1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
حوزه کشاورزی باید با جدیت مورد توجه قرار گیرد

حوزه کشاورزی باید با جدیت مورد توجه قرار گیرد

خبرگزاری مهر |
قزوین- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: توجه به حوزه کشاورزی، حلال و حرام مردم و محیط زیست، اهمیت ویژه‌ای دارد و باید با جدیت مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام بهادری مسئول جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین روز یکشنبه با آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار و گفتگو کرد.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در این دیدار که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین برگزار شد، اظهار کرد: حجت‌الاسلام بهادری شخصیتی متعهد، معتقد و دارای ذی طلبگی هستند و از دیرباز به پایگاه دین و رهبری وابستگی جدی دارند و نیروی بسیار خوبی برای این جایگاه محسوب می‌شوند.

امام جمعه قزوین در ادامه به رسالت‌ها و وظایف حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی اشاره کرد و گفت: توجه به حوزه کشاورزی، حلال و حرام مردم و محیط زیست، اهمیت ویژه‌ای دارد و می‌باید با جدیت مورد توجه عزیزان قرار گیرد.

وی با اشاره به اهمیت دشت قزوین خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در سفر به قزوین فرمودند دشت قزوین را دریابید و توجه ایشان به خوبی اهمیت دشت قزوین را نشان می‌دهد و طبعا می‌باید نگاه ویژه‌ای به این عرصه داشته باشید.

حوزه کشاورزی باید با جدیت مورد توجه قرار گیرد - 6

حجت‌الاسلام عبدالعلی ابراهیمی، معاون استان‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی که به منظور معارفه حجت‌الاسلام علی بهادری مسئول جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان به قزوین سفر کرده است، در این دیدار حضور داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر