1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
چادرخواب‌ها در بابلسر ساماندهی شود

چادرخواب‌ها در بابلسر ساماندهی شود

خبرگزاری مهر |
بابلسر - امام جمعه بابلسر خواستار ساماندهی چادرخواب ها و نظارت بیشتر بر قیمت ها در نوروز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام اسماعیل قلی پور صبح یکشنبه در جلسه شورای اداری با تبریک به ولادت امام جواد علیه السلام با بیان اینکه در حوزه نظارت بر قیمت‌ها هنوز به نقطه مطلوب نرسیدیم، گفت: نظارت بر قیمت‌ها در شهرستان دقیق‌تر صورت گیرد مخصوصا در ایام نوروز که مسافران وارد شهرستان می‌شوند تا خاطرات خوبی از شهرستان داشته باشند.

قلی پور تصریح کرد: در عرضه کالاهای مورد نیاز مسافران نظارت دقیق صورت گیرد تا نگاه مسافران نسبت به شهرستان نگاه مثبتی باشد.

وی افزود: چند سال است که در بحث چادر خواب‌ها حرف داریم و باید ببینیم چه مدیریتی باید انجام شود تا نظارت بیشتر شده و مشکل خاصی در بحث چادرخوابها به وجود نیاید و در واقع به ساماندهی چادرخوابها بپردازیم.

امام جمعه بابلسر تصریح کرد: برای استفاده از لباس محلی در استقبال از مسافران نوروزی سعی شود لباس محجبه و مناسب با آئین و سنت مردم مازندران استفاده شود.

قلی پور با بیان اینکه در حال حاضر مهم‌ترین دغدغه ما دغدغه انتخاب مدیریت دانشگاه مازندران به عنوان بزرگترین دانشگاه مازندران است گفت: دانشگاه مازندران بعد از ورود ما از فضای آرامی برخوردار بود و سعی کردیم آرامش را در بین دانشگاهیان حاکم کنیم اما اخیرا خبرهایی می‌شنویم که حکایت از انتصاب فردی در پست مدیریتی دانشگاه دارد.

وی افزود: متأسفانه در ماه‌های اخیر شاهد هستیم جریان فتنه در تکاپوست تا برخی از افراد وابسته به خود را در مناصب کلیدی قرار دهد.

امام جمعه بابلسر خاطرنشان کرد: امیدوارم وزیر علوم و تحقیقات توجه بیشتری نماید و امورات جوانان را به دست افراد نالایق واگذار نکند و آرامشی که در دانشگاه وجود دارد را با یک تصمیم غلط بهم نریزند.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با جلسه شورای اداری، امام جمعه بابلسر و بابلسر از تلگرام

➖ دروغ شاخدار سال ۹۷

▫️علی اصغر احمدی معاون دفتر رییس جمهور در واکنش به خبر پرتاب لنگ کفش به سوی رییس جمهور در جلسه شورای اداری استان گیلان: من از اول تا آخر این‌جلسه حضور داشتم و چنین ادعایی دروغ محض است

▫️این ادعا دروغ شاخدار سال ۹۷ محسوب میشود/ پاد


تکذیب شایعه پرتاب کفش به رییس جمهور در جلسه شورای اداری گیلان

استوری فرشاد نوروزپور (مشاور استاندار گیلان)


📷 دهمین جلسه شورای اداری استان مازندران در #تنکابن

🔹 با حضور #استاندار، مدیران کل، فرمانداران شهرهای استان

چهارشنبه ٢٣ اسفند ٩٧؛


📷 فردا؛ رئیس جمهور به گیلان سفر می‌کند

🔹 دکتر حسن روحانی رئیس جمهور به همراه جمعی از وزرا و معاونانش فردا (چهارشنبه) به گیلان سفر می‌کند.

🔹 دیدار با مردم گیلان در ورزشگاه تختی لاهیجان، افتتاح راه آهن رشت – قزوین، بهره برداری از چندین طرح، شرکت در نشست توسعه استان، جلسه شورای اداری گیلان و نشست خبری از مهمترین برنامه‌های سفر ۲ روزه رئیس جمهور به گیلان است.

سه‌شنبه ۱۴ اسفند ٩٧؛


‼️ تکذیب شایعه پرتاب کفش به رییس جمهور در جلسه شورای اداری گیلان

◀️ استوری فرشاد نوروزپور (مشاور استاندار گیلان)


🔴 احمدی معاون دفتر رییس جمهور در واکنش به خبر پرتاب لنگ کفش به سوی رییس جمهور در جلسه شورای اداری استان گیلان: من از اول تا آخر این‌جلسه حضور داشتم و چنین ادعایی دروغ محض است

🔸این ادعا دروغ شاخدار سال ۹۷ محسوب میشود/ پاد


نظرها

اخبار بیشتر