1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اجتماعی

امنیت امروز مرز‌های ایران اسلامی به برکت جانثاری‌های شهداست

خبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- فرمانده مرزبانی ناجا گفت: اگر مرز‌های کشور ما از امنیت خوبی برخوردار است به برکت جانثاری‌های شهدا است.امنیت امروز مرز‌های ایران اسلامی به برکت جانثاری‌های شهداست - 0

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان سردار قاسم رضایی در حاشیه بدرقه شهید حسین جوینده اظهار داشت: شهید حسین جوینده مربی بزرگی بود که عزیزانی را برای حفظ مرز‌های جغرافیایی ایران اسلامی تربیت و آموزش می‌داد به همین دلیل، ما این شهید بزرگوار را همچون شهدای مرزبانی می‌دانیم.

وی با اشاره به اینکه مرزبانان جمهوری اسلامی ایران ادامه دهنده راه شهدا هستند، افزود: امروز برای مرزبانی ناجا توفیقی بود تا به خانواده این شهید عزیز بگوییمکه قدردان فداکاری این شهید و شهدای ایران اسلامی هستیم و خواهیم بود.

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: اگر مرز‌های کشور، امروز از امنیت خوبی برخوردار است به برکت جانثاری عزیزانی همچون این شهید بزرگوار است؛ امروز این شهید به ما تذکر می‌دهد که قدردان امنیت باشیم و به او قول می‌دهیم لحظه‌ای از پاسداری خون شهدا درنگ نخواهیم کرد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

سردار رضایی با اشاره به تداوم راه امام حسین (ع)، افزود: بی شک راه شهدا ادامه خواهد داشت همان گونه که راه امام حسین (ع) ادامه پیدا کرده است.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه با قدردانی از زحمات شهدا و جانبازان مدافعان حرم، گفت: اگر زحمات مدافعان حرم، سپاه پاسداران و نیرو‌های مسلح نبود، امروز کشور ما از امنیت مطلوب برخوردار نبود از همین رو به خانواده این شهید گرانقدر بابت تحفه‌ای که تقدیم خداوند کرده‌اند، تبریک عرض می‌کنم.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با بدرقه، شهید، مرزبانی ناجا و ناجا از تلگرام

📸فرودگاه مهرآباد؛ بدرقه روحانی پیش از سفر به عراق

عکس‌های بیشتر درلینک زیر👇👇


🔴 تغییرات در ناجا

🔹با حکم «سردار اشتری»، فرمانده نیروی انتظامی، «سرتیپ پاسدار مهری» به عنوان رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، «سرتیپ دوم پاسدار هادیان‌فر» به عنوان رئیس پلیس راهور ناجا، «سرتیپ دوم مجید» رئیس پلیس فتا ناجا و «سرهنگ حسینی آبا جلو» به عنوان معاون بهداد ناجا منصوب شدند/ فارس


📸تصویر کارت ملی شهید «محمد علی بایرامی ابر» که دیشب توسط فرقه دراویش گنابادی در تهران به شهادت رسید.

🔹سن هر سه شهید امشب ناجا زیر ۲۰ سال بوده است.

🔹این شهید متولد ۱۳۷۶ و فقط ۲۰ سال سن داشت.

@bpo۱۰


نظرها

در ادامه بخوانید

ماجرای حیوان عجیبی که در شوش دیده شد +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
به گزارش مشرق، فیلمی از یک حیوان عجیب و شبیه به گونه کفتار در فضای مجازی منتشر شد و شایعه شد که این حیوان در مزارع نیشکر هفت‌تپه دیده شده است. فیروز حاج کلی رئیس اداره حفاظت از محیط‌زیست شوش صبح امروز اظهار کرد: تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مربوط به گونه‌ای گرگ یال‌دار است که مربوط به کشور آرژانتین است و این گونه از گرگ در کشور ایران وجود ندارد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴حاج کلی گفت: محیط اطراف این تصویر مزارع نیشکر است ولی مربوط به شهرستان شوش نیست.

ویدیو - عبور هولناک سیل از رودخانه خشک شیراز

همشهریهمشهری12 ساعت قبل

تهران؛ آماده باران | خسارتی گزارش نشد

همشهریهمشهری6 ساعت قبل

لحظه باز شدن سه دریچه‌ی اضطراری تخلیه آب سد دز پس از حدود ۵۰ سال برای تخلیه فوری آب سد+فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
دریچه‌های اضطراری سد دز در اوایل دهه ۴۰ باز شده بودند قطر دریچه‌ها ۱۴ متر و هر یک از آنها قادر به تخلیه ۳۰۰۰ متر مکعب آب در ثانیه هستند.

سعدیه شیراز غرق در آب+ فیلم

خبر فوریخبر فوری10 ساعت قبل

اخبار بیشتر