نوروز ۹۸ با سریال‌های نوستالژی شبکه تماشا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. سینماپرس
  4. فرهنگ
نوروز ۹۸ با سریال‌های نوستالژی شبکه تماشا

نوروز ۹۸ با سریال‌های نوستالژی شبکه تماشا

سینماپرسخبرگزاری سینماپرس |
سینماپرس: این شبکه که با پخش سریال های تلویزیونی شناخته می شود از روز چهارشنبه ۲۹ اسفند ماه با تمام شدن سریال های در حال پخش از جمله، «لژیونر»، «نوار زرد»، «امین»، و «پلیس مخفی» حال و هوای نوروزی به خود می گیرد.

به گزارش سینماپرس؛ عناوین این سریال‌ها شامل:

«هزاردستان»، «نون. خ»، «وضعیت اضطراری»، «خوب بد زشت»، «سایبر»، «خانه کوچک» و «یک گروه واقعی» می‌باشد.

سریال تاریخی «هزاردستان» به کارگردانی علی حاتمی با بازی عزت الله انتظامی و جمشید مشایخی محصول ۱۳۶۷، ساعت ۱۷ پخش می‌شود.

سریال طنز «خوب بد زشت» به کارگردانی منوچهر هادی محصول ۱۳۹۳ با بازی امین حیایی و بهنوش بختیاری هر شب ساعت ۲۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۲بامداد، ۸صبح و ۱۴بعدازظهر پخش می‌شود.

سریال «سایبر» به کارگردانی احمد معظمی با بازی قاسم زارع و شهروز ابراهیمی ساعت ۲۱ و تکرار آن روز بعد ساعت۳ بامداد، ۹صبح و۱۵ بعدازظهر از این شبکه پخش خواهد شد.

سریال کمدی «نون خ»، به کارگردانی سعید آقا خانی با بازی علی صادقی و هومن حاج عبداللهی محصول ۱۳۹۷ ساعت ۲۴ و تکرار آن روز بعد ساعت ۶صبح، ۱۲ظهر و ۱۸ بعدازظهر بازپخش می‌شود.

همین طور سریال‌های «وضعیت اضطراری» ساعت۱۹، «خانه کوچک» ساعت۲۲ و «یک گروه واقعی» ساعت ۲۳ از این شبکه پخش می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، در این مراسم مردم با پیکر مطهر ۷۲ شهید وداع کردند البته این تعداد شهید از مجموع ۱۵۰ شهیدی است که قرار است امروز پنجشنبه در تهران تشییع شود. از این ۱۵۰ شهید ۳۴ شهید شناسایی شده‌اند دو شهید مربوط به شهدای مدافع حرم و بقیه گمنام هستند. این ۱۵۰ شهید مربوط به شهدای دفاع مقدس هستند این شهدای گرانقدر در عملیات تفحص در مناطق عملیاتی سال‌های دفاع مقدس در جنوب کشور شناسایی شدند. مراسم تشییع صبح امروز ساعت ۹ از دانشگاه تهران آغاز می‌شود. این ۱۵۰ شهید متعلق به ۱۷ استان است.

مسئله حجاب در جامعه

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ «صریح درباره فرهنگ» سراغ وضعیت حجاب و عفاف در جامعه و علل و عوامل شکل دهنده آن رفته است. وضعیت حجاب و عفاف در جامعه، آسیب شناسی آن، نقش دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در این خصوص از جمله موضوعاتی است که در این قسمت «صریح درباره فرهنگ» به آن‌ها پرداخته شده است.

صعود

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
تاریخ ثبت نام برای ورود به حرفه آتش‌نشان شدن اعلام شد. وی افزود: دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مذکور توسط جهاد دانشگاهی کشور در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.. وی اضافه کرد: متقاضیان جهت ثبت نام می‌توانند از تاریخ ۱۰ تیر به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www. hrtc. ir مراجعه و ضمن مطالعه کامل دفترچه راهنما و شرایط و ضوابط مندرج در آن در موعد مقرر ثبت نام نمایند. قابل ذکر است داوطلبان ثبت نام میتوانند برای دریافت دفترچه استخدامی به آدرس hrtc. ir مراجعه کنند. تاریخ برگزاری آزمون تئوری روز جمعه ۱۸ مرداد ماه سال جاری است. نیروهای جدید آتش‎نشانی پس از طی کردن مراحل مختلف، دی ماه به مجموعه آتش نشانی استانهای محل تقاضا وارد می‌‏شوند.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، عکاس هشت سال دفاع مقدس در نمایشگاهی با عنوان «۴ نسل ۴ نگاه»، چهار عکس جدید را نخستین بار از روز‌های هشت سال دفاع مقدس منتشر کرده است. محمد نوروزی استاد عکاسی خبری در این نمایشگاه با بیان اینکه برایم جذاب است تا افراد حاضر را در عکس‌هایی که ۴۰سال پیش ثبت کرده‌ام، بیابم گفت: امروز دوست دارم سوژه‌های عکاسی خود و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را که در عکس هایم هستند، ببینم. وی از شاگردان و همه مخاطبان عکس هایش خواسته است از عکس هایش، عکس بگیرند و در فضای مجازی منتشر کنند تا صاحبانشان را بیابند. این نمایشگاه با حضور ۴ نسل از عکاسان در فرهنگستان هنر برپا شده است. بازدید برای عموم از نمایشگاه ۴نسل ۴نگاه، از فردا پنجشنبه ۶ تیر از ساعت ۱۰ تا ۱۹ و جمعه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ امکان پذیر است.
الفالف15 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر