جزئیات و شرایط عرضه اولیه «بزاگرس» در فرابورس اعلام شد/ سهمیه هر معامله‌گر آنلاین ۱۰۰۰ سهم است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی
جزئیات و شرایط عرضه اولیه «بزاگرس» در فرابورس اعلام شد/ سهمیه هر معامله‌گر آنلاین ۱۰۰۰ سهم است

جزئیات و شرایط عرضه اولیه «بزاگرس» در فرابورس اعلام شد/ سهمیه هر معامله‌گر آنلاین ۱۰۰۰ سهم است

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
مدیر عملیات بازار فرابورس اعلام کرد؛ امروز (یکشنبه مورخ ۲۶ اسفندماه) ۱۵۰ میلیون سهام شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر (سهامی عام) برای اولین بار پس از پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران در نماد (بزاگرس) به روش ثبت سفارش عرضه می‌شود.

اقتصاد آنلاین - رامین بیات؛ حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی تعداد ۱۰۰۰ سهم و دامنه قیمت در ثبت سفارش از مبلغ ۱۴۰ تا ۱۵۰ تومان خواهد بود.

بر اساس این گزارش، دوره ثبت سفارش ازساعت ۱۰ لغایت ساعت ۱۲ امروز است و کلیه معامله‌گران برخط و غیر برخط به صورت همزمان طی دوره ثبت سفارش می‌توانند اقدام به ورود سفارش خرید کنند.

همچنین تمامی درخواست‌های خرید جهت ورود سفارش می‌بایست به قیمت محدود باشد و هر خریدار صرفا مجاز به ورود یک سفارش خرید در سامانه معاملاتی است، این درحالی است که سفارش‌های ثبت شده طی دوره ثبت سفارش قابل اصلاح یا حذف هستند، اما پس از پایان این دوره، ورود، حذف یا اصلاح سفارش مجاز نیست.

خبری: بروز ترین اخبار اقتصادی و بازرگانی از سراسر وب

از سویی مدیر عرضه شرکت کارگزاری بانک دی، متعهد خرید شرکت سرمایه‌گذاری عمران سبحان و سقف تعهد، ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه است. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با بازار سهام و عرضه اولیه از تلگرام

در ۱۷ دقیقه با تامین سرمایه نوین آشنا شوید؛ شرکتی که فردا عرضه اولیه می‌شود …

www. novinib. com


🔸در جریان عرضه اولیه امروز، #تنوین ۲۲۰۰ ریال کشف قیمت شد و به هر کد معاملاتی تعداد ۱۹۹۹ سهم تخصیص یافت.

#نبض_بازار

@bourse۲۴ir


نشست خبری عرضه اولیه سهام شرکت تامین سرمایه نوین در بورس تهران

@bourse۲۴ir


✅ میزبانی فرابورس از چهار عرضه اولیه!!

هفته پیش رو در بازار دوم در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه به ترتیب بخشی از سهام شرکت‌های بیمه معلم، نیروگاه زاگرس کوثر و مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان برای نخستین بار به عموم خریداران عرضه اولیه می‌شود …

دوشنبه هفته آینده همچنین در بازار شرکت‌های کوچک و متوسط ١٠ درصد از سهام شرکت راهیابان فردا در تابلو رشد این بازار به عنوان پانزدهمین عرضه اولیه امسال فرابورس روی میز فروش می‌رود …

بیشتر از عرضه‌های آخر سال بدانید …


✅ بازار پرگردش شد

بورس ٢۴: روزهای آخر زمستان بازار سهام با ترافیک عرضه‌های اولیه همراه شده است. فرابورس چهار عرضه اولیه دارد و بورس تهران نیز همین چهارشنبه یک عرضه اولیه را پشت سرگذاشت …

این رخدادها در کنار رشد قیمت کالا و احتمال تطبیق نرخ تمام کالاها با دلار نیمایی سبب شده تا گردش نقدینگی در بازار افزایش پیدا کند، به همه این‌ها پذیره نوسی و عرضه گسترده اوراق مشارکت، اوراق اجاره و صکوک را هم اضافه کنید …


🔹در جریان عرضه اولیه امروز نماد #ومعلم ۲۷۰۰ ریال کشف قیمت شد و به هر کد معاملاتی حدود ۲۳۰ سهم تخصیص یافت …

#نبض_بازار


در ادامه بخوانید

فارسفارس1 روز قبل
معاون وزیر علوم با اشاره به تداوم تخصیص ارز دانشجویی گفت: به دلیل بالا بودن نرخ ارز تقاضا زیاد نیست و در ۶ ماهه نخست سال قبل تقاضا بسیار بیشتر از مدت مشابه امسال بوده است. وی درباره نرخ ارز دانشجویی گفت: نرخ ارز دانشجویی نرخ ETS است که روزانه توسط بانک مرکزی اعلام می‌شود. رئیس سازمان امور دانشجویان در پاسخ به این سؤال که پس از افزایش نرخ ارز میزان تقاضا برای دریافت ارز دانشجویی چه تغییری کرده است، گفت: درخواست‌های ۶ ماهه نخست امسال مانند درخواست‌های ۶ ماهه دوم پارسال است و تعداد درخواست‌ها زیاد و قابل توجه نیست. در حالی که درخواست‌ها در ۶ ماهه نخست سال قبل بسیار بیشتر بود و به دلیل اینکه نرخ ارز بالاست مراجعه زیاد نیست. وی خاطرنشان کرد: ‌پیش‌بینی این است که در ۶ ماهه نخست امسال چند هزار نفر برای ارز دانشجویی ثبت‌نام کنند.
صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
مصطفی دارایی نژاد در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما درباره قیمت انواع صیفی و سبزی پرمصرف در بازار گفت: انبه از کیلویی ۱۷۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ تومان، توت سفید از ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان، دستمبو از ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، زردآلو از ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان، گوجه فرنگی از ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان، فلفل تند ریز از ۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان، بادمجان قلمی از ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان، پیاز زرد از ۱۰۰۰ تا ۲۸۰۰ تومان، پیاز شیری از ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، فلفل دلمه‌ای سبز از ۲۰۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان، کاهو پیچ سالادی از ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، کاهو رسمی از ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، کدو مسمایی از ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، گل کلم از ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان، کرفس از ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان، کلم سفید از ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، کلم قرمز از ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، لوبیا سبز از ۱۰۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ تومان، خیار چنبر ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان غوره آب گیری ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان غوره عسگری ۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان هویج از ۴۰۰۰ تا ۶۵۰۰ تومان، سیب زمینی نو از ۵۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان، سبزی خوردن از ۲۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان و سبزی جور از ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، به از ۸۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ تومان فروخته می‌شود. وی افزود: قیمت برگ مو از ۵۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ تومان، گوجه سبز برقان از ۵۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان، گوجه سبز شمال از ۳۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان، لیمو ترش میناب از ۲۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ تومان، موز از ۹۰۰۰ تا ۱۰۵۰۰ تومان عرضه می‌شود. نایب رئیس اتحادیه بار فروشان ادامه داد: انگور یاقوتی ۱۰۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ تومان آلبالو تخم خارجی ۸۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان آلبالو رسمی ۸۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان آلو شابلون ۹۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ تومان شلیل شبرنگ ۱۰۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ تومان طالبی شاه پسند از کیلویی ۲۵۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان، هلواز ۵۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان، گیلاس تکدانه از ۱۲ تا ۲۹ هزار تومان، گیلاس صورتی ۱۰۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰ خیار رسمی از ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان، سیب گلاب ۱۲۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ تومان و هندوانه از ۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰ تومان، کیوی از ۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان، اناناس از کیلویی ۱۸۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ تومان، خیار گلخانه از ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان، ملون از ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان، بادمجان گلخانه‌ای ۴۰۰۰ تا ۶۵۰۰ تومان، کلم بروکلی از ۸۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ تومان، توت فرنگی کرج از ۱۰۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ تومان، توت فرنگی سنندج از ۷۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان، خربزه از ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، طالبی از ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان و فلفل شیرین از ۱۲۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان عرضه می‌شود.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
آیت محمدولی در گفتگوی تلفنی با خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه حباب سکه امروز ۴۰۰ هزارتومان است افزود: امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۴ میلیون و ۷۱۵ هزارتومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۴۰ هزارتومان ​، ربع سکه یک میلیون و ۶۲۰ هزارتومان و سکه‌های گرمی نیز ۱ میلیون و ۱۲ هزارتومان قیمت گذاری شده است. رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر گفت: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۳۹ هزار تومان معامله شده است. محمدولی با بیان اینکه هر انس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۴۰۳ عرضه شده است ادامه داد: امروز هر مثقال طلا با قیمت ۱ میلیون و ۹۰۳ هزارتومان به فروش رسیده است. وی گفت: وجود نوسانات مانع از رونق داد و ستد می‌شود، البته بازار از رکود محض خارج شده است.

آغاز به کار قطار بین‎المللی تهران-وان

مهرمهر16 ساعت قبل
شرکت رجا در راستای توسعه‌ همکاری‌های کشورهای منطقه و گسترش صنعت ایرانگردی و جهانگردی، با همکاری راه آهن‌های ایران و ترکیه، قطار بین‌المللی تهران-وان را راه‌اندازی کرد.
تسنیمتسنیم22 ساعت قبل
وی ادامه داد: هم اکنون ۵۳,۵ درصد آب مورد نیاز مصارف آشامیدنی، صنعتی و کشاورزی در کشور از آب‌های زیر زمینی تامین می‌شود. معاون آبخیزداری، امور مراتع و بیابان سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: بالای ۵۰۰ میلیارد متر مکعب حجم ذخایر آب زیر زمینی کشور است. شهبازی تصریح کرد: هم اکنون بیلان سفره‌های آب زیر زمینی کشور به دلیل برداشت از موجودی مخازن منفی است. وی ضمن اشاره به کسری ۱۲۵ میلیارد متر مکعبی مخازن آب‌های زیر زمینی در کشور گفت: یکی از اقداماتی که می‌تواند نقش اساسی در جلوگیری ازفرونشست زمین و تخریب این مخازن داشته باشد عملیات آبخوانداری است. معاون آبخیزداری، امور مراتع و بیابان سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور افزود: اهمیت آبخوان‌های موجود در کشور بسیار بالاست.
ایبناایبنا22 ساعت قبل
به گزارش ایبنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، طی مراسمی با حضور پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)، نمایندگان مردم درمجلس شورای اسلامی، استاندار کرمان و سایر مقامات کشوری و استانی، ۵۲۰ واحد نیروگاه خورشیدی پنج کیلوواتی که با حمایت تسهیلاتی بانک قرض الحسنه مهرایران از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در منطقه گلزار بردسیر ایجاد شده است، به بهره برداری رسید. طرح احداث نیروگاه‌های خورشیدی از دو سال پیش توسط کمیته امداد آغاز و در مرحله نخست ۲۰۰ پنل خورشیدی مددجویان وارد مدار تولید برق شد. با افتتاح رسمی ۵۲۰ نیروگاه جدید که به تازگی وارد مدار شده است، در مجموع ۷۲۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان هم‌اکنون تولیدکننده برق هستند. برق تولیدی خانواده‌های مددجو براساس قراردادی ۲۰ ساله به صورت تضمینی از سوی شرکت برق خریداری می‌شود و این خانواده‌ها به‌طور میانگین ماهیانه به ارزش یک میلیون تومان، برق به دولت می‌فروشند. شایان ذکر است، استان کرمان به دلیل قرار گرفتن در بهترین شرایط نورگیری در کشور، ظرفیت بالایی برای استفاده از نیروگاه‌های خورشیدی دارد و طبق برنامه‌ریزی انجام شده، قرار است طی سال جاری ۶۰۰ تا هزار نیروگاه خورشیدی جدید برای مددجویان کمیته امداد در این استان به بهره‌برداری برسد.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


سپاه می‌گوید پهپاد آمریکا رو سرنگون کرده، پنتاگون می‌گوید پهپادی نداشتیم

5 روز قبلپوشش خبری3

محمد یا محمدرضا؛ کدامیک از برادران خاتمی دروغ می‌گوید؟ + فیلم

3 روز قبلمشرق‌نیوز2

افشاکنندگان فسادهای مسئولان مورد حمایت قرار گیرند

5 روز قبلفارس2

ضوابط ویژه برای رفتار بازیگران مشهور در سفر به خارج

2 روز قبلعصر ایران1

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + فیلم

3 روز قبلرکنا1

فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد

4 روز قبلالف1

واکنش ترامپ به انهدام پهپاد گلوبال هاوک؛ چه کسی اشتباه بزرگ را کلید زد؟

4 روز قبلخبر فوری1

پرونده| زیست شبانه در تهران؛ از شب‌های رمضان تا اولتیماتوم پلیس

4 روز قبلخبرآنلاین1

حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی‌شود؟

5 روز قبلالف1

الکترونیک کردن خدمات و اجرای طرح کاداستر

5 روز قبلصدا و سیما1