1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
مراسم تجلیل از مدال آوران کاراته قم برگزار شد

مراسم تجلیل از مدال آوران کاراته قم برگزار شد

خبرگزاری مهر |
قم - مراسم تجلیل از مدال آوران کاراته قم با حضور رئیس فدراسیون کاراته برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تجلیل از مدال آوران و قهرمانان کاراته قم در سال ۹۷ شامگاه شنبه در فرهنگسرای جوان قم برگزار شد و مدال آوران این رشته ورزشی به همراه مربیان و چهره‌های موفق این رشته تجلیل شدند.

در این مراسم که با حضور سید محمدرضا هاشمی معاون سیاسی امنیتی استاندار قم، سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته و رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان قم برگزار شد امیر مهدی زاده ستاره بین المللی کاراته قم نیز در میان مهمانان حضور داشت.

سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته در این مراسم گفت: قم «قطب کاراته کا سازی» ایران است و امیدوارم مسئولان استانی بیش از پیش از کاراته قم حمایت کنند. کاراته قم ظرفیت بسیار بالایی دارد و می‌تواند مایه افتخار ورزش ایران باشد.

وی افزود: جهان کاراته، امیر مهدی زاده را در جام جهانی لینز اتریش تحسین کرد به طوری که حریف هلندی در فینال درمانده شده بود. کاراته در قم با وجود مربیان و قهرمانان خوشنامی که در آن وجود دارند می‌تواند به قلل موفقیت‌های پررنگ‌تری برسد.

رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان قم نیز در این مراسم عنوان کرد: فرهنگ قدر شناسی در جامعه ورزش مورد تقدیر است و بایستی تقویت شود و به همین دلیل، تجلیل از قهرمانان کاراته در قم به عنوان رشته‌ای موفق و محبوب مورد توجه و تایید است.

در پایان مراسم، مدال آوران و مربیان کاراته قم در دو بخش مردان و زنان بر روی سن حاضر شدند و در میان تشویق حاضرین هدایا و لوح تقدیر خود را دریافت کردند.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با قم، کاراته و مسابقات کاراته از تلگرام

در شرایطی که رابطه سیاسی ایران و فرانسه تعریفی ندارد تیم ملی کاراته در پاریس مشغول تمرین است و دختران کاراته شب گذشته در ضیافت شام فدراسیون کاراته فرانسه شرکت کرده‌اند.

نتیجه: ورزش و سیاست دو مقوله جدا و متفاوت هستند. هستند؟؟


تیم ملی کاراته بانوان که پس از پایان مسابقات سری آ سالزبورگ اتریش مستقیما راهی پاریس شده در تمرین مشترکی با تیم ملی کاراته فرانسه شرکت کرد. کاراته فرانسه به دلیل کنار گذاشته شدن این رشته از بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ که به میزبانی همین کشور برگزار می‌شود در شوک است


🎞ویدئو - کاراته

🔸نظرات راضیه جلیل پور در مورد مرداس، سوپر لیگ کاراته و آینده کاراته بانوان ایران


آغاز رقابت ملی پوشان کاراته ایران در کاراته وان دوبی از جمعه؛ پرتعدادتر از کاراته وان پاریس / فهرست قرعه نمایندگان ایران👇🏻👇🏻


تیم ملی کاراته بانوان برای حضور در مرحله دوم لیگ جهانی کاراته ۲۰۱۹ چهارشنبه عازم امارات می‌شود. در مرحله اول در پاریس، یک نقره از کاتای تیمی گرفتیم.


🔶 کاراته از المپیک ۲۰۲۴ کنار گذاشته شد

🔸 بر اساس اعلام رئیس فدراسیون جهانی کاراته، این رشته رزمی از بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس کنار گذاشته شد. / ایسنا


نظرها

اخبار بیشتر