خودکشی دختر مایکل جکسون بعد از نمایش مستند آزار جنسی پدرش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. حوادث
خودکشی دختر مایکل جکسون بعد از نمایش مستند آزار جنسی پدرش

خودکشی دختر مایکل جکسون بعد از نمایش مستند آزار جنسی پدرش

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
سه هفته بعد از نمایش مستندی درباره مایکل جکسون در خصوص آزار جنسی کودکان، پریس جکسون دست به خودکشی زد و هم اکنون در بیمارستان بستری شده است.

به گزارش وبگاه TM، پاریس جکسون ۲۰ ساله مدل و هنرپیشه آمریکایی و دختر مایکل جکسون پس از تلاش برای خودکشی در بیمارستان بستری شده است.

صبح دیروز (شنبه) خبر خودکشی به بخش اورژانس رسید که او را به بیمارستان منتقل کردند. هم اکنون پزشکان اعلام کرده‌اند که خطر رفع شده است.

خویشاوندان وی اعلام کرده‌اند که نمایش فیلمی در باره مایکل جکسون پدرش که گویا به آزار جنسی خردسالان دست زده باعث شده است که او دست به خودکشی بزند.

دختر جکسون سه هفته بعد از نمایش مستندی درباره پدرش مایکل جکسون و روز قبل از خودکشی (جمعه ۲۴ اسفند۱۳۹۷) در واکنش به اتهام علیه پدرش درخصوص آزار جنسی کودکان، گفته بود وظیفه او نیست که در هر جا به این اتهامات پاسخ دهد.

از سه هفته پیش در آمریکا و برخی کشورها مستند «ترک نورلند» پخش شده، این مستند جزئیات اتهامات دو مرد علیه مایکل جکسون را بررسی می‌کند که پیشتر و در بچگی گفته بودند جکسون از آنها سوء استفاده جنسی نکرده و به نوعی از او حمایت کرده بودند.

با وجودی که جکسون از اتهام آزار جنسی در سال ۲۰۰۵ تبرئه شد، ولی این ادعاها که او در خانه بزرگش «نورلند» که آن را مثل یک شهر بازی بزرگ ساخته بود، بچه‌ها را مورد آزار جنسی قرار می‌داده، تا آخر عمرش در سال ۲۰۰۹ بر زندگی و کارنامه او سایه انداخته بود.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با بازیگران سینمای جهان، تجاوز، خودکشی، سینمای جهان و کودک آزاری از تلگرام

‍‍ ‍‍ #زنان_امروز

۱۶ روز درباره رفع خشونت علیه زنان

خشونت جنسی

تجاوز جنسی

تجاوز می‌تواند توسط یک غریبه و یا توسط آشنایان صورت گیرد. در خانه و یا در هر جای دیگری انجام شود. تجاوز انواع گوناگونی دارد مانند:

«تجاوز به آشنایان» که در انگلیسی Acquaintance rape خوانده می‌شود. این نوع تجاوز شامل تجاوزی است که توسط فردی که قربانی را می‌شناسد صورت می‌گیرد.

«تجاوز در قرار» (date rape) تجاوزی است که فرد متجاوز و قربانی یکدیگر را می‌شناسند. این نوع تجاوز به نوعی زیر مجموعه تجاوز به آشنایان است. در تجاوز به آشنایان هیچ رابطه یا علاقه‌ای بین متجاوز و قربانی وجود ندارد و فرد متجاوز می‌تواند از نزدیک‌ترین افراد فرد قربانی باشد. تجاوز در قرار به طور خاص در محوطه‌های دانشگاهی اتفاق می‌افتد، جایی که اغلب در شرایطی با الکل یا دیگر مواد مخدر تجاوز جنسی رخ می‌دهد.

«تجاوز خاکستری» (grey rape) شکلی از آزار و خشونت جنسی است که فرد در حالتی بین رضایت و نداشتن تمایل به رابطه یا هر گونه تعامل جنسی قرار می‌گیرد. این اصطلاح در سال ۲۰۰۷ توسط Laura Sessions Stepp در مقاله‌ای به نام «نوع جدیدی از تجاوز در قرار» مطرح شد. او نوشت: «جایگاه آن بین رضایت داشتن یا نخواستن است و حتی گاهی از تجاوز در قرار نیز پیچیده‌تر است زیرا هیچ یک از دو طرف نمی‌دانند از همدیگر چه می‌خواسته‌اند».

«تجاوز جنسی زناشویی» (Marital rape) که آمیزش جنسی بدون رضایت است که متجاوز همسر قربانی است. این تجاوز به نوعی ترکیبی از تجاوز شریک زندگی، خشونت خانگی و سوء استفاده جنسی است و معیار اصلی آن آمیزش جنسی بدون رضایت و تمایل زن است.

«تجاوز قانونی» (statutory rape) به تجاوز جنسی اطلاق می‌شود که سن یکی از افراد کمتر از آن است که بتواند رضایت قانونی برای روابط جنسی داشته باشد.

«تجاوز گروهی» (gang/group/party rape) زمانی رخ می‌دهد که گروهی از افراد در تجاوز علیه یک نفر شرکت داشته باشند.

نمونه این نوع تجاوز داستان رتی پارسونز است. زمانی که در نوامبر ۲۰۱۱ به او تجاوز شد و سپس متجاوزان از صحنه تجاوز عکس گرفته و در مدرسه و شهر پخش کردند. رتی در مدرسه مورد آزار همکلاسی‌ها قرار گرفت و در اینترنت کسانی به وی پیام داده و به او پیشنهاد سکس می‌دادند که در نهایت رتی در ۷ آوریل ۲۰۱۳ خود را به دار آویخت.

آدری پات نیز نمونه دیگری ازاین نوع تجاوز است که در نهایت او نیز خودکشی کرد.

تجاوز سریالی (serial rape) شامل تجاوزهایی است که فرد متجاوز در طول یک بازده زمانی انجام می‌دهد.

تجاوز در جنگ (war rape) تجاوزی است که توسط سربازان، جنگجوها و شهروندان در هنگام مناقشات نظامی، جنگ یا اشغال نظامی صورت می‌گیرند و به عنوان جنایت مخفی جنگ شناخته می‌شود.

«تجاوز جنسی برای نسل کشی» (Genocidal rape) روشی است که در زمان جنگ و بحران برای ترساندن استفاده می‌شود. زنان و دختران جوان در زمان جنگ همواره در خطر تجاوز جنسی، برده‌داری و فروش به عنوان برده جنسی قرار دارند. خشونت علیه زنان در دوران چندپارگی هند و همچنین نسل کشی ارامنه نمونه‌های از تجاوز برای نسل کشی است.

با زنان امروز همراه باشید.

#زنانامروز #خشونت_علیه_زنان #به_خشونت_علیه_زنان_بگو_نه #۱٦روز_فعالیت_علیه_خشونت_جنسیتی #دنیا_را_نارنجی_کن #زنان_را_بشنوید

*وقتی می‌گوید نه، یعنی نه.


🔻بیکاری‌خطر‌‌ خودکشی را تا ۶ برابرافزایش می‌دهد

هشدارهای رئیس سابق جمعیت علمی پیشگیری از خودکشی ایران:

🔹آمارها نشان می‌دهد بیکاری خطر خودکشی را ۳تا۶ برابر افزایش می‌دهد و در بین آنهایی که خودکشی می‌کنند افراد بیکار تا ۶برابر نسبت به افراد دیگری که اقدام به‌خودکشی کرده‌اند خودکشی موفق داشته‌اند؛ یعنی جدی‌تر اقدام می‌کنند و دیگر شانس برگشت ندارند. این آمار و ارقام باید گفته شود.

🔹به گفته سیدکاظم ملکوتی «استان‌های ایلام، لرستان، آذربایجان غربی و کردستان استان‌هایی هستند که بیشترین آمار خودکشی در کشور را به‌خود اختصاص داده‌اند و سن خودکشی در کل کشور به ۱۵تا ۲۵سال رسیده است». /همشهری


🔴اظهارنظر جنجالی استاد مشایخی درباره تختی: تختی خودکشی کرد

دلیل خودکشی تختی، همسرش شهلا بود


تکذیب خودکشی دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز

مدیر خدمات دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز درباره خبر خودکشی یک دانشجو اظهار داشت: این خبر را تکذیب می‌کنم و هیچ مورد اقدام خودکشی از دانشجویان این دانشگاه به ما گزارش نشده است. /ایلنا


🔶رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس «به شلاق و تبعید محکوم شد»

سلمان خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از سوی زن جوانی به تجاوز و سوءاستفاده از موقعیت خود متهم شده بود. پرونده او پس از خودکشی این زن جنجالی شد. رسانه‌های ایران از محکومیت خدادادی در این پرونده خبر می‌دهند.


در ادامه بخوانید

صاعقه‌ای وحشتناک که قایقی بزرگ را در یک چشم بهم زدن پودر کرد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از خطرناک‌ترین بلایای طبیعی به رعد و برق اختصاص دارد و قدرت ولتاژ برق به حدی زیاد است که می‌تواند یک شی یا حتی یک انسان را در کمتر از یک ثانیه آتش بزند. بیشتر بخوانید: لحظه ترسناک عبور کشتی از مثلث برموداانتهای پیام/

تصاویر پهپاد ایران از ناو آمریکایی

تابناکتابناک1 روز قبل
پس از آنکه آمریکا ادعا کرد یک پهپاد ایرانی را که در هنگام عبور از تنگه هرمز به این ناو نزدیک شده هدف قرار داده، سپاه پاسداران این ادعا را تکذیب کرد و تصاویر این پهپاد را از ناو آمریکایی منتشر کرد. وزارت دفاع آمریکا ادعا کرده بود: «حوالی ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی یک هواپیمای بدون سرنشین از نوع بال ثابت به کشتی آبی-خاکی یواس‌اس باکسر که در حال حرکت به سمت تنگه هرمز بود، نزدیک شد و در محدوده خطرناکی قرار گرفت. کشتی یو‌اس‌اس باکسر نیز به‌منظور حفظ امنیت خود و خدمه اقدام دفاعی انجام داد.» تصاویر ثبت شده در همین ساعت توسط این پهپاد را می‌بینید.

ابرخودروی بوگاتی پا به خیابان گذاشت/ قیمت گران‌ترین خودوری صفرکیلومتر جهان چند است؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، ابرخوردوی جدید بوگاتی، با قیمت ۱۱ میلیون یورو (معادل ۱۲٫۴۵ میلیون دلار) رسما گران‌ترین مدل صفر کیلومتر تاریخ خودروسازی جهان است. استفان وینکلمن، مدیر بوگاتی در مراسم رونمایی اعلام کرد، تنها نمونه از لا واچو نوار با احتساب مالیات در کشور میزبان، به قیمت ۱۶٫۵ میلیون یورو (معادل ۱۸٫۶۸ میلیون دلار)، فروخته شده است. نام و مشخصات خریدار این خودرو اعلام نشد. بیشتر بخوانید: مراحل مونتاژ خودرو لوکس + فیلم
خبرآنلاینخبرآنلاین15 ساعت قبل
در این میان یک دادگاه قتل هم در حال برگزاری است. دادگاهی که در آن محمد علی نجفی سیاستمدار شناخته شده ایرانی به جرم قتل همسر دومش یعنی میتر استاد در حال محاکمه است. صفحه‌های حوادث روزنامه‌ها را که ورق بزنی پر است از این جنس دادگاه‌ها اما ماجرای نجفی کمی متفاوت است. برخی اصلاح‌طلبان و رسانه‌هایشان که از همان اول سعی کردند بگویند نجفی از ابتدا هم با ما نبود. دو جریان اصلاح‌طلب و اصول‌گرا رفتار خود در قبال دادگاه نجفی را مرور کنند، تا ببیند چند تیر بر پیکر اخلاق زده‌اند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴8 ساعت قبل
به گفته پلیس، یک دختر نوجوان آمریکایی که در شبکه‌های اجتماعی مشهور شده بود توسط شخصی که اخیرا از طریق اینستاگرام با او آشنا شده بود به قتل رسیده و همین شخص بعدا عکس‌هایی از جنازه‌ وی منتشر کرده است. بیانکا دوینز اهل شهر یوتیکا، واقع در بخش شمالی ایالت نیویورک با ضربات چاقوی براندون کلارک ۲۱ ساله به قتل رسیده است. کلارک تصاویر خون‌آلود این قتل را در کنار پیام متاسفم بیانکا در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است. ستوان برایان کوروکامتو از پلیس یوتیکا می‌گوید این پرونده تحت عنوان قتل عمد و اقدام به خودکشی در دست بررسی است. پلیس یوتیکا اعلام کرده که آنها در تلاش هستند تا با همکاری رسانه‌های اجتماعی مختلف موضوع به اشتراک گذاشتن عکس‌ها را حل و فصل کنند.

(تصاویر +۱۶) قتل دختر مشهور اینستاگرامی و انتشار تصاویر خون‌آلودش در اینستاگرام!

36+
فراروفرارو12 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر