1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. اجتماعی
رشد ۳۰۰ درصدی میزان تولید خبر در دانشگاه فنی و حرفه‌ای / لزوم حرکت به سمت روابط عمومی الکترونیک

رشد ۳۰۰ درصدی میزان تولید خبر در دانشگاه فنی و حرفه‌ای / لزوم حرکت به سمت روابط عمومی الکترونیک

خبرگزاری برنا |
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی:

به گزارش گروه اجتماعی برنا، صبح امروز بیست و ششم اسفند ماه، دکتر حسین سلمانی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در مصاحبه با خبرنگار این حوزه بیان داشت: برنامه‌ریزی و برقراری ارتباط چندسویه بین مخاطبان و سازمان با استفاده از شیوه‌های علمی و هنری یکی از رسالت‌های اصلی روابط عمومی است که خوشبختانه کارشناسان روابط عمومی دانشگاه با روحیه‌ای تعاملی، اطلاع‌رسانی دقیق بر پایه نیاز مخاطبان را در برنامه داشته و در راستای همبستگی بیشتر بین منافع دانشگاه و منافع عمومی گام برمی‌دارند.

وی ضمن تقدیر از حمایت‌های رسانه‌های جمعی، ارتباط صحیح با رسانه‌ها را از کلیدهای موفقیت عملکرد روابط عمومی دانشگاه برشمرد و افزود: رسانه یک واسطه عینی و عملی در فرآیند برقراری ارتباط است که می‌تواند در ترسیم اهداف، اولویت‌ها و تبیین برنامه‌های سازمان نقش به‌سزایی داشته باشد.

عضو هیأت علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای با اشاره به اینکه روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها با رویکرد مشترک اطلاع‌رسانی در راستای ارتقای سطح آگاهی مردم و مخاطبان، همواره نیاز به تعامل و پویایی بیشتر در حوزه‌های اطلاع‌رسانی مشترک دارند، گفت: بدون شک اطلاع دقیق از تعداد و کیفیت محتوای برنامه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، نیازمند ایجاد وحدت رویه و هماهنگی بین حوزه‌هاست که اداره کل روابط عمومی با انتخاب رابطان خبری و انسجام بخشی اطلاع رسانی در استفاده حداکثری از ظرفیت‌های رسانه‌ای اقدام کرده است.

این مقام مسوول، با اشاره به اهمیت فضای مجازی و نقش تأثیرگذار آن در جذب مخاطب بر استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌های دانشگاه و روابط عمومی به‌ منظور ارائه تصویر واقعی از دانشگاه تأکید و تصریح کرد: رسانه‌های اجتماعی برای روابط عمومی‌ها، فرصت بی‌نظیری برای پایش افکار عمومی و بازخورد اطلاعات و خدمات دانشگاه به وجود می‌آورد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

سلمانی با بیان اینکه امروزه حرکت به سمت روابط عمومی الکترونیک باید هدف اصلی روابط عمومی‌ها باشد، افزود: باید در راستای اهداف و فرمایش‌های مقام معظم رهبری گام برداشته و با شناخت درست شبکه‌های اجتماعی و استفاده مناسب از هر کدام از آنها در اطلاع‌رسانی و ارتقای سطح آگاهی و بینش افراد جامعه نسبت به دستاوردهای دانشگاه بزرگ فنی و حرفه‌ای گام‌های مؤثری برداریم.

وی، بررسی مشکلات و چالش‌های پیش‌روی اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی و تلاش برای رفع آن، بسترسازی در فضای رسانه‌ای در حوزه دانشگاه و گسترش و تعمیق اطلاع‌رسانی با محور شناساندن ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود دانشگاه را از جمله برنامه‌های روابط عمومی عنوان کرد.

سلمانی افزود: در سال جاری بیش از ۲۲۰۰ فقره خبر، مصاحبه و گزارش از بخش‌های مختلف دانشگاه تهیه و تنظیم شده و در پرتال دانشگاه بارگذاری و به رسانه‌ها از جمله خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های کثیرالانتشار ارسال گردیده است، تعداد ۲۰ نشست خبری در ستاد و استان‌ها برگزار و بیش از ۵۰ ساعت مصاحبه زنده تلویزیونی و تولیدی از مسوولین دانشگاه در صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به نمایش در آمده که در مقایسه با سال‌های اخیر، ۳۰۰ درصد رشد داشته است.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با الکترونیک، جامعه، رشد، روابط عمومی و فنی و حرفه‌ای از تلگرام

شرکت الکترونیک کارت دماوند در دو استان «مدیر شعبه» استخدام می‌کند

شرکت الکترونیک کارت دماوند، ارائه کننده خدمات پرداخت الکترونیک به بانک‌های کشور در دو استان تهران و قم، «مدیر شعبه» استخدام می‌کند.


رییس سازمان سنجش:

پذیرش از طریق معدل، تاثیری در کاهش متقاضیان کنکور نداشت

🔹یک میلیون و ۷۶ هزار نفر در کنکور ثبت‌نام کرده‌اند.

🔹علت افزایش حدود ۲۲ هزار نفری آن این است که سال گذشته با توجه به تغییر نظام آموزش و پرورش، مدارس فنی و حرفه‌ای و کار و دانش خروجی نداشت در حالی که امسال خروجی‌های نظام فنی و حرفه‌ای ۳۰ هزار نفر است. / ایرنا


#اختصاصی_فوتبالی از سالن روابط عمومی سازمان لیگ

کنفرانس خبری وینفرد شفر پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی


🔻مسابقه عکاسی با موضوع سیما و منظر شهری

🔹برگزارکننده:

دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس

▫️آخرین مهلت ارسال آثار: ۹۷/۱۱/۲۶

▫️زمان برگزاری نمایشگاه: ۹ و ۱۰ اسفند ماه ۹۷


🔻کوچ قالیبافی‌ها به وزارت راه و شهرسازی

🔹شنیده‌ها حاکی از این است که یکی از مدیران روابط عمومی شهرداری قالیباف، قرار است روی صندلی روابط عمومی وزارت راه بنشیند.

🔹بعد از انتصاب مازیار حسینی، مدیر ارشد شهرداری قالیباف به سمت معاون وزیر راه و شهرسازی حالا انتصاب روابط عمومی نیز نهایی شده و گویا به زودی جمع دیگری از قالیبافی‌ها نیز به وزارت راه می‌روند. /اصلاحات پرس


نظرها

در ادامه بخوانید

تهران؛ آماده باران | خسارتی گزارش نشد

همشهریهمشهری6 ساعت قبل

ویدیو - عبور هولناک سیل از رودخانه خشک شیراز

همشهریهمشهری12 ساعت قبل

ماجرای حیوان عجیبی که در شوش دیده شد +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
به گزارش مشرق، فیلمی از یک حیوان عجیب و شبیه به گونه کفتار در فضای مجازی منتشر شد و شایعه شد که این حیوان در مزارع نیشکر هفت‌تپه دیده شده است. فیروز حاج کلی رئیس اداره حفاظت از محیط‌زیست شوش صبح امروز اظهار کرد: تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مربوط به گونه‌ای گرگ یال‌دار است که مربوط به کشور آرژانتین است و این گونه از گرگ در کشور ایران وجود ندارد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴حاج کلی گفت: محیط اطراف این تصویر مزارع نیشکر است ولی مربوط به شهرستان شوش نیست.

لحظه باز شدن سه دریچه‌ی اضطراری تخلیه آب سد دز پس از حدود ۵۰ سال برای تخلیه فوری آب سد+فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
دریچه‌های اضطراری سد دز در اوایل دهه ۴۰ باز شده بودند قطر دریچه‌ها ۱۴ متر و هر یک از آنها قادر به تخلیه ۳۰۰۰ متر مکعب آب در ثانیه هستند.

سعدیه شیراز غرق در آب+ فیلم

خبر فوریخبر فوری10 ساعت قبل

اخبار بیشتر