1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. ورزشی
آخرین تصمیمات در خصوص کادر فنی تیم‌های ملی قایقرانی

آخرین تصمیمات در خصوص کادر فنی تیم‌های ملی قایقرانی

خبرگزاری تسنیم |
رئیس فدراسیون قایقرانی در مورد آخرین وضعیت انتخاب کادرفنی توضیحاتی را ارائه کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از انتخاب علیرضا سهرابیان برای ریاست فدراسیون قایقرانی قرار شد که روال کار کمیته‌های فدراسیون و نحوه انتخاب کادرهای فنی به روال گذشته برگردد و بر اساس انتخاب تخصصی در هر کمیته و کارشناسان همان بخش انجام شود.

با توجه به اینکه در زمان سرپرستی احمد گواری در فدراسیون قایقرانی کادرهای فنی توسط کمیته فنی وقت انجام شده است، سهرابیان فعلا تصمیمی بر تغییر کادر فنی ندارد.

وی در این خصوص به خبرنگار تسنیم گفت: به تصمیمی که فدراسیون قبل گرفته تا حدودی اعتماد و تست می‌کنم شاید دیدگاه افرادی که در این خصوص وقت گذاشتند مثمرثمر باشد و صحیح باشد. یک تلورانس زمانی را در نظر می‌گیریم تا خودشان را نشان دهیم و زمانیکه نیاز به ترمیم بدنه کادرفنی باشد حتما آن را تقویت می‌کنیم و از افرادی که می‌توانند مفید باشند استفاده می‌کنیم. دیدگاه ما گروهی است و امیدوارم این سیستم پاسخ دهد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با قایقرانی از تلگرام

دعوت فدراسیون جهانی قایقرانی از کتایون اشرف داور بین‌المللی قایقرانی ایران به مسابقات بین المللی جمهوری چک برای قضاوت/توییتر


🔸اختصاصی / ادعای عجیب یک قایقران در مورد اعزام‌های پولی

▪️فرحناز امیر شقاقی نایب رئیس فدراسیون قایقرانی: مه نمای فریب خورده اما مجبورم شکایت کنم


🔸پایان مسایقات قایقرانی آب‌های خروشان جوانان و امید کشور در رجایی دشت الموت قزوین / ساجده تاتلاری و محدثه حسن پور در دو رده سنی قهرمان شدند. هر دو از قزوین؛ سرمایه گذاری جالب قزوینی‌ها بر روی آب‌های خروشان


سکان با قهرمانی در اولین دوره لیگ علاوه بر جاوانه کردن نام خود در تاریخ قایقرانی ایران، نماینده ایران در جام جهانی باشگاه‌ها در تایلند شد. آن‌ها مزد علاقه خاص و پشتکارشان را گرفتند


فدراسیون قایقرانی نام هدیه کاظمی را به عنوان نماینده ورزشکاران در انتخابات این فدراسیون اعلام کرد. پیش از این آرزو حکیمی به ساز و کار انتخاب اعضای مجمع انتخاباتی اعتراض کرده بود


🔸آرزو حکیمی علیه فدراسیون قایقرانی: باندبازی‌ها شروع شده / به خاطر بی‌کفایتی در انتخاب مربی مدال نگرفتم

▪️ستاره همدانی قایقرانی ایران از این که از فهرست اعضای مجمع انتخابات فدراسیون کنار گذاشته شده شاکی است و مدعی مهندسی انتخابات فدراسیون. اظهارات او عملا آغاز جنگی تمام عیار بین او و فدراسیون قایقرانی است. بدون توجه به محتوای ماجرا، شجاعت او قابل ستایش است. ستایش از این نظر که بی خیال منافع آینده‌اش شده و جسارت انتقاد کردن دارد … / صحبت‌های حکیمی را بخوانید در👇🏻

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻


نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم/والی دیدنی گریزمان به مولداوی روی پاس زیبای پوگبا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
فراروفرارو6 ساعت قبل
کارلوس کی‌روش اولین دیدار خودش با کلمبیا را برد و به نوعی از فوتبال ژاپن انتقام کوچکی گرفت. به گزارش خبرآنلاین، تصویری که مشاهده می‌کنید مربوط به اواین حضور رسمی کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی کلمبیاست. کارلوس کی روش روی نیمکت کلمبیا نشسته و درست مثل همه اعضای دیگر کادرفنی و بازیکنان پوشاک برندی را به تن می‌کند که در ایران برایش خیلی با مسئولان دعوا می‌کرد! آدیداس محبوب کی روش که در ایران با هزار دردسر تن خودش و بازیکنان می‌شد، در کلمبیا به راحتی به بدن سرمربی پرتغالی چسبیده. چراکه رخ دادن چنین اتفاقی مطمئنا از تعهدات فدراسیون فوتبال کلمبیا بوده و به همین دلیل دیگر نیازی به دعوا درست شدن و به چالش کشیده شدن مسائل مختلف نیست.
تابناکتابناک14 ساعت قبل
نایب رییس اصولگرای مجلس شورای اسلامی در واکنشی صریح به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود، این برکناری را دزدانه خواند. مطهری می‌گوید مقام رهبری چنین دستوری صادر نکرده و حتی برخلاف نظر رییس سازمان صداوسیما اتخاذ شده است و فروغی نیز مجری دستورات بود! او که خواهان پیگیری موضوع توسط نمایندگان مجلس شده، اعلام کرده است که اگر نود ایرادی دارد باید با تذکر رفع شود.
تابناکتابناک23 ساعت قبل
محمدحسین میثاقی مجری جوان شبکه سه و ورزش سیما که گفته می‌شد بعداز اجرای برنامه فوتبال ۱۲۰ حالا مد نظر مدیران شبکه سه قرار گرفته و قرار است جای عادل فردوسی پور از او استفاده شود، به خارج از کشور رفته است. به گزارش تابناک ورزشی، این گزارشگر و مجری که توسط فردوسی پور به سیمای سراسری معرفی شد، رسما شاگرد نخست سبک و شیوه عادل در اجرای برنامه‌های ورزشی محسوب می‌شود و گزینه‌ای بهتر از او برای نشاندن جای فردوسی پور پیدا نکرده‌اند. البته گفته می‌شود سفر او طولانی نیست و او در روزهای جنجالی مدیر شبکه سه علیه فردوسی پور نمی‌تواند تا مدتها خودش را کنار بکشد. میثاقی که ظاهرا بعد از یک دوره فشار کاری، در تعطیلات عید به خارج از کشور سفر کرده، خیلی زود باید خود را آماده اجرا و پخش مسابقات فوتبال در برنامه فوتبال برتر کند. نکته جالب اینکه عباسی در پست اینستاگرامی خود از احتمال بازگشت عادل به ۹۰ صحبت کرده که اگر رخ ندهد کار برای میثاقی سخت می‌شود.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
‏این چکمه‌های سفید رنگ بیشتر از همه آن کفش‌های مارک‌دار به سردار آزمون می‌آید، او بزرگترین گل زندگیش را زد. سردار آزمون شروعی فوق العاده در فوتبال ایران داشت و شاید جز معدود ستاره هایی بود که پیش از درخشش در رده باشگاهی و تیم‌های محبوب، به نوعی استارت موفقیت خود را با لباس سفید تیم ملی زد و با اعتماد کارلوس کی روش، خیلی زود به مهره ثابت تیم ملی تبدیل شد. در حقیقت سردار آزمون برآیند نسل جوان ماست. سردار در جام جهانی مطابق خواسته‌های کارلوس کی روش و تاکتیک تیم ملی ایران، نمایش قابل قبولی داشت و حداقل موقعیت آنچنانی از دست نداد. گرچه مصاحبه او در مورد از دست دادن تعطیلات و جنگیدن برای تیم ملی اشتباه بود، اما درر این معادله غلط، نقش هجمه بی پایان خودمان و توهین به خانواده سردار با حضور خودش در رستوران را فراموش نکنیم.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی، فاصله چندانی تا انتقال به رئال مادرید ندارد. به گزارش «ورزش سه»، با بازگشت زین الدین زیدان به نیمکت رئال مادرید، دوباره شایعات حضور ادن هازارد در برنابئو تقویت شده است و علیرغم محرومیت چلسی از دو پنجره نقل و انتقالاتی متوالی، به نظر می‌رسد کار هازارد برای انتقال به رئال مادرید نهایی شده است. میرر مدعی شد سرمربی فرانسوی رئال مادرید اخیرا با هازارد تماسی برقرار کرده و وی را مجاب به انتقال به این تیم کرده است. هازارد امروز در مصاحبه‌ای از زیدان به عنوان ستاره‌ای نام برده که به خاطر او فوتبالیست شده و شواهد حاکی از رابطه فوق العاده بین طرفین است. به جز ادن هازارد، اخباری در مورد احتمال انتقال کیلیان امباپه و نیمار، دو ستاره گرانقیمت پاری سن ژرمن هم به برنابئو مطرح شده، اما به نظر می‌رسد شانس هازارد فعلا از دیگر گزینه‌ها بیشتر است.

اخبار بیشتر