خلیج ‌فارس در بوشهر مواج و متلاطم می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
خلیج ‌فارس در بوشهر مواج و متلاطم می‌شود

خلیج ‌فارس در بوشهر مواج و متلاطم می‌شود

ایسناخبرگزاری ایسنا |
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با پیش بینی وضعیت جوی و دریایی این استان طی 24 ساعت آینده اعلام کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده ی تداوم فعالیت سیستم بارشی در سطح استان طی امروز است.

به گزارش ایسنا، پیام مساعدی عنوان کرد: بر اساس این پیش‌بینی وقوع بارش پراکنده باران به همراه وزش باد شدید جنوبی، گاهی رگبار باران و رعدوبرق و در مناطق مستعد همراه با ریزش تگرگ پدیده‌های غالب در سطح استان است.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود از ظهر امروز به تدریج با تضعیف سیستم بارشی از قسمت‌های شمالی خلیج فارس از پوشش ابرها کاسته شده و با افزایش سرعت بادهای شمالی احتمال نفوذ گردوخاک به استان نیز دور از انتظار نیست. ضمن این‌که سواحل استان طی امروز و روزهای آینده به تناوب متلاطم خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر تاکید کرد: طی ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر ابری همراه با وزش باد و گردوخاک، طی ساعاتی بارش پراکنده باران، گاهی رگبار باران، رعدوبرق و در برخی نقاط همراه با ریزش تگرگ و از اواخر وقت به تدریج کاهش ناپایداری‌های جوی خواهد بود.

مساعدی ادامه داد: در طی این مدت جهت وزش باد غالبا جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۱۶ تا ۴۴ کیلومتر در ساعت و طی ساعاتی بیش از ۶۰ کیلومتر در ساعت و از بعدازظهر به تدریج غربی تا شمال غربی با سرعت ۱۴ تا ۴۴ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی و مرکزی ۶۰ تا ۱۲۰ و در سواحل جنوبی ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر خواهد بود.

پیام مساعدی تصریح کرد: فردا در بندر بوشهر مد اول دریا ۰۵:۳۳ دقیقه، جزر اول ساعت ۰۷:۴۶، مد دوم دریا ساعت ۱۵:۴۶ و جزر دوم ساعت ۲۳:۵۰ خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با خلیج فارس از تلگرام

📸 طبیعت سحرانگیز جزایر خلیج فارس

بیش از ۳۰ جزیره مسکونی و غیرمسکونی جزایر خلیج فارس متعلق به ایران است. این جزیره‌ها هر یک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. عکس‌های اکبر ماهینی از طبیعت سحرانگیز جزایر خلیج فارس در این گزارش تصویری:

https: //bit. ly/۲U۶۵vOv

📌 گالری عکس را در لینک زیر ببینید:

https: //p. dw. com/p/۳DxTk


🔻قطر در حال خشکاندن بخش‌هایی از خلیج فارس و افزایش خاک خود در مرزهای آبی است

🔹براساس تصاویری که خبرنگار همشهری از فراز قطر تهیه کرده، خشک کردن خلیج فارس برای افزودن به زمین‌های قطر با هدف ساخت و سازهای بیشتر کاملا مشهود است.

🔹قطر در سال‌های گذشته به یکی از قدرت‌های اقتصادی کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس تبدیل شده است.

🔹تصاویر تهیه شده از وضعیت جنوب خیلج فارس مشخص می‌کند که این کشور در حال افزایش خاک با پیشروی در دریا است. /همشهری

#بین_الملل


📸 قطر در حال خشکاندن بخش‌هایی از خلیج فارس و افزایش خاک خود در مرزهای آبی است

◀️ براساس تصاویری که از فراز قطر تهیه شده، خشک کردن خلیج فارس برای افزودن به زمین‌های قطر با هدف ساخت و سازهای بیشتر کاملا مشهود است.

◀️ قطر در سال‌های گذشته به یکی از قدرت‌های اقتصادی کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس تبدیل شده است.

◀️ تصاویر تهیه شده از وضعیت جنوب خیلج فارس مشخص می‌کند که این کشور در حال افزایش خاک با پیشروی در دریا است. /همشهری


در ادامه بخوانید

روزنوروزنو16 ساعت قبل
گابریل کالدرون، سرمربی پرسپولیس روز گذشته به طور رسمی اقدام به خارج کردن نام لیست سروش رفیعی از تیم خود کرد تا این ستارۀ بازیساز در لیست خروجی‌های قطعی باشگاه در تابستان جاری قرار بگیرد و رفیعی به دنبال یافتن باشگاهی جدید، آیندۀ خود را خارج از پرسپولیس دنبال کند. بر اساس اخبار موثق به گوش رسیده شده، باشگاه تراکتور به صورت رسمی وارد پروسۀ مذاکره با سروش رفیعی شده است و به احتمال قریب به یقین سروش بار دیگر فوتبال خود را در یادگار امام تبریز دنبال خواهد کرد.
الفالف15 ساعت قبل
حالا انگار یک برمودای دیگر هم در خلیج فارس و تنگه هرمز پیدا شده. نفتکشی که آخرین مرتبه و همین چند روز قبل از تنگه هرمز عبور کرده و بعدش هم دیگر کسی خبر ندارد الان کجاست و چه اتفاقی برایش افتاده. بندری که یکی در غرب امارات متحده عربی در این سوی تنگه هرمز (داخل خلیج فارس) و دیگری در آن سوی تنگه هرمز (رو به دریای عمان) قرار دارند. پاتریک وینتور در گزارشش نوشته که نفتکش ناپدید شده هفتم جولای (یکشنبه ۱۶ تیر) از مقابل بندر شارجه به سمت تنگه هرمز حرکت کرده. حالا جالب است که دقیقا در همان روزی که در غرب تنگه هرمز چنین اتفاقی افتاده، در آن سوی تنگه هرمز در دهانه دریای عمان نفتکش ناپدید شده به سمت شمال تنگه هرمز تغییر مسیر داده و بعد هم در تنگه برمودای هرمز خلیج فارس، ناپدید شده!
رکنارکنا20 ساعت قبل
به گزارش رکنا، ذبیح‌اله دلاور اظهار داشت: مأموران انتظامی مستقر در فرودگاه اصفهان حین کنترل مسافرهای عبوری به چمدان یک مسافر که قصد خروج از کشور را داشت مشکوک و آن را بازرسی کردند. رئیس پلیس فرودگاه اصفهان افزود: در بازرسی از این چمدان مقدار ۲ کیلو و ۹۰۰ گرم حشیش که در ظروف آب جاساز شده بود کشف شد. وی بیان داشت: در این خصوص یک نفر دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد. رئیس پلیس فرودگاه اصفهان تاکید کرد: پلیس فرودگاه اجازه ورود و یا خروج هیچ‌گونه مواد افیونی را نخواهد داد و با این افراد برخورد قاطع و قانونی می‌شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ساختمان‌های عجیبی که هوش از سرتان می‌برد+ تصاویر

4+
الفالف21 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر