهای اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران خواهیم بود که باید در راستای تحولی که اخیرا حجت الاسلام خاموشی در سازمان اوقاف و امور خیریه به وجود آورده‌اند حرکت کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با سازمان اوقاف و امور خیریه، سید مهدی خاموشی و مراسم معارفه از تلگرام

⭕️ ابراهیم رئیسی در مراسم معارفه: حکم رهبر منشور قوه قضائیه است

رئیس جدید دستگاه قضایی در مراسم معارفه خود گفت، حکم خامنه‌ای منشور کار این قوه در دوره او خواهد بود. دولت و مجلس از ریاست ابراهیم رئیسی بر قوه قضائیه استقبال کرده‌اند. او در کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷ نقش داشته است.


نظرها

در ادامه بخوانید

پاسخ امین حیایی به درخواست ضدانقلاب برای تحریم صداوسیما

الفالف12 ساعت قبل
پاسخ امین حیایی به درخواست ضدانقلاب برای تحریم صداوسیماگروه ویدئو الف، ۱ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۵۸ ۳۹۸۰۱۰۱۰۴۹۰ نظر، ۲ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

فیلم | پیام‌ نوروزی عادل فردوسی‌پور، محمود دولت‌آبادی و چند چهره‌ دیگر

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل

کنایه «امین حیایی» به «پرویز پرستویی» درباره تحریم صدا و سیما

مهرمهر10 ساعت قبل

فیلم | کشتی حامل ۲۰۰۰ خودروی گران‌قیمت آتش‌گرفت و غرق شد

خبرآنلاینخبرآنلاین14 ساعت قبل
کشتی باری ایتالیایی که ۲۰۰۰ خودرو از جمله ۳۷ پورشه ۲۹۲ هزار دلاری را از هامبورگ به سمت کازابلانکا حمل می‌کرد، در ۱۵۰ مایلی سواحل غرب فرانسه دچار حریق شد و در آب فرو رفت. خوشبختانه ۲۷ خدمه این کشتی نجات یافته‌اند.
الفالف1 روز قبل
پس از کنار گذاشته شدن برنامه ۹۰، شایعه‌ای مبنی بر تحریم صداوسیما توسط علی دایی و علی پروین دو چهره شاخص ورزش کشور در برخی کانال‌های تلگرامی منتشر شد. * علی دایی، سرمربی سایپا نیز در جدیدترین اظهاراتش با بیان اینکه بارها این برنامه علیه من بوده و به آن انتقاداتی دارم ولی معتقدم که این برنامه نباید کنار گذاشته می‌شد. اما دایی هیچ حرفی مبنی بر تحریم صداوسیما بخاطر کنارگذاشته شدن یک برنامه از تلویزیون به زبان نیاورد.

ویدئو کلیپ «نوروز»، با صدای همایون شجریان

انتخابانتخاب18 ساعت قبل

اخبار بیشتر