ثبت نام۲۰هزار نفر از جوانان استان تهران در سامانه جمعیت هلال احمر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
ثبت نام۲۰هزار نفر از جوانان استان تهران در سامانه جمعیت هلال احمر

ثبت نام۲۰هزار نفر از جوانان استان تهران در سامانه جمعیت هلال احمر

مهرخبرگزاری مهر |
تهران- معاون جوانان هلال احمر استان تهران از ثبت نام۲۰هزار نفر از جوانان استان تهران درسامانه جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا منصوری صبح یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه طی سخنانی اظهار داشت: هم اکنون ۱۶ پست ثابت سیار جوانان، ۷ پست سیار، ۱۲ غرفه دوستدار کودک، ۱۲ غرفه نماز، ۱۶ ایستگاه سلامت و تست قند خون در ایام نورور با هدف مردم به مسافرت ایمن داریم.

منصوری در ادامه با بیان اینکه طرح همیار هلال احمر امسال در هلال احمر برپا می‌شود گفت: این طرح با حضور کودکان در غرفه‌های کودک ۵ الی ۷ سال تصاویری گرفته می‌شود و فرزندان در طول سفر مراقب رعایت قوانین توسط والدین هستند.

وی بیان داشت: در استان تهران بیش از ۲۰ هزار نفر از جوانان ثبت سامانه جمعیت هلال احمر استان تهران است و بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ داوطلب جوان در استان تهران به صورت فعال در حال خدمت رسانی هستند و دائم در برنامه‌ها فعالیت دارند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر12 ساعت قبل
با حمایت استاندار گلستان، باید این موضوع مورد بررسی قرار گیرد. وی ادامه داد: در محدوده حریم در نظر گرفته شده برای جنگل‌های هیرکانی، دامسراهایی وجود دارند که قرار است جابجا شوند. موضوع تجهیز پایگاه‌های جنگل هیرکانی، یکی از مواردی است که بعد از ثبت جهانی بسیار اهمیت دارد. همچنین طرح کلی گردشگری برای ساماندهی و کنترل گردشگری انبوه در پرونده جنگل‌های هیرکانی آمده است که باید با دقت به اجرا برسد. معاون میراث فرهنگی کشور گفت: در نظر داریم تا یک روز از تقویم به نام روز جنگل‌های هیرکانی نامگذاری شود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز17 ساعت قبل
اگر با او برخوردی شده و ما بی‌خبریم، بگویند که چه برخوردی با او صورت گرفته است. *من معتقدم که رفتار کریمی‌قدوسی به مملکت آسیب می‌زند و تنش قومی و مذهبی در کشور ایجاد می‌کند. این اقدامات یا از سر جهالت است یا از سر برنامه‌ریزی. * وقتی می‌گویم کریمی‌قدوسی تابعیت افغانستانی دارد، قصدم توهین به مردم افغانستان نیست، مردم افغانستان مردمی شریف و باایمان هستند و من ۴ سال در این کشور مسوولیت داشته‌ام و زندگی کرده‌ام اما سوال من این است که فردی که تابعیتش اکتسابی است و ذاتی نیست، می‌تواند نماینده مجلس شود یا خیر. اگر ایشان ایرانی‌الاصل هستند سابقه تابعیت خود و خانواده‌اش را اعلام کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین15 ساعت قبل
حسین شهبازی گفت: پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشاندهنده افزایش موقتی غلظت آلاینده‌ها طی برخی ساعات صبح امروز (۳۱ تیر) به دلیل کاهش میزان ناپایداری جوی و ازدیاد تردد خودروها است. او با بیان اینکه با تغییر شرایط جوی تا بعد ازظهر برای برخی ساعات افزایش میزان ابرناکی و وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه انتظار می‌رود، ادامه داد: از این رو در برخی ساعات احتمال خیزش گرد و خاک و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق وجود دارد. شهبازی افزود: با توجه به افزایش موقتی غلظت آلاینده‌ها به ویژه ذرات معلق در بعضی ساعات امروز (۳۱ تیر) وضعیت کیفیت هوای برخی مناطق شهر تهران در آستانه شرایط نامطلوب به‌ویژه برای گروه‌های حساس قرار می‌گیرد. او با اشاره به اینکه به‌تدریج با کاهش میزان ناپایداری جوی در ساعات پایانی امروز و تداوم آن تا فردا (۱ مرداد)، در برخی ساعات صبح شرایط برای افزایش موقتی آلاینده‌ها فراهم می‌شود، گفت: همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی تا بعد ازظهر برای برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد انتظار می‌رود. شهبازی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با میانگین ۷۴ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار کرد: کیفیت هوای هم اکنون نیز با میانگین ۶۸ همچنان در شرایط سالم است.

لیگ برتر نوزدهم در هاله‌ای از ابهام

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به وقت ورزشی‌ها؛ لیگ برتر نوزدهم در هاله‌ای از ابهامخبرنگاران صدا و سیما در به وقت ورزشی‌ها از شروع نشدن لیگ برتر نوزدهم به علت آماده نبودن ورزشگاه‌ها و تمرین تیم ملی بسکتبال گفتند
نامه‌نیورنامه‌نیور16 ساعت قبل
برادر میترا استاد امروز قبل از شروع جلسه سوم دادرسی پرونده جنایی مقتول در خصوص بزرگترین آرزوی خواهرش و میزان دارایی او توضیحاتی ارائه داد. به گزارش نامه نیوز، میترا استاد همسر محمد علی نجفی شهردار سابق تهران و وزیر آموزش و پرورش اسبق کشور هفتم خردادماه در حمام خانه خود در منطقه سعادت آباد تهران با شلیک گلوله کشته شد. محمد علی نجفی ساعاتی پس از این جنایت با معرفی خود به پلیس آگاهی تهران به قتل همسرش اعتراف کرد. نجفی حتی تاکید داشت که پیش از این درگیری خونین چندین مرتبه به میترا استاد پیشنهاد جدایی و طلاق با پرداخت تمام حق و حقوق را داده است، ولی مقتوله عنوان کرده که حاضر به جدایی نیست. مسعود استاد در مورد میزان دارایی‌هایی شخصی میترا استاد گفت: خواهرم هیچ سرمایه‌ای نداشت و هیچ سرمایه‌ای از او باقی نمانده است.

فارسی صحبت کردن افسر اطلاعاتی سازمان سیا

برترین‌هابرترین‌ها15 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر