سرنوشت نساجی در گروی آشتی دو مالک
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
سرنوشت نساجی در گروی آشتی دو مالک

سرنوشت نساجی در گروی آشتی دو مالک

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
نساجی از جمله معدود تیم های قدیمی است که با وجود همه مشکلات در دهه های اخیر زنده مانده است و به حیات خود ادامه می دهد قطعا به این دلیل که ریشه در قلب ها دارد.

به گزارش «ورزش سه»، نساجی با وجود پتانسیل بالای فنی و هم چنین برخورداری از حمایت ده‌ها هزار تماشاگر ۲۴ سال در سطح اول فوتبال کشور حضور نداشت و حالا هم که به لیگ برتر آمده درگیر حواشی است. یک روز مدیر عامل استعفاء می‌دهد. روز دیگر شرکا با هم به مشکل برمی خورند و در نهایت هم یکی از مالکین می‌گوید من دیگر نساجی را نمی‌خواهم و حالا بازیکنان و کادر فنی از خود می‌پرسند آینده اشان چه خواهد شد و بی شک با این شرایط روحی و روانی تیم نمی‌تواند روی مسایل فنی متمرکز شود و اهدافی را دنبال کند که مورد خواست تماشاگران است.

بله نساجی در همه سال‌های اخیر درگیر مشکلات مالی بوده و هر گاه پول به این تیم تزریق شده حاشیه‌ها تیم را به بیراهه برده است و دقیقا به همین دلیل بود که تیم بیش از دو دهه در سطح اول فوتبال کشور حضور نداشت و حالا هم که به لیگ برتر آمده درگیر حواشی است و بی شک با ادامه این رونده آینده اگر تاریک نباشد روشن هم نخواهد بود.

نساجی برای بازگشت به سطح اول فوتبال کشور بیش از دو دهه انتظار کشید اما سقوط به دسته پایین‌تر یک فصل زمان می‌برد. فوتبال امروز با گذشته تفاوت‌های زیادی داشته و اگر پول نباشد عشق تماشاگران و واژه هایی چون تعصب کار را پیش نمی‌برد. البته که نساجی و تماشاگرانش ارزش این را دارند که صنیعی فر و حدادیان اختلافات را کنار بگذارند و یکدل و یک رنگ شوند و هم چنان حامی تیم باشند. همان طور که این حمایت منجر به بازگشت تیم به سطح اول فوتبال کشور بعد از ۲۴ سال شده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

اختلافات درونی مالکین باشگاه که در نهایت منجر به انصراف صنیعی فر از تیمداری شده! به راحتی و با یک جلسه رودررو قابل حل است چرا که نساجی و تماشاگرانش همان طور که اشاره شد این قدر ارزش دارند که این دو به بهانه مسایل پیش افتاده تیم را غرق اختلافات درونی نکنند. نساجی بهترین برند برای تبلیغ صنایع صاحبان آن است. به خصوص با تماشاگران پرشور و پرتعدادی که دارد و اینکه با پا پیش گذاشتن مدیران استانی می‌تواند زمینه ساز کاهش پرداخت مالیات برای مالکین آن باشد.

البته که مدیران استانی باید قدردان بخش خصوصی باشند که در سال‌های اخیر برای تیم هزینه کردند و از همه مهمتر به گونه‌ای تدبیر کنند که صنیعی فر و حدادیان هم چنان در گود باقی بمانند تا نساجی با اقتدار به حیات ادامه دهد. پرداخت دستمزدها به چالش بیافتد نساجی بی شک خیلی زود با لیگ برتر خداحافظی خواهد کرد!

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با نساجی مازندران از تلگرام

🔵استقلال تهران- نساجی مازندران

⏰ ساعت ۱۹

🏟 ورزشگاه آزادی تهران

🔹محمدرضا اکبریان-سعید قاسمی-عسکر محمدی-محمد حسین ترابیان-حسین زیاری-مهدی سیفی

🔹ناظر: مسعود عنایت


اختصاصی «ورزش سه»

صحبت‌های حامد شیری کاپیتان نساجی مازندران پس از بازی برابر پرسپولیس

@varzesh۳


زور پرسپولیس به نساجی نرسید

🔹دو تیم فوتبال نساجی مازندران و پرسپولیس به تساوی یک بر یک رضایت دادند.


🔵مصدومان #استقلال برای دیدار مقابل نساجی

🔹وریا غفوری به دلیل مصدومیت زیر نظر نوروزی به درمان می‌پردازد و غایب بازی با نساجی مازندران است.

🔹فرشید اسماعیلی دیگر بازیکن آبی پوش با وجود رفع مصدومیت و حضور در تمرینات به بازی نساجی مازندران نمی‌رسد.

🔹همچنین الهیار صیاد منش به دلیل مصدومیت بازی برابر نساجی مازندران نیز از دست داده است.


در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
پرسپولیس تا امروز با شجاع خلیل‌زاده و شایان مصلح تمدید کرده‌ و با بوژیدار رادوشوویچ نیز به توافق رسیده‌ است. فرشاد احمدزاده هم تنها خرید تابستانی باشگاه بود. مشکل بزرگ در لیست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس خواهد بود. با جذب فرشاد احمدزاده، یک بازیکن اضافه در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس وجود دارد و این یعنی باشگاه برای جذب بازیکنان جدید نیاز به کنار گذاشتن برخی از نفرات فعلی خود خواهد بود. جدایی احتمالی علی‌پور نیز کمک چندانی به این تیم نخواهد کرد و پرسپولیس برای جذب بازیکن جدید به کنار گذاشتن بازیکنان بیشتری از لیست خود نیاز دارد.
ورزش۳ورزش۳20 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در حالی که هنوز زمان زیادی تا شروع فصل جدید لیگ برتر والیبال باقی مانده، تیم‌های مختلف برای جذب نفرات مدنظر خود دست به کار شدند. البته ورامینی‌ها پوریا فیاضی، یکی از بهترین بازیکنان فصل قبل لیگ را به تیم بدجین لهستان واگذار کردند. تیم سایپا که فصل قبل نایب قهرمان لیگ شده بود، دراولین گام ناصرشهنازی را به عنوان مربی خود انتخاب کرد. شهنازی هم پس از آن در اولین قدم امیرحسینی پاسور سابق ملی را درتیم نگه داشت تا در آستانه ۴۵ سالگی همچنان درسطح اول لیگ بازی کند. امروز هم خبر رسید که سایپا نوید مشجری آنالیزور وسیامک افروزی، فیزیوتراپ تیم ملی راهم به تیمشان اضافه کرده‌اند.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
در پایان هفته چهارم لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۹ امیر غفور به صدر جدول بهترین مهاجمان صعود کرد و سعید معروف در صدر بهترین پاسورها باقی ماند. در پایان این هفته بازیکنان ایران مانند هفته‌های گذشته در جمع برترین بازیکنان قرار گرفتند. به این ترتیب امیر غفور با کسب ۱۸۲ امتیاز و ۵۷٫۳ درصد موفقیت در حملات، در صدر امتیاز آورترین و بهترین مهاجمان قرار دارد. همچنین محمد موسوی در جایگاه دوم بهترین مدافعان و سعید معروف همچنان در صدر جدول بهترین پاسورها قرار گرفتند. محمدرضا حضرت‌پور و میلاد عبادی‌پور نیز به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم بهترین دریافت کننده‌ها قرار دارند.
ورزش۳ورزش۳7 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در حالی که دوشنبه شب محمدرضا مهاجری رسما به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران انتخاب شد و طی مراسمی معارفه او انجام گرفت، قرار است تمرینات تیم را از امروز چهارشنبه زیر نظر بگیرد. تمرینات تیم نساجی رسما از ساعت ۱۸ امروز چهارشنبه به مدت ۵ روز در ورزشگاه کارگران تهران زیر نظر مهاجری برگزار خواهد شد و بازیکنانی که از این تیم جدا نشدند و در لیست سرمربی تیم قرار دارند، احتمالا به تمرینات اضافه می‌شوند. نساجی مازندران که فصل گذشته در نخستین سال حضور در لیگ برتر در رده دهم جدول قرار گرفت، لیگ نوزدهم را با مالکیت و سرمربی جدید آغاز خواهد کرد و امیدوار است با تمرینات و برنامه‌ریزی مناسب عملکرد خوبی ارائه دهد.
افکارنیوزافکارنیوز17 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشجلسه رییس فدراسیون فوتبال با روسای کمیته‌های مختلف قضایی فدراسیون فوتبال برگزار شد. تحلیل برخی رفتارها و کنش و واکنش‌های بازیکنان، مربیان و گروهی از تماشاگران در فصل گذشته و تاکید بر برخورد قاطع با هرگونه رفتار تنش زا در فصل جدید از دیگر بخش‌های این جلسه ۵ ساعته در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال بود. همچنین مقرر شد پیگیری موضوع استانداردسازی وضعیت ورزشگاه‌های تیم‌های حاضر در لیگ برتر بر اساس الزامات موجود و قوانین مصرح با جدیت دنبال شود. گفتنی است، رییس فدراسیون فوتبال، روز پنجشنبه گذشته با ارسال نامه‌ای به استاندارهای اصفهان، آذربایجان شرقی، کرمان، خوزستان، بوشهر، تهران و خراسان رضوی خواهان آماده سازی شرایط ورزشگاه‌ها شده بود. بدیهی است در غیر این صورت باشگاه‌ها ملزم به معرفی ورزشگاه ثالث با امکانات مشروحه فوق در آن استان و یا استان‌های هم جوار بوده و از سازمان لیگ فوتبال مجوز برگزاری مسابقه اخذ کنند.
فوتبالیفوتبالی8 ساعت قبل
مطمئنا در صورتی که قولی بدهیم سعی می‌کنیم تیم خوبی جمع کنیم و نتایج خوبی بگیریم. مطمئنا با این هواداران می‌توانیم مسجدسلیمان را برای همه تیم‌ها جهنم کنیم. سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال پارس جنوبی تصریح کرد: ما بازیکنان باکیفیت نیاز داریم و این هزینه دارد. فعلا از فهرست من کسی به تیم نپیوسته، اما مسئولان باشگاه در حال مذاکره با گزینه‌های مدنظر هستند. تارتار در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال مردم انتظار دارند که تیم خوب و در خور شان خوزستان درست کنیم و این موضوع هزینه دارد.

نظرها

اخبار بیشتر